» »

ISDN(sucks) ADSL(rullz)

ISDN(sucks) ADSL(rullz)

Ashrack ::


Imam analogno linijo in hocem kupit ADSL in seveda ker imamo monopolističnega prasca TELIČKA rabim zato se ISDN! Tko da zdj ne vem ker ISDN paket naj vzamem? Bi pa potreboval 2brezžični slušalki. In zdj ne vem al naj vzamem najcenejsi paket za 26kSIT in dobim zraven vrvičen telefon in bi potem kupil rableno bazno postajo pa 2slusalki? Al bi me ceneje prislo ce vzamem paket za 46kSIT ki ima 1 brezvrvično slušalko s tem da bi mogel se eno dokupiti!
....
  • spremenil: perci ()

PaJo ::

No naslov tvoje teme je malo cuden ampak dobro, po eni strani mas mogoce celo prav:D
No da preidem k bistvu, glede na to kar ti rabis se ti najbolj splaca vzet tisti paket za 46k kjer mas dve slusalki zraven, modema pa tak ne rabis. Namrec brezicni ISDN telefoni so svinjsko dragi, izpod 30k ne bos dobil novega, rableni pa se skoraj ne prodajajo, ker vsak ga ima tako dolgo dokler mu ne crken, kakor se je to meni zgodilo in za novega sem dal 35k, pa se to v Avstriji, pri nas so vsaj 10k drazji, pa se tezko jih dobis:(
Torej se ti vsekakor splaca dat 20k zraven pa vzames ovi Duo paket, ce jih se seveda imajo;(
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)

Hux ::

hehe ti pravis da ISDN sux pol pa napises da bi potreboval nujno dve brezzicni slusalki. Nekako negre skupaj to.

Ashrack ::

2 telefona pa rabim zto kr pri analogni liniji imam 2bazi in 2slusalke kar nujno rabim! Ce pa hocm met ADSL rabm tudi ISDN in stem nove telefone!
A si me zdaj razume?
Pa prosim te drugic prej dvakrat sapo zajem in povej kaj konkretnega!
....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Znižanje stroškov ADSLja (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7311240 (9942) Lonsarg
»

Kakšen Telefon za Siol IP telefonijo

Oddelek: Omrežja in internet
236505 (4511) x.sci
»

SIOL nove podražitve za praktično vse pakete

Oddelek: Omrežja in internet
433895 (2446) Brane2
»

ADSL + analogni telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
202500 (2137) oversc0re
»

ISDN Vprašanja - nujno

Oddelek: Pomoč in nasveti
7837 (729) OldSkul

Več podobnih tem