» »

Flash pomoč...nujno...

Flash pomoč...nujno...

Vannig ::

Nujno rabim danes enega ki obvlada flash da mi pomaga rešiti problem... prosil bi če mi kakšnega uporabnika ki obvlada flash...priporočite ali napišete up. ime

Hvala!

#000000 ::

Jest enga poznam, ampak ta inštrukcije računa 100EUR na uro, če pa treba pa tud samostojno kej naredi seveda za primeren honorar.

Dej ti rajš napiš, kaj te matra pa se bo že kdo najdu ki ti bo pomagu al pa te vsaj usmeru kje iskat.

Vannig ::

ugl rabim animacijo katera bo imela naslovno stran potem pameni kjer se bo dalo kliknit o meni video glasba slike... 4gumbi in na vsakega ko se klikne se odpre pač ali video ali glasba ali slike... in tam je tudi možnost za nazaj na naslovni meni.... približno tako

#000000 ::

Ti rabiš fleš site ane ? Mah to je čist simpl, nardiš štiri scene, meni, animacijo in to med samo povežeš z action scriptom pol še mal...

Gost ::

Dober flash site je nujno pogojen z ustreznim designom. Design že imaš?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Gost ()

Vannig ::

design ze imam ja...

ja rabim ubistvo flash site vendar ne najdem nikjer tega tutoriala razloženga...

#000000 ::

Glej tukaj ti recimo pokaže kako zgleda zadeva urejena s frjmi in labeli KLIK

Pa tukaj jih imaš še nekaj samo malo pobrskaj KLIK

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: #000000 ()

Vannig ::

mah tu men negre sm probaval pa ni nc buls ce mi lahko kdu kako pomaga tule skup dobit mu magar tud nekj plačam....

Gost ::

Vzami tale nasvet na znanje, ker flash je izjemno problematična zadeva. Če boš le "nekaj" plačal boš tudi dobil le "nekaj" kvalitete. Cene kakih res ustreznih flash strani so nekaj 1000EUR in dalje.

Če bi pa rad sam naredil, boš moral pa vložiti izjemno veliko dela notri, da boš dobil ustrezen modularen izdelek, ki ga boš znal kasneje tudi kdaj še popraviti za sabo.

Lahko pa uporabiš že kakšne narejene strani. Mislim, da dobiš tudi kakšne brezplačne template, ki jih potem prirediš malo.

Vannig ::

hja hvala!

Fora samo v temu ker jaz sem to že več kot polovico naredil rabim samo še nekaj detajlov tega narediti... vendar pa ne znam zato bi prosil čekdo kolikor toliko obvlada flash da mi pomaga...

#000000 ::

Ja pokaži al pa opiši kaj si že naredil in v čem je težava oz. kaj ne znaš, pa ni vrag da ti neb kdo pokazu.
Če pa boš čakal da si bo kdo cajt vzel in ti naredu zadevo al pa te kr nauču delat s flashom pol pa srečno.

Vannig ::

#000000 je izjavil:

Ja pokaži al pa opiši kaj si že naredil in v čem je težava oz. kaj ne znaš, pa ni vrag da ti neb kdo pokazu.
Če pa boš čakal da si bo kdo cajt vzel in ti naredu zadevo al pa te kr nauču delat s flashom pol pa srečno.



a mi prosim na zs napišeš mail da ti pošlem kaj sem naredil...

Gost ::

Pošlji še meni, prosim.

DubleG ::

Flash je fail.
GA-P55M-UD2,i5,12GB RAM,Radeon HD 4850,Crucial SSD 64GB,
WD 320GB,WD 5000GB,RevoDrive X2 100GB

Gost ::

DubleG je izjavil:

Flash je fail.


Fail je tvoj odgovor, ki nima dodanih dodatnih pojasnil.

Flash je še vedno edina in najboljša opcija za spletne strani, kjer je potrebno predstaviti določeno vsebino izven standardnih okvirjev.

Povej mi, kaj je boljšega od flasha za alternativo takih flash strani in posameznih flash vključkov pa začnem danes to uporabljati.

DubleG ::

Probaj pogledat flash stran na kakšni prenosni napravi in zraven tega ima še vedno, kar nekaj exploitov.
GA-P55M-UD2,i5,12GB RAM,Radeon HD 4850,Crucial SSD 64GB,
WD 320GB,WD 5000GB,RevoDrive X2 100GB

Jebac18 ::

malo si bom sposodil temo ker delam v flashu in ne wem ke bi našel dober tutorial kako narediti kviz pogledal sem na zmaga.com toda rabil bi še kakšno stran ..

Gost ::

In na katerem koraku se ti zatakne? Si naredil vnosna polja, actionscript dokumentacijo prebral?

Brez osnovnega poznavanja flasha boš naredil eno veliko skropucalo (vsaj večinoma kar sem videl takih skript do sedaj je bilo temu tako).

Jebac18 ::

ja sem naredi actionscript vendar se mi zatakne ne vem a tam ko das 2 gi frame za besedilo ali mors dat tam gor insert blankkeyframe


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Flash

Oddelek: Izdelava spletišč
383746 (3159) Vice
»

usnjarna-grcar.si

Oddelek: Izdelava spletišč
243013 (2340) Icematxyz
»

Izdelava spletišča v Flashu

Oddelek: Izdelava spletišč
222233 (1907) [MYTiX]
»

Smernice spletnih strani

Oddelek: Izdelava spletišč
71266 (1044) Tody
»

Flash bybe?????

Oddelek: Programska oprema
71320 (1199) smash_u

Več podobnih tem