» »

Presnemavanje originalov iger

Presnemavanje originalov iger

Boro ::

Kako in s katerimi programi?

Ne capsaj - Perci
  • spremenil: perci ()

Dusko ::

Če imaš res orginalne igre
Clonecd , nero
Kak pa gre presnet igro :) to se boš pa ja sam naučil>:D

V-i-p ::

Če imaš denar za same originalne igre, boš imel denar tudi za kakšnega "inštruktorja" ki te bo izučil za peka :P.
Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri. Raje reci, da si naredil že včeraj!

Tomi ::

Pomembno je še vprašanje zakaj?
metrodusa.blogspot.com

Stayerc ::

Hm cudno vprasanje zakaj.
Ja zato, da si bo naredil varnostne kopije svojih originalnih iger >:D


Lp

ali3n ::

...verjetno se boji, da bi "zdrsal" originalne CDje ob neprestanem igranju - zato bi rad igral s kopij... ane Boro?

mam eno "pravno" vprašanje: če sem lastnik originala, si lahko naložim "No CD Crack"?
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Bx ::

po moje z lahkoto
lahko delaš kar hočeš z igro na svojmu compu
Bx

Paramedic ::

Ne, uradno ne smeš cracka dat na originalno igro; se prav ni smeš delat česarkoli z igro na svojem compu. To je predvsem za vzvratni inženiring mišljeno.
End transmission.

Predator ::

to je tako: na igro nimaš nobene garancije, kupil si jo "kot je", če dela dela, če ma hrošče ma hršče, torej tukaj nimaš nobene garancije ( razen prodajalca ), oni pač "garantirajo" samo da ne bojo podpirali iger ( razni serverji in patchi ) če je v njihov software posegel patch tretje osebe >:D

presnemavanje originalov: vse delam z clonecd-jem.... pa ne zato da bi si naredil varnostne kopije ( to je v 90% postih mila pretveza za nekoga ki si hoče presneti cd ) ampak da igram z diska s pomočjo DaemonToolsov ker mi gre ropotanje Teaca krepko na jetra, dvdrom že v 10 minutah pregreje ubogi cd, rekorder ma pa odzivni čas mrtvega mamuta

kar se pa nocd crackov tiče... no cd cracki majo eno OGROMNO pomankljivost ki zame skoraj nikol ni prišla v poštev in sicer spremenijo .exe file; in ker spremenijo exe file ne moraš patchat igre, in jaz nisem dal 10k za igro zato da jo bom v ponos vsem hroščem igral in zbijal po monitorju!

ali so cd-cracki nelegalni: na megagames.com so uspeli se izognit tej tožbi ker da nimajo crackov narejenih z reverse ingeniringom ampak samo "patchi" ( ne me spraševat kaj so milslili, najbrž odvetniška igrica pa kakšna brezvezna fora );

sedaj pa kaj je z nocd cracki na slo-techu:
nekateri imajo res original in se jim zgodi krivica, ampak ugotovit moderator ne more ali maš original ali ne, in če bi dovolili enim da ga imajo bi to zahtevali tudi drugi in blablabla, zato teme načeloma zaklepamo ( sploh če je očitno da bi nekdo rad crack ali pa original exe ) oziroma tisti del odgovora ki se nanaša na crack se samo zbriše;

lp
matjaž

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Predator ()

Paramedic ::

Predator: exe file arhiviri, pa ga preden patchaš, daj nazaj namesto cracka. Pol patchaš. Pol pa poišči crack za verzijo, na katero si spatchal :D.
End transmission.

Predator ::

hmm ja... samo preveč dela za mojo lenobo pa še ne vem zakaj bi spreminjal kodo če ni nujno treba :D
jaz dam pač clone image gor pa minimalno instalacijo ( vmes pa igra nabija da bo špil delal počasi ker je vse z cd-roma >:D ) pa konec, pa ko dam gumbek update vem da se bo stvar updatala, ampak vsak ima svoj okus

Tr0n ::

Daemon Tools rox :).


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Warcraft III odslej brez CD-ja

Oddelek: Novice / Optične enote / mediji
185842 (4533) opeter
»

zagon iger brez cd-ja

Oddelek: Pomoč in nasveti
201817 (1618) overlord_tm
»

Kako se igra Warcraft 3 na internetu?

Oddelek: Igre
322903 (2654) MasterMind
»

NFS:Hot Pursuit2 šteka

Oddelek: Igre
101079 (794) DeLuX
»

kako pa presneti ta CD??

Oddelek: Programska oprema
91606 (1480) PaJo

Več podobnih tem