» »

Tipkovnica Pri Prenosnikih

Tipkovnica Pri Prenosnikih

GT-Turbo ::

Pozdravljeni!

Ko sem si ogledal računalnik, ki ga nameravam kupiti, sem ga seveda pred tem sprobal in pregledal če ima kaj kar mi ni všeč. klik,klik--->(Toshiba) Prvo kar sem sprobal je tipkovnica. Če normalno tipkaš se malo tipkovnica not vdre, če pa malo bolj pritisneš se pa že zelo vidi, da se not pogrezne. Seveda se pogrezne za 3-5 mm ampak je vidno.

-Ali je to mogoče tehnična napaka?
-Ali je to zaradi velikosti računalnika (17.3")?
-Ali je to pri vseh Toshibah?
-Ima mogoče kdo na svojem prenosniku isto?


Lep Pozdrav, :)

blackbfm ::

Slaba kakovost izdelave.

GT-Turbo ::

Prevod: Tehnična napaka ali Je to pri vsaki toshibi?

KoMar- ::

Ne nujno pri vsaki... verjetno pri bolj poceni modelih...

69charger ::

Ja tipkovnica se že pogrezne če pritiskaš gor kot neumen.Meni se tudi upogiba če bolj pritisnem.

Sale_One0 ::

Meni se se moja G-15 upogne ce pritisnem dovolj mocno......me prav zanima kaksno je to normalno tipkanje, ker da tipka registrira keystroke je sploh ne rabis do "daske" pritisnit. To upogibanje na prenosnikih je bolj zaradi tega ker je tipkovnica zelo tanka in iz enega kosa, vstavljena v ohisje in ko tipkas lahko opazis da se sosednje tipke malenkost premikajo ali upogibajo...imho.
Si vis pacem, para bellum.

GT-Turbo ::

Ja... sej ne res zelo, ampak z občutkom, ko nekaj pišeš... se malo upogne noter...

boogie_xlr ::

to je normalno. če se pa res ekstremno upogne že pri lahnem pritisku, potem se pa izogibaj

hojnikb ::

Nwm za Toshibe, sam pr Asusovi Eee seriji so tipkovnice čist zanič, kar se tiče kvalitete.Pri prvem Eeeju so tipke po par mescih začele pokat, potem se je čez neki cajta mehanizem pr tipkah nekak obrabu da so ble že nektere tipke čist boge.Tega ko mam zdej (1005ha) ma pa tud pol tak-tak, med space pa alt sn opazu da so tipke ker mal preveč dvignjene...Verjetno šparajo pr teh netbookih kar se le da..
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Acer razvija prenosnik brez fizične tipkovnice

Oddelek: Novice / Ostale najave
449818 (7816) Pyr0Beast
»

Se obetajo spremembe na slovenski tipkovnici? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
19624807 (20195) madmitch
»

solonote 1559-A

Oddelek: Kaj kupiti
121814 (1490) Damjan Jagar
»

Macbook in BTC (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
958510 (6899) Mulh
»

Prenosnik Toshiba Satellite M30X-165

Oddelek: Kaj kupiti
152169 (2002) OwcA

Več podobnih tem