» »

tiskalnik HP dj F380 in utripajoča lučka ERROR

tiskalnik HP dj F380 in utripajoča lučka ERROR

Mobidick ::

Torej, kar na lepem je začela utripati lučka pri INK, ki nakazuje, da je manjka črnilo. Ker črnega polnim sam, sem nabavil novo original HPjevo barvno kartušo. Situacija je po zamenjavi z novo še vedno ostala. Tiskalnik sploh ne vrne kakšne povratne informacije računalniku, dela nena niti skener oz. copy funkcija (brez PCja). Namreč takoj ko ga vklopim, začne omenjena lučka utripati rdeče, na indikatorskem displayu, kjer običajno kaže število kopij, pa je izpisan E.

Je kdo že imel podobno težavo?
Kako rešiti multifunkcijsko napravo?

lp, M
The future is digital!

janko771 ::

živjo,
tole ti problem tiči nekje drugod, previri tiskalno glavo, pa kolk maš star tiskalnik ? če je v garanciji, dej zraven original kartuše ga pel v trzin na servis, ker je lahko na tiskalni glavi serijska napaka, sej jst sm mel tak problem, sem ga mogu dvakrat pelat dol k mi ni črne pa rumene tisku, sicer mam hp officejet k8600 pro, delam vse na cisu namreč izdelujem vizitke in razne tiskovine, in mi zadeva dela super, samo barve dolivam in to je to najcenejši tisk.
lp
jest

Mobidick ::

tiskalnik bo star (komaj) tri leta, kupljen pa je v Avstriji. Starega HPja (670C) sem imel 10 let, pa še je vedno delal na koncu. Ne vem, kaj je temu.

lp
The future is digital!

tea88 ::

Tudi mene zanima, če kdo ve kaj narediti. Imam isti printer in zelo podoben primer. Javil mi je, da je barvna kartuša prazna. Sedaj, ko sem jo zamenjala, mi javlja da je s kartušama nekaj narobe (z novo barvno in staro črno).

lp

Mobidick ::

Pravkar sem vstavil drugo (sicer prazno) kartušo HP21 (črno) in tiskalnik je oživel. Tole drugo staro sem napolnil s črnilom, in čakam, da lahko ponovno tiskam. Vglavnem, lučka ne blinka več.
Zgleda, da sem predolgo tiskal z eno in je preprosto rekel stop.
The future is digital!

tea88 ::

Hvala za informacijo. Z novo črno kartušo, tudi meni tiskalnik spet deluje.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri printer kupiti (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
6422107 (14381) Spock83
»

Hewlett-Packard množično onesposobil neoriginalne kartuše (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ostale najave
6722639 (17112) svecka
»

Polnjenje kartuš (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
5514337 (8917) matej5734
»

Nakup mf tiskalnika - HP C6280 ali Canon MP610?

Oddelek: Kaj kupiti
213807 (3236) 1309976
»

Inkjet tiskalnik

Oddelek: Kaj kupiti
252655 (2201) 1marjan

Več podobnih tem