» »

Sms program

Sms program

Sportmania ::

Iščem program, ki bi ga lahko namestil na računalnik in ga uporabljal za pošilajanje sms-ov enako kot ima najdi.si samo, da bi imel na namizju, ker bi rad to hitreje in se mi ne, da vedno na najdi.si

Našel sem temo sms poštar vendar so vse povezave zastarele zato odpiram novo. Govorim o zastonjskem programu.

Hvala!


Vice ::

Greš v google in vtipkaš kar pač iščeš do 10 strani boš imel 1001 program...
Drugo je kako si ti predstavljaš to pošiljati. Mobitel ima svoj widget Simobil ne... Če imaš mobitel naročnino pojdi na njihovo stran, če pa misliš pošiljati SMSe zastonj tako kot to omogoča najdi.si pa lahko daš kvečjemu kakšno prošnjo tukaj, mogoče se jim boš pa zasmilil...

Hardstyle ::

Tudi simobil ima svoj widget =)

Lonsarg ::

Loti se programiranja, pa naredi windows sidebar widget recimo za najdi.si :) Al si pa dobi mobitel z pravo tipkovnico :)

Vice ::

Tudi simobil ima svoj widget =)

Mislim da nima... Oz. ne takšnega kot ima Mobitel... tisti za splet ni vreden pol k....

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Vice ()

extr3m3 ::

o_O

Hardstyle ::

Vice je izjavil:

Tudi simobil ima svoj widget =)

Mislim da nima... Oz. ne takšnega kot ima Mobitel... tisti za splet ni vreden pol k....


Je widget za windows sidebar ;)

Vice ::

Je widget za windows sidebar ;)


Potem ga pa dobro skrivajo, če še interno ne vejo da obstaja...

Sportmania ::

Vice sem storil točno to naložil par programov in noben ne deluje nekateri rabiš imeti račun nekateri kliknem pa se nič ne zgodi vsak ma svoje probleme tako, da ja ne obstaja nič pametnega kot zgleda.

@extr3m3
Dobra zadeva funkcionira ma le eno slabost ni zastonj!

Kaj to rks se moram kje posebaj prijavit, ker nič ne najdem?

Hvala
LP


Zgodovina sprememb…

Vice ::

Imaš 2 opciji. Ena je ta da izbereš aplikacijo tvojega mobilnega ponudnika - najboljša izbira, druga pa je ta da poiščeš aplikacijo ki ti omogoča pošiljanje iz PCja preko tvojega telefona. Za drugo opcijo ni dobrega standalone free programa - za moj okus, najbolj uporaben je še tisti od MS...

rks nima posebne prijavnice, samo oddaš prošnjo in dobro obrazložiš zadevo zakaj ne moreš plačevati SMSov ;)

Sportmania ::

In kater program mi priporočaš imam izimobil corby


Vice ::

Tisto kar je par postov višje ;)

Hardstyle ::

Vice je izjavil:

Je widget za windows sidebar ;)


Potem ga pa dobro skrivajo, če še interno ne vejo da obstaja...


Potem pa malo okrcaj svoje interne vire. Googlaj za simobil widget, simobil vista gadget pa se potem oglasi.

blackbfm ::

ta gadget ni vreden pol k..


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

skripta za pošiljanje brezplačnih sms sporočil (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Programiranje
19543110 (8350) AštiriL
»

mail to sms gateway

Oddelek: Omrežja in internet
93713 (2716) kunigunda
»

Menjava operaterja. Koga izbrati?

Oddelek: Mobilne tehnologije
337707 (4470) krneki0001
»

SMS / MMS preko računalnika

Oddelek: Mobilne tehnologije
74554 (4297) matrix2
»

SiMobil pravi: "Nič več SMS prek interneta."

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
316122 (4288) d0rK

Več podobnih tem