» »

Adobe flash

Adobe flash

Jebac18 ::

Ali kdo ve za dobr stran s tutoriali jaz poznam samo zmaga. Com prosim za pomoč sem veliko spraeval strica gogla vendar nasel zelo malo uporabnih..
  • polepsal: bluefish ()

bluefish ::

Kirupa

#000000 ::

Jebac18 ::

rabil bi predvsem kaksen tutorial glede kviza kako ga narediti kajti un na zmagi mi ne deluje je neki narobe napsian..

#000000 ::

KLIK mislm pa da imaš v samem flashu tudi kviz template, no ja včasih je bil mislm da od MX naprej, za MX 2004 vem da ga je imel.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Jebac18 ::

rabil bi samo kako se naredi drugo ne dizajn rabim svojega :D ker pa sem delal flash pred kaksnim letom in pol in sem veliko stvari pozabil sem se obrnil na vas kajti to delam za maturo..aja hwala ti #00.. za ta template in za tvoj trud drgač edino ne vem kode kako vem da se uporablja go to and stop

sem našel nekaj na youtubu hvala ti useen

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

Jebac18 ::

imam problem ne ratas mi naredit pravilno procentov kok je pravilnih ne wem zakaj prosim za pomoč prilagam vam sliko

Zgodovina sprememb…

  • zavaroval slike: bluefish ()

Jebac18 ::

a res nihče ne ve ali mi zaradi tega ker nise napisal pravilno slovensko ? :d

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

Gost ::

Jebac18 je izjavil:

a res nihče ne ve ali mi zaradi tega ker nise napisal pravilno slovensko ? :d


Slovnica, ja.

Hec no. Pri tvojem problemu je verjetno napačno podana pot objekta (this._parent.objekt.objekt.objekt...) ali pa glede na warninge podvojeno ime frame-a (label).

Ne vem pa, če ima sploh smisel reševati take probleme preko foruma, ker če se ti zatakne pri temu, se ti bo zataknilo pri praktično vsemu. Preberi osnove flasha, ali pa opusti vse skupaj.

Jebac18 ::

sedaj mi je uspelo se vedno pa mi pri stevilu pravilnih odgovorov piše nan tako kot tudi pravilnih odgovorov v procentih ki je 100 tudi če narobni odgovor prtisnem

Gost ::

NaN pomeni več možnosti:
- neskončno
- spremenljivki tipa number želiš prirediti string ali kakšnen drug napačen tip (flash je zahteven glede tipov)
- nedefinirano vrednost

Začni uporabljati trace() in glej kaj se dogaja na različnih mestih s problematično spremenljivko.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

Jebac18 ::

definiral sem jo s 100 in vnesel var ter kodo delal sem vse po tutorialu iz zmage.com tale tutorial je nekamčuden ... ker delam vse tako kot pise pa ne rata ..

Gost ::

Čudno kaj?

Jebac18 ::

ja delam po navodil iz zmaga.com kjer je en kviz narjen če pa veš za kaksen dobr tutorial ali kaksno pomoč probal sem ze vse mozno


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C# get/set

Oddelek: Programiranje
51039 (975) japol
»

adobe flash

Oddelek: Programiranje
9572 (482) Gost
»

flash nekaj v actionscript

Oddelek: Programiranje
161283 (1104) Jebac18
»

Flash pomoč...nujno...

Oddelek: Programiranje
182039 (1865) Jebac18
»

Milijonar z Jonasom (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
979693 (5849) BigWhale

Več podobnih tem