» »

Garmin 1350 T, prosim za pomoč !

Garmin 1350 T, prosim za pomoč !

Fadil ::

V službi sem dobil nov Garmin 1350 T na katerem je že naložena neka kartografija Evrope. Sam imam že posnete različne karte ( AdriaRoute, CN 2010... ). Prebral sem, da je AdriaRoute potrebno prenesti v karto Garmin na napravi. To sem storil, vendar je naprava ne zazna. Ker sem totalni laik v teh zadevah, se mi popolnoma nič ne sanja, kaj storiti. Bral sem Alter forum, vendar je too much zame, saj so tam debate na višjem nivoju zame trenutno. Ali potrebujem Mapsource in kaj sploh je to? Saj sem sam prenašal karte normalno iz diska na računalniku, na napravo. Brez Mapsource-a. Je za prenos teh kart potrebno uporabljati Mapsource ? Prosim za pomoč, saj imam vse orodje, delati z njim pa ne znam !?

Lap top mi ga včasih zazna, včasih sploh ne !? :(

Lep pozdrav

ace99 ::

Ja za prenos rabis mapsource, razen ce so karte ze odklenjene.

KoMar- ::

Malo predrzno je, da prosiš za pomoč pri piratiziranju na forumu, kjer je to v pravilih prepovedano, se ti ne zdi? Če bi kupil original, bi imel zraven vsa potrebna navodila in bi vse potekalo gladko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KoMar- ()

ace99 ::

hehe

Fadil ::

Ma kako se folk preserava po tehle forumih. Vsi vlečejo dol z vseh mogočih torentov, tukaj pa glumite da vse kupujete original. Ma fuck off Komarček...

Mi lahko kdo svetuje na privat !?

Lep pozdrav

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Fadil ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AdriaRoute 4.10 za Garmin navigacijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
57348 (7113) helsing
»

Garmin nuvi 370

Oddelek: Pomoč in nasveti
5807 (754) KoMar-
»

Navigacija in nove SLO avtoceste?

Oddelek: Na cesti
173291 (2456) Tero
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813117 (12555) zee
»

GPS Garmin nuvi 350 - Adriaroute v1.30 - pomoč pri namestitvi

Oddelek: Pomoč in nasveti
87973 (7071) izi12

Več podobnih tem