» »

Navigacija in nove SLO avtoceste?

Navigacija in nove SLO avtoceste?

plavko61 ::

A kdo ve kako dolgo rabijo gogle maps, garmin, map24 in ostali da vnesejo nove avtoceste?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Zeberdee ::

Ponavadi zelo malo, ali pa je tako kot na Hrvaškem v GPS že vnešena neizgrajena avtocesta. :)

c00L3r ::

To se jaz tudi sprašujem. Google maps rabi obupno dolgo. Puhov most na Ptuju in obvoznica sta bila zgrajena leta 2007 in še nista vrisana. Na najdi.si zemljevid pa še ni vzhodne mariborske obvoznice, ki je bila odprta prejšnji mesec, prav tako pa še ni avtoceste Marbor-Ptuj, ki je bil oprta Julija.

c0dehunter ::

Tudi mene to zanima. Imam Garmin in AdriaRoute, a je dobro to vsake toliko časa posodobit?
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

Klemenn ::

Ne. Posodobitve niso za nameščat! Kje si pa to še vidu?

c0dehunter ::

Ja, glede na to da še nisem videl kake posodobitve za AdriaRoute oziroma kar novo verzijo, ne vem kako bi sploh posodabljal >:D
Je pa res, da sem prejšnje vprašanje zastavil bolj čudno. Moral bi vprašati če sploh obstajajo posodobitve ali to izide vsake toliko časa nova verzija..
BTW, Garmin je na telefonu.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bakki ::

Posodobitve za Adriaroute prihajajo ven vsaj 1x na leto... Ne vem kdaj si ti začel spremljat navigacije, ampak če smo zdaj že pri 2.30... je očitno nekaj verzij že bilo :)

plavko61 ::

posodobitve bodo najbrž v city navigator 2011? Ker v 2010 še ni nič.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

c0dehunter ::

Bakki, ja, navigacijo imam šele +- 1 mesec. Sicer sem sam namestil ampak očitno spregledal version number.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

bakki ::

posodobitve bodo najbrž v city navigator 2011? Ker v 2010 še ni nič.


City navigator Europe prihaja 2010.20 še ta mesec... O Adriaroute pa še nič znanega o prihodu npr. 2.40.

pravnik ::

posodobitve bodo najbrž v city navigator 2011? Ker v 2010 še ni nič.


City navigator Europe prihaja 2010.20 še ta mesec... O Adriaroute pa še nič znanega o prihodu npr. 2.40.

AR 2.40 naj bi prišla med 20. in 30.9. in naj bi že imela TMC funkcijo (traffic information). City Navigator tega v novi verziji še ne bo imel!

mravla74 ::

A ve mogoče kdo datum izida AR 2.40?

Maregogo ::

Ja, res bi bil že čas za AR 2.40... ;((

LordTado ::

a nima AR 2.3 že tanovih avtocest not?

Maregogo ::

a nima AR 2.3 že tanovih avtocest not?


Veliko je novega na naših cestah....primer obvoznica v Kopru, odsek avtoceste Rebernice...

nevem kaj čakajo xD

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Maregogo ()

jype ::

Mene pa zanima, kam sporočiš napako, da zaleže.

Ker so ulico, kjer ima eno mojih podjetij sedež, prekrstili. Posledično je nihče ne najde.

Tero ::

Koliko vem adriaroute dela neko hrvaško podjetje. Mogoče če jim pošlješ kakšen mail?
to je njihov page.
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.

Tero ::

Prijava grešaka u kartama

Molimo Vas da na navedenu email adresu pošaljete korekcije ili nedostatke koje ste primjetili na AdriaROUTE i AdriaTOPO kartama.

Molimo Vas da napišete kratki opis nedostatka, a po mogućnosti i dodate sliku (screenshot) s objašnjenjem za navedenu lokaciju. Umjesto toga korekcija se može i nacrtati u MapSource programu s alatom "route tool", te pospremiti kao "*.gdb" datoteka, koju nam također možete poslati.


* email za prijavu: prijava@navigo-sistem.hr
Give a man a fish, he'll be fed for a day.
Teach a man to fish and he'll drown himself.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AdriaRoute 4.10 za Garmin navigacijo

Oddelek: Pomoč in nasveti
57302 (7067) helsing
»

Katera navigacija Garmin 760 ali Navigon 7110 (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
9019727 (10573) madmitch
»

nakup navigacijske naprave

Oddelek: Kaj kupiti
338607 (7113) gti85kw
»

Navigacij TOMTOM,GARMIN, MIO

Oddelek: Kaj kupiti
1813103 (12541) zee
»

GPS Garmin nuvi 350 - Adriaroute v1.30 - pomoč pri namestitvi

Oddelek: Pomoč in nasveti
87943 (7041) izi12

Več podobnih tem