» »

adobe flash

adobe flash

Jebac18 ::

imam eno vprašanje ,delam neki v flash-u z actionscript namreč kviz in imam narjene 3 odgovore in kako jst hudiča upišm kodo z if stavkom ,namreč lani sem delal z tem pa sem malce pozabil ali moram dat uno keypress...prosim za pomoč hwala že vnaprej

Pegaz ::

Jebac18 ::

ma ne mi s temi tutoriali prosim saj rabim samo kodo ker teli tutoriali sm jih ze tok pogledu strani d se mi že trga od gledanja po straneh

a pozna kdo še kšno uporabno stran ?

kakšna slovenska stran mogoče ?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Jebac18 ()

Jebac18 ::

a lohk zvem zakaj je na tej strani tok enih kod .....in bi rd zvedu kere so taprave

Pegaz ::

Slovenskega dvomim, da boš kaj našel. Za malo bolj resno programiranje česarkoli je angleščina predpogoj.

Preberi si tist tutorial, pa še kakšnega. Mogoče si lahko pomagaš z google translatom.

Btw, bi ti probal odgovort pa vprašanje, pa ga ne razumem (hint: piši bolj slovnično pravilno).

Jebac18 ::

ja oprosti vendar to moram nujno naredit ...ter nimam veliko časa angleščina, mi pa šepa drugače, pa pri tem je ze dost samo if koda kot pogojnik in nic drugega kolikor jaz vem ...

Jebac18 ::

i samo še tole mi naj odgovori prosim torej če prav razumem pri te verziji i
f(variable_1 == 80){
trace("variable 1 is equal to 80");
} else if(variable_1 > 80){
trace("variable 1 is greater than 80");
} else {
trace("neither are true");
}

je tko da če je ena pravilna gre pol lepo naprej ???

Pegaz ::

Ja samo ena je lahko pravilna, ker maš tri različne pogoje.

Če maš še kaj pod if stavkom se bo tisto naprej izvajalo, ja.

Jebac18 ::

aha no hwala vsaj nekaj sem ugotovil sicer pa grem jutri v knjižnico po knjigo pa da bom malo prelistal

Gost ::

Jebac18, ti ne rabiš kode, ampak učenje programiranja od osnovnih temeljev dalje, če hočeš ta kviz že enkrat končati, tako kot si želiš. Popolnoma nemogoče je narediti tako aplikacijo v flashu preko "copy-paste".

flash nekaj v actionscript
Adobe flash


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Laplacov transform

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
5785 (572) CleanPower
»

CMD variables

Oddelek: Programiranje
7715 (577) einstein :P
»

Adobe flash

Oddelek: Programska oprema
131305 (1219) Jebac18
»

PHP Programiranje

Oddelek: Izdelava spletišč
121577 (1216) Eyghon
»

Kako zaceti z PHP in MySQL

Oddelek: Programiranje
222414 (2118) simon

Več podobnih tem