» »

Settlers 7: Paths to a Kingdom

Settlers 7: Paths to a Kingdom

1
2
»

chucki ::

Napačno razmišljaš.

Bhut ::

Zakaj? So določene težave z neoriginalno igro ko končaš prvo misijo...Kdo mi garantira da bo CD-Key delal (oz.povračilo denarja) ?

bluefish ::

Zakaj? So določene težave z neoriginalno igro ko končaš prvo misijo...Kdo mi garantira da bo CD-Key delal (oz.povračilo denarja) ?
Primarno ti kljuci niso namenjeni neoriginalnim izvodom iger in je glede tega tveganje povsem na tvoji strani.

Bhut ::

Hm....Ja..Razlika v ceni je 21 eur. Ne vem.. Tukaj prodajajo za 38 eur : http://www.wotam.com/pc/the-settlers-7-...

chucki ::

Jst sem prebral, da so keyi vzeti iz original škatel. V glavnem meni dela, sem pri 12 (zadnji misiji), multiplayer pa tudi dela.

Bhut ::

Ok.Prepričal si me da kupim CD-key. Vidim da si stručko za to igrico (če praviš da si pri zadnji misiji) , pa me zanima koliko časa si porabil da prideš do zadnje misije? Kakšna je razlika med DEMO in original igrico? Demo sem igral precej časa-pa se mi zdi da ni konca..

Bhut ::

chucki , kupil sem CD-Key na : http://www.g2play.net/store/The-Settler...
in vse dela ! Hvala za nasvet! Cena je 16 eur

lp

chucki ::

Hehe , lepo, da si se odločil za cenejšo varianto v teh težkih časih :D. Huh, da sem prišel do 12 misije je šlo ziher 20 ur igranja. Dokler si ne domisliš pravilne taktike traja nekaj časa, ko pa izbereš pravo je pa hitro konec. Me še pa vseeno matra zadnja misija in je še nisem končal. 8-O Demo sem pa igral samo 10 minut. :D

Bhut ::

Ja,igrica je huda! Glih kar sem kupil nov računalnik (8GB delovnega spomina , i7 920 , GeForce 260 GTX 896 MB)in je grafika odlična.Igram na 1680x1050 in nič ne šteka. Še enkrat hvala!

lp

dulesavic1 ::

CD-key kupil na http://www.g2play.net/store/The-Settler... in sem pozitivno zadovoljen. Nobenih problemov in vse deluje tko kot mora. Priporočam vsem, ki že imajo original DVD in nimajo CD-key.

dulesavic1 ::

A ima kdo kake izkušnje z strategijo, kako kaj postavit, da ti ne zmanjka surovin?

Guzzy ::

Igral sem settlers 6 in po moje je, več teritorijev,več surovin, več rudnikov/tega

Guzzy ::

Mi prosim lahko kdo pove kako Trejdat? Vse do expot offica mi gre, ko pa te trgovce pošljem nekam pa nevem kaj z njimi saj jih čakam kakih 20 minut pa še kr niso prišli nazaj. Mi lahko prosim poveste kaj zdaj?

ahac ::

Če se prav spomnim demo je tako, da tisti trgovci samo odprejo pot, potem pa trguješ v pristanišču.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Guzzy ::

Ja, v portu ne? Pač ko dam par pluskov grejo pol pa jih ni nazaj.

Voyager ::

Sklenjen posel jih "požre" in moraš rekrutirat nove. Neki v tej smeri bo. Poglej tam kjer so 3 vrste trgovcev zapisane in preberi koliko poslov lahko sklene. Pa primerjaj s številom trgovcev v tvoji populaciji, torej kdaj izginejo.

Guzzy ::

Aja točno. Hvala. Torej moram nove trgovce nardit.

Bhut ::

...Imam problem.. SERVER NOT AVAILABLE ! Pa sem CD-key kupil na g2play.net...
Kakšna ideja? Nasvet?

lp

chucki ::

To je pri ubi problem. Počakaj par ur pa bo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Bhut ::

Ok.Hvala.

T-Majo ::

Js pa nikakor ne morem narediti 6. misijo. Nikoli nimam dovolj hrane in posledično nočejo proizvajati obrti. Poizkusil sem z več variantami:
-da bi prozivajal oblačila in bi jih prodajal preko export/import
-da bi proizvajal zlate cekine
-da bi naredil veliko število duhovnikov
-da bi naredil veliko število vojske
-in da bi zmagal z prestižem in razvitimi tehnologijami

Nič od tega ne gre dovolj hitro, da bi lahko premagal nasprotnika. To je tudi prva misija z zvezdami.

In še nekaj; a tudi vam kdaj pa kdaj igra za kakšnih 15s počaka, potem pa normalno teče naprej?

T-Majo ::

No sedaj sem že skoraj mislil, da mi bo z 16 duhovniki uspelo zavzeti eno zvezdo ter s prestižem.

Zavzamem zgornji teritorij z 16 duhovniko, nakar nasprotnik pride z vojsko in ga zavzame?!

chucki ::

Grem pogledati, kaj je pri 6 misiji, če se spovnem, kaj sem naredil.

Guzzy ::

Hej, poglej na youtube. Tam je velikokrat veliko videjov o misijah v igrah. Opazil sem tudi misijo 6. Ziher ti bo pomagalo.

Aggressor ::

Spamaj farme, itak rabiš pšenico za pivo. Drugače pa, usmeri se v tiste cilje, za katere veš, da jih lahko dosežeš in optimiziraj vso ekonomijo v to smer.
en CRISPR na dan odžene zdravnika stran

Bhut ::

Igrica ti zmrzne samo iz dva razloga:

Internetna povezava (hitrost,kvaliteta)
Preslaba konfiguracija za to igrico.

Minimalne zahteve za igrico so:

Intel Processor - Core 2 Duo E6400 2.13GHz
AMD Processor - Athlon 4850e Dual Core
Nvidia Graphics Card - Geforce 9600 GSO 512MB
ATI Graphics Card - Radeon HD 3800 series
RAM Memory - 4 GB
Hard Disk Space - 8 GB
Direct X - 9

Jst imam Intel Core i7 CPU 920 2,67 Ghz , RAM 8 GB , GeForce 260 GTX ter 64 bitne Winse - in nič ne šteka.

Ahiles ::

Bhut wrong špil zrzuje zaradi buga v autosave

Minor recurring freezes after every 10 min. of playing the game are due to a
faulty implementation of the autosave mechanism.

T-Majo ::

Bhut je izjavil:

Igrica ti zmrzne samo iz dva razloga:

Internetna povezava (hitrost,kvaliteta)
Preslaba konfiguracija za to igrico.

Minimalne zahteve za igrico so:

Intel Processor - Core 2 Duo E6400 2.13GHz
AMD Processor - Athlon 4850e Dual Core
Nvidia Graphics Card - Geforce 9600 GSO 512MB
ATI Graphics Card - Radeon HD 3800 series
RAM Memory - 4 GB
Hard Disk Space - 8 GB
Direct X - 9

Jst imam Intel Core i7 CPU 920 2,67 Ghz , RAM 8 GB , GeForce 260 GTX ter 64 bitne Winse - in nič ne šteka.


Imam:
Intel Core 2 Dou E6400 2.13ghz@3.2ghz (Samurai Z B. revision hlajenje z Artic Cooling PWM ventilatorjem)
2x2gb Corsair XMS2 PC6400 800mhz
Asus P5Q pro
Sapphire HD4850 512mb DDR3
Western Digital 500gb S-ATAII 8mb Calviar Green/Green Power
580W HCK napajalnik


Verjetno zaradi prešvoh PC-ja?

servo ::

Ja, zadnja soba je kr težka glede na prejšnje - en nasprotnik dela na tehnologiji, drugi na trgovini... kakšno pot ste ubrali?

M_T_M ::

Imam težavo z igro, namreč ko sem v menuju mi v ozadju migetajo drevesa, v igri se dogaja enako, mogoče kdo ve kako rešiti problem?

Skyman ::

zanima me kaj ste naredili pr 7 misiji ko imas nasprotnika sestro od unga k je bil tvoj nasprotnik pr 6 misij v glavnem ta njen tabor je cist zravn tebe in se predno naredim komaj 10 vojakov je ze pr men in lepo zbubim probal sm tud s farmami in prizvodno pira saj le na tak nacin dobim vsaj nekaj zlatnikov

dulesavic1 ::

Skyman je izjavil:

zanima me kaj ste naredili pr 7 misiji ko imas nasprotnika sestro od unga k je bil tvoj nasprotnik pr 6 misij v glavnem ta njen tabor je cist zravn tebe in se predno naredim komaj 10 vojakov je ze pr men in lepo zbubim probal sm tud s farmami in prizvodno pira saj le na tak nacin dobim vsaj nekaj zlatnikov

Ja lepo se zaščitiš z obzidjem in je stavar rešena. Jaz sem tako rešil zadevo.

T-Majo ::

Napišite nekaj taktik, ki ste jih uporabili pri 7. misiji.

Skyman ::

taktika preprosta delaj na obzidju :D drugac pa psenica in pir da dobis kes :D

dulesavic1 ::

Tukaj so navodila, kako se igra in rešitve za posamezne kampanje, da boste lažje igrali.

http://rapidshare.com/files/388840190/T...

simnov ::

Kako narediti tisto misijo ko je eno drvo z modrimi lučkami okoli , naj bi jim dostvavil neko meso ampak kako večno časa zmanjka , če napadem me pa spodijo.

Končno prišel do konca je pa bila kar težka.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: simnov ()

zerdoner ::

ali obstajajo kakšne dodatne plate za Settlers 7
1
2
»


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Settlers

Oddelek: Igre
283967 (913) opeter
»

Splinter Cell: Blacklist (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
768347 (5624) oo7
»

SimCity (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
38346409 (27488) bluefish
»

Spletna trgovina CDKey.si

Oddelek: Loža
161877 (1504) connel
»

Igre

Oddelek: Igre
172298 (1912) pijavka

Več podobnih tem