» »

Opera in RTV video

Opera in RTV video

arozma ::

V Operi imam težave s predvajanjem programov na www.rtvslo.si. Napiše Stream not found: RTVslo2.vp6

slika



V Firefoxu pa video dela normalno.
  • zavaroval slike: bluefish ()

mrktngr ::

Verjetno Opera še ne poje v formatu, ki ga uporabljajo na RTV. Tudi pri meni (posodobljena Opera za Mac OS X) ne deluje. Včasih je bilo potrebno namestiti dodatek Octoshape, zdaj ne vem. Bom preveril.

mrktngr ::

Opravičujem se za doulbe-posting, vendar sem žeel obvestiti, da tudi z nameščenim Octoshape dodatkom zadeva v Oper ine deluje. Verjetno bo potrebno pogledati po dokumentaciji tukaj ali Octoshape celo kontaktirati.

arozma ::

Sem jim ravno poslal mail z vprašanjem zakaj ne dela.

Je pa zanimivo da tudi v Explorerju ne dela. Tam pa videa tudi proba ne naložiti ampak vse skupaj ostane tam kjer izbiraš programe.

Probal sem pa tudi v Safariju kjer pravtako dela vse normalno. Samo malo dalj nalaga.

MrYoda ::

Če nisi mahnjen na resolucijo:

Pri video strimu pojdi na nastavitve (desno zgoraj nad videostream oknom) - desno zgoraj in spremeni ločljivost iz visoka na nizko za Flash ali pa prestavi na WMP.

mtosev ::

meni tudi ni delalo. izberi realplayer pa bo delalo
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

arozma ::

MrYoda je izjavil:

Če nisi mahnjen na resolucijo:

Ponavadi sedaj pogledam tam kakšno tekmo košarkarskega državnega prvenstva, kjer imam rad da je malo boljša resolucija.

mtosev je izjavil:

meni tudi ni delalo. izberi realplayer pa bo delalo

Sem potem ugotovil da Explorer ne zazna Flasha. Kot da ne bi bil naložen. Ko sem dal na Media player je delalo. Mi je pa čudno to, da mi je v Media playerju napisalo da je oddaja tuje produkcije in da je ne morem gledati. V Firefoxu, kjer gledam v Flashu, pa lahko normalno gledam isto oddajo za katero v Explorerju piše, da je tuja produkcija.

Pa še to sem pozabil povedati, da v Operi ne morem odpreti nastavitev. Odpre mi jih samo za kakšen centimeter.

AmokRun ::

Pa še to sem pozabil povedati, da v Operi ne morem odpreti nastavitev. Odpre mi jih samo za kakšen centimeter.

Kako pa to zgleda? :)

Wad@ ::

Meni v Operi deluje normalno v nizki kvaliteti, v visoki pa napiše isto kot na sliki zgoraj.

arozma ::

AmokRun je izjavil:

Pa še to sem pozabil povedati, da v Operi ne morem odpreti nastavitev. Odpre mi jih samo za kakšen centimeter.

Kako pa to zgleda? :)


Takole
 slika

slika

AmokRun ::

Aja, sem mislil, da ti ne odpre od Opere nastavitev. :D

jerac ::

Wad@ je izjavil:

Meni v Operi deluje normalno v nizki kvaliteti, v visoki pa napiše isto kot na sliki zgoraj.

+1

amigo_no1 ::

Opera 10.63 build 3516, os win xp x32 ; nameščen Qt lite v3, Real player alternative v2 ter zadnji Flash player (v10.1.102.64 )

Podelitve nagrad igralcem in glasbeni skupini
http://tvslo.si/#ava2.88267811;;


Player:

flash: nizka / visoka kvaliteta -> dela/dela

wmp: nizka / visoka kvaliteta ->: napiše da je vsebina samo v Realplayer formatu

Realplayer: nizka / visoka kvaliteta -> dela/dela



Za testiranje wmp ne najdem primerne vsebine.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: amigo_no1 ()

AmokRun ::

V Operi arhiv dela v redu. Ne delajo pa programi v živo, pa še to samo visoka kvaliteta, ker se tam uporablja nek P2P plugin, ki ne podpira Opere.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Naslednik Hotmaila je Outlook.com (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
5119820 (16577) darkolord
»

Izšla Opera 11 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Brskalniki
10323591 (18877) kriko1
»

Izšla Opera 11.10

Oddelek: Novice / Brskalniki
257999 (6541) sidd
»

Mac OS X - RTV slo posnetki se ne predvajajo

Oddelek: Pomoč in nasveti
276210 (4986) noraguta
»

RTVSLO MMC mutlimedija

Oddelek: Pomoč in nasveti
91442 (1334) Izi

Več podobnih tem