» »

SimCity

SimCity

Pesimist ::

jaz pa tebi in tema. super EA servers :P

Trupl0 ::

pesimist te že mam. Vidim da si offline ja.
Meni deluje na east4 normalno...
sem ti poslal frend request ciklamen
If you are going through Hell, keep going !

Guzzy ::

Nuclear še mene daj če še je plac :) na kerem serverju pa?

Ciklamen ::

East4

Pesimist vidim te med kolegi, si kao offline. Nuclear_ tebe pa nimam? Dafak :D
- End of the Post ->

Trupl0 ::

hehe...guzzy ti pošljem invajt
placa k dreka :D

evo...zdaj te dodal
If you are going through Hell, keep going !

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Trupl0 ()

Trupl0 ::

Važno, da se zaštarta, da se potem lahko osredotočim na to igro
If you are going through Hell, keep going !

Pesimist ::

nekaj mi povejta predno climam. Baje lahko samo po 4 mesta sodelujejo ki so povezana z cesto. Je to res?

Tak da ce grem cisto na desno bom brez pomoci right?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

connel ::

Jp, tako je. Pomoči v obliki denarja, rude, elektrike pa to ne boš imel, še vedno pa boš imel migracije in pa vse ostale perke drugih mest.

Blesav bug, igram eno mesto, v regiji s polno igralcev, dobro sodelujemo, zasnujem odlično mesto, denar je dobesedno lil v blagajno (40mil) in potem me vrže ven, kao corrupted data in ne morem nazaj noter. Pa je šlo v nič kar nekaj ur igranja. Superca tale online only način igranja :(

Pesimist ::

Hm. Ok kaj pa to. Jaz sem mislil, da so ostala mesta katera niso moja in doben ne igra, pauzirana. Te pa grem na visit k sosedu, pa dam fast forward pa vidim, da se njegove hise zacele upgrejdat. To pomeni, da mi lahko guest mesto unici, ce ga pusti predolgo laufat in runam out of resursov ali kaj?

Zaj sem pac neko abandonned mesto claimal in vse ok. Se gradi, dela denar, vendar pa pocasi zmanjkuje vode in doben nima dovolj supply. Ki za vraga dobim vodo?

Lahko zgradim letalisce. Dobim potem ponudbe od drugih mest izven dosega?

Jaz osebno pa imam dosti elektrike in coala. Kako za vraga to exportam ali ponudim ostalim?

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

ahac ::

Vodo lahko pumpaš sam ali pa greš na regijo, klikneš ikonco za vodo in izbrano mesto, potem pa lahko tam vklopiš uvoz (dokler jo imajo). Elektriko bodo drugi uvažal od tebe, če jo imaš dovolj, za coal moraš pa naredit tisti trade center (ne vem točnega imena) in vklopit izvoz.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

Pesimist ::

Vode nima doben okol od treh mest. Torej sem mrtev?

paliskic ::

connel je izjavil:

Jp, tako je. Pomoči v obliki denarja, rude, elektrike pa to ne boš imel, še vedno pa boš imel migracije in pa vse ostale perke drugih mest.

Blesav bug, igram eno mesto, v regiji s polno igralcev, dobro sodelujemo, zasnujem odlično mesto, denar je dobesedno lil v blagajno (40mil) in potem me vrže ven, kao corrupted data in ne morem nazaj noter. Pa je šlo v nič kar nekaj ur igranja. Superca tale online only način igranja :(


Kako ti je pa uspelo toliko denarja nabrati? Kakšen namig prosim =)

connel ::

Ore in coal na začetku, potem smelting, kasneje alloy, temu sledi elektronika in potem tvji, fural pa zraven še recikliranje. Sem pa imel dobro ekipo v regiji, ker če bi moral vse sam odklepat bi to trajal preveč časa. Recimo sedaj sam delam na miningu v regiji in ni šans da odklenem smelting industrijo.

paliskic ::

kje pa spraviš vse? meni stalno javi da naj širim mesta za prebivalce.

Pesimist ::

Jaz ne poslusam tega zoning tipa sploh vec. Do profita pa pridem tam nekje 7k/h.
Samo ko hocem se vec in postanem pozresni pa mi vode vedno zmanka. Zdaj pa spet padlo na 1k/h spet lol.
Lahko bi sicer drzal dalje malo mesto z 7-10k urnega profita, vendar to ni zanimivo kaj dosti gledati kak denar raste. Zato pac probam cim vec profita naret dokler ne propadem.

Aja se ena svinjska. Ce igralec z Delux verzijo naredi mesto, ga igralec z Limited brez DLC nemore claimat.
To sem prevero vceraj ko sem prvo probo claimat eno, potem pa sem DLCje nabavo in je slo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Pesimist ()

paliskic ::

Kaj ste dali skupaj regijo da se vam pridružim?

paliskic ::

Kje lahko najdem skladišče kjer bi naj lahko prodajal nafto ki jo črpam?

Trupl0 ::

postavit moraš trade depot pa potem skladišče za želeno robo
paliskic..dodaj me na origin, ID: Trupl0
Je še 13 mest prostih...
If you are going through Hell, keep going !

paliskic ::

Tebe te že imam na originu.

Aja pa kje najdem tra trade depot?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: paliskic ()

Trupl0 ::

ko si v načinu mesta imaš spodaj levo ikono ščita.
If you are going through Hell, keep going !

XsenO ::

1 + 1 = 1

Truga ::

XsenO je izjavil:

http://kotaku.com/5990165/my-simcity-ci...

Tocno o tem sem govoril. Igra dela normalno tud ce si offline, dokler ne opazi da si offline...

>JJ< ::



Očitno sploh ne rabiš več I in C con v SimCityju. 8-O

dr.Akula ::

En workaround kako imeti unlimited vodo:


Kako je sedaj s to free igro od EA? Ali jo dobijo vsi, ki igro dodajo na svoj račun do 18. marca ali samo tisti, ki so igro kupili v prvih dneh?
ni podatka

Mipe ::

Mipe ::

Nekateri so zavohali posel: Civitas na Kickstarterju (ja, v skoraj vsakem stavku omenja Sim City)

Zanimivo pa je, da so preklicali kickstarter kampanjo, ker so bojda našli zasebnega sponzorja. Bomo videli, kako se bo tole razvilo!

Guzzy ::

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Guzzy ()

Pesimist ::

se en simcity? pol se pa en free game? :P

dottor ::

Simcity 4 je že kar nekaj let med nami.
Xeon X5650@3.8GHz |Asus P6T|
2x4GB+4x2GB|ASUS R9 280X@1100MHz|
WD Green 240GB SSD + 4x1TB Hitachi

Pesimist ::

aja. stari je :P

Bor H ::

Za tiste trenutko ko EA serverji ne delajo ;)

paliskic ::

Katero igrico ste/boste izbrali?

Trupl0 ::

NFS Most Wanted sem izbral.
Je že danes ponudba, ko zaženeš origin.

Prišel je novi update:

Evo danes prišel update za promet:

Update 1.7

- Traffic Improvements: Tuned traffic congestion and fixed some intersection traffic issues.
- Traffic improvements: Emergency Vehicles will drive in empty lanes to get around traffic at intersections.
- Traffic improvements: Emergency and Delivery vehicles get priority over regular traffic when leaving garage.
- All units and buildings can now be demolished using the bulldoze tool.
- Performance improvements for low spec systems.
- New Server: Asia 2 will be released Tuesday afternoon (PDT)!

Sem pa začel tolčt "bulo" in imam 30k € minusa vsako uro..Nothing to do here :) Bomo danes začeli z novim mestom v regiji hehe
If you are going through Hell, keep going !

Marix ::

Na katerem servro igrate? Se bi rad pridružo.
Origin ID: slohax

Trupl0 ::

east4.
Če želiš igrati v naši regiji me dodaj na origin... ID: Trupl0
If you are going through Hell, keep going !

royalandy ::

jaz sem vaju dodal origin: royalandy če imata kaj placa :)

paliskic ::

Je kakšna rešitev za radioaktivnost? jedrska elektrarna je šla po gobe.

aleskoms ::

Evo jaz sem ti poslal friend invite na originu, če še rabite 1 igralca v svoji regiji.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: aleskoms ()

AngelOfDeath ::

Mogoče kdo ve kako rešiti promet ?

Jaz mam zastoje na vseh cestah in bo mesto šlo papa če tega ne rešim. Imam avtobuse in tramvaje, samo ne pomagajo...
edit: Slovnica

Trupl0 ::

Gridlock? Papa mesto :)
If you are going through Hell, keep going !

connel ::

Nove vhode narediš v mesto in takoj rešiš probleme s prometom, mod dobiš na redditu.

Ashrack ::

connel je izjavil:

Nove vhode narediš v mesto in takoj rešiš probleme s prometom, mod dobiš na redditu.

kaj pa ce imas problem v samem mestu in ne zaradi vhodov v mesto?
....

connel ::

Največ problemov ponavadi dela univerza, to je pametno dati nekam v en konec kjer ne zavira tolk ostali promet. Ostale stavbe mi pa ne delajo problemov, javni prevoz precej pomaga.

ABX ::

AngelOfDeath je izjavil:

Mogoče kdo ve kako rešiti promet ?

Jaz mam zastoje na vseh cestah in bo mesto šlo papa če tega ne rešim. Imam avtobuse in tramvaje, samo ne pomagajo...


http://www.reddit.com/r/SimCity/comment...

Potem kot so že zgoraj napisali vzemi si mod za delat ceste izven mesta in dobro postavi univerzo.

P.S: Proti dobrem razumu se šel kupit to igro. Bugov je toliko da peče glava, ampak igra vleče.
Če ne drugo za 30Eur sem dobil SimCity in BF3.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

AngelOfDeath ::

No mesto sem rešil pred bankrotom. In sicer tako da sem prekinil vse povezave industrije z prebivalci, razen ene same ceste. Tu pa tam gorijo bloki ampak denar pa mi raste :)
edit: Slovnica

ABX ::

Igra je v tem trenutku broken (doh!) in industrijska zone nima nobene funkcije oz. jo ima ampak ti bo delala samo štalo.

Logika ti pove da industrija naredi delovna mesta in dobrine ter da denar delavcem, commercial z nekaj zaposleni pa proda te dobrine prebivalcem da so veseli.

V igri commercial ustvarja sam svoje dobrine in zaposli točno toliko ljudi kolikor lahko proda dobrin, zato vse kar mesto rabi je residential in commercial v točni meri (3:1?). To sem včeraj slučajno ugotovil ko sem želel naredit mesto s čim več prebivalci za pokrit delovno silo ki je zahtevalo moje industrijsko mesto.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

BladE_ ::

Kje dobiti najceneje? Kako je z nadgradnjami na "Deluxe", če kupiš "Standard", če je že kdo nadgrajeval?
Akcija - Reakcija

connel ::

Mah brezveze kupovati deluxe verzijo, ni vredno.

ABX ::

Jaz imam enega Indijca na skypu ki mi to nabavlja po lokalni ceni. Če te zanima ti dam Skype kontakt, ampak riziko si vzameš sam na sebe (jaz še nisem imel problemov). Je pa tako da jaz za vsako igro naredim namenski account. Tudi če pride en dan ban da ne potegne vse za sabo. Sem pa delal že vse, aktivacija čez VPN da sem igral kak dan prej, ključ iz Rusije, modi ki niso 100% approved ,....

Drugače googlaj da vidiš kje je razlika, na hitro, mogoče so vredne euro ali dva več.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: ABX ()

BladE_ ::

Nekako ne zaupam 50€ nekemu Indijcu :)

Ok, na hitro me zanima, če je kakšna razlika med tem(~40€), tem(~60€) in tem(45€)?

Verjetno gre pri vseh za standard edition? Če je tako bom kar takoj pri d2p vzel...
Akcija - Reakcija


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cities: Skylines (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
6612233 (1055) ahac
»

Nokia uporabniške podatke pošiljala na Kitajsko

Oddelek: Novice / Android
84567 (2693) jlpktnst
»

EA-jev pogrom s SimCity DRM

Oddelek: Novice / Igre
168489 (4103) St235
»

Igra gradnja mesta...

Oddelek: Igre
184025 (3377) Unknown_001
»

Prihaja Darkspore

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
215030 (3902) Jst

Več podobnih tem