» »

facebook virus

facebook virus

vorantz ::

Je še kdo opazil nek virus ki se širi neverjetno hitro?
Deluje kot tisti messenger virus, ko namestiš začne prijateljem na zid nabijat link kjer stakneš to stvar in tako se lepo nadaljuje veriga...

2 linka se širita
En link je .pif file in ne naredi nič(ga browser sam odpre in samo pokaže kup čudnih znakov)
Drugi pa je stran ki zgleda kot youtube in ti reče da moraš namestit flash.exe
na žalost je dovolj neumnih ljudi ki dejansko namestijo :/

Opažam čez dan kako se pojavljajo ti linki od več in več ljudi

KoMar- ::

Take frende lepo pobriši, pa je problem rešen.

gtu ::

nevem če se to aktivira s klikom. nekje sem zasledil, da se virusa "znebiš", če spremeniš FB geslo. danes dopoldne ko sm se na faxu hotel logirat, me je vprašalo, če sem prepričan, da kdo ne zlorablja mojega računa. najprej sm mogu vpisat antibot besedo, nato svoj rojstni datum. pokazalo mi je moje nedavne dejavnosti. dostopi so bili iz 2x iz Ljubljane in 1x iz mislmi da Washingtona. pisalo je, da če se mi zdi karkoli sumljivo, naj zamenjam geslo.
To je moja izkušnja, sicer pa nevem, a je iz mojega računa sploh kdorkoli dobil kakšen spam, vendar zaradi tistega pripetljaja razmišljam v to smer.

daks ::

Jaz sem fasal to zadevo in me comp zaj.. 100 na uro. Pocakam se da NOD naredi svoje, pol bomo pa videli. Zgleda da bo treba na novo sistem nalozit :(

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: daks ()

BCSman ::

A to je tisto ko dajo okuženi frendi link na nek fake youtube link (neki galaxy.youtube.)?
Pa napiše da je kao treba inštalirat flash in seveda sestra zabita kot je je to naredila, zdaj pa ma nek virus in vse trokira. Avast ni zaznal nič. Pa ravno formatiral en dan pred tem, faaak.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BCSman ()

Sisk ::

Je kdo fasal in kako uštimat ??
AMD Athlon xp 3000 + box Barton, ASUS A7N8X Deluxe,
ATI Radeon 9800 pro, 2x512 Ram PC 400, Logitech Z-640
Kaj bi še hotu :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Je tole spam, virus morda (strani: 1 2 )

Oddelek: Programska oprema
5211654 (6822) operator88
»

Skype vsiljivec

Oddelek: Pomoč in nasveti
121288 (801) polpo
»

Amis internet - problemi

Oddelek: Omrežja in internet
202576 (2068) shadeX
»

Varen prenos podatkov (strani: 1 2 )

Oddelek: Informacijska varnost
554997 (3743) overlord_tm
»

[Fork] Resničnost: Internetni kriminal aka Varnost sistemov aka Restavracija na koncu

Oddelek: Informacijska varnost
331804 (1421) jype

Več podobnih tem