» »

Kako??

Kako??

DeeCoy ::

Imam ASUSOVO matično, procesor AMD Atholon 64 3000+ 1.81 GHz... A mi lahko kdo pove, al pa usaj da link do guida, točno kako naj tole stvarco usaj prbližno navijem??? Al pa mogoč program.. U BIOsih pa nimam pojma kako to narediš, zato prosim za informacije ;)


Hvala vnaprej

LuGi ::

Kako si lahko zgresil "Preberi me" kjer imas polno tem.. zacetniske informacije.. kako, kaj, kje =)

Preberi me!

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()

DeeCoy ::

to je tok mučno za brat.,. tok dougi guidi.. a je kak čist simple programček?? AI boost ne podpira mojga compa..

Shark-357 ::

Zgodovina sprememb…

DeeCoy ::

ja.. sam tam je 2000000 guidov.. kok naj vem, kirga naj ponucam, notr je tok teorije da čist nč ne zastopm nakonc. ... nucam čist simple guide plss

Shark-357 ::

Poglej, če si prelen da si prebereš pač pusti vse pri miru. Napisano je bilo že nič kolikorat na dolgo in široko...

Isotropic ::

isci pod navijanje bartona

DeeCoy ::

a to je barton?

Shark-357 ::

Zgoraj sem ti dal link do vseh tem povezanih z A64 procesorji in navijanje le teh.
Vse kar rabiš boš zvedel tam.

Pa veselo branje... lenobe ne podpiram.

jest10 ::

Kako??


Tako:P

virtuality ::

au tak procesor navijat. No ja, nevem koliko boš pridobil sploh če imaš stock cooler.

Pyr0Beast ::

Tam do 2.5GHz gre BP na Stock. Vsaj vsi ki sem jih do sedaj imel.
Some nanoparticles are more equal than others

Good work: Any notion of sanity and critical thought is off-topic in this place

krompirusa ::

Motocross zakaj pa da ne? Mam primerek A64 2800+(1.8ghz) ki dela s stock coolerjem na 2.3ghz b.p brez kakšnih vrtoglavih temperatur.1.8ghz vs 2.3ghz je pa kar opazno verjami;)

virtuality ::

ja sej ne pravim da ga ne morš seveda se ga da, sam to je že kar star procesor (vsaj zame) raje bi kupil najmočnejši procesor, ki gre na to plato pa je. No seveda lahko pa poskusiš, saj vem kako je. Jaz sem tudi že rekel da ne bom več navijal, pa me še vedno prime pa grem spet navijat grafo pa mal procesor... Zdej imam Core2Duo E8500 (3.16) navitga na 3.61 kar je čisto zadosti igrice sem nehal igrati rabim ga za photoshop pa programe in za po netu. Če bom pa spet začel igrat si bom pa kupu Quad (ki gre na mojo plato ga navil na 4.0) pa bo spet za nekaj časa.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje DFI Lanparty Ultra-D in Opteron 165

Oddelek: Navijanje
111608 (1201) Domini tm

koliko bi se lahko iztisnil iz i5 661 (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
595085 (3817) Zeratul ^^
»

dvojederni procesor ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
714706 (3699) PrimozR
»

Baza AMD-jevih steppingov (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20342889 (15673) peter_ki
»

pomagajte mi naviti athlon 64 3500+ am2 (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Navijanje
1066527 (5101) asus

Več podobnih tem