» »

kako pa presneti ta CD??

kako pa presneti ta CD??

frudi ::

Settlers3 CD1, a je komu uspelo presnet to zadevo?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

kockish ::

S CloneCD-jem ne bi smel imeti problemov. Ce ga tvoj hardware podpira.

Milko ::

Glej..skpopiraj vsebino CDja lepo na disk. Potem na internetu poisci crack (da igra ne bo zahtevala original CDja) in ga dodaj, ter vse skupaj zapeci na CD.

ChiefThunder ::

Jazst mam kopijo originala pa dela, seveda moraš po inštalaciji skrekat igro. Al pa nared tko, kot ti je Milko reku.

rookie ::

Najdi crack kot ti je bilo ze zgoraj receno.Lepo skoperi na disk spil in potem posnem na Cd z krackom ured.potlej zinstaliraj in vstavi crack v mapo kjer mas spil.Upam da ves kaj mislim ? 8-O:O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

frudi ::

hm, ne vem, če razumete, zakaj imam problem pri kopiranju tega cd-ja. namreč, na originalu je nekje na 2/3 cd-ja ena sled (okrog 20MB) pokvarjenih podatkov (copy protection) in programi za snemanje ne znajo priti mimo. sled se lepo vidi tud na površini cd-ja - zgleda kot praska, pa vsakih par mm so tudi majhne, par mm dolge sledi pravokotno na njo.

sicer mi je uspelo s clone cd ustvarit image file (ripanje je trajalo uro pa pol) ampak trenutno nimam nobenga 80 minutnega cd-ja, da bi zadevo zapekel in probal če dela.


mimogrede, a mi lahko nekdo, ki ima kopijo, pošlje crack na mail?
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

rookie ::

A to mas nov CD al kaj.o zdej sam se zapec pa probi.A si dobu crack ce nisi poglej na to stran.
Link:O
Boste vidl kaj vm bomo naredil v Braziliji.Ferrari in Schumacher zakon !!!!! 1

frudi ::

Settlerje 3 mam original, samo bi jih rad presnel.
sicer, kot sem rekel, mi je uspelo nardit image cd-ja s cloneCD ampak ga ne bom mogel sprobat do jutri, ker morm prvo nabavit par 80 min cd-jev. (hm... a kdo ve, če se da traxdatine 74 min cd-je na teac 4x4x32 pekaču overburnat na 78min 33 s?? |O - ok, vem, da pretiravam:))
bi pa probal tud to, da presnamem vsebino cd-ja na disk pa zravn zapečem no-cd crack, ampak nikjer ne najdem no-cd cracka (niti na astalavisti, megagames pa zgleda ne dela, al pa mene isp zajebava). torej, če ma kdo no-cd crack za verzijo 1.20, se priporočam :)
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Tr0n ::

saj bo slo s clone-cdjem zapect, nabavi si 80min CD :)

PaJo ::

Za cracek za igre isci raje tule GameCopyWorld

:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Neenakomeren pretok podatkov v CloneCDju :(

Oddelek: Pomoč in nasveti
321655 (1289) AnWar
»

TEAC CD-RW

Oddelek: Programska oprema
131616 (1359) Boky
»

Snemanje Cd

Oddelek: Programska oprema
231667 (1374) Daniel
»

snemanje

Oddelek: Programska oprema
101427 (1256) Misty
»

CDRW

Oddelek: Pomoč in nasveti
51651 (1560) miranpozar

Več podobnih tem