» »

izdelovanje galsbe

izdelovanje galsbe

boziceklol ::

pozna kdo kakšen dober free program za produciranje glasbe. za začetek rabim kakšen free program da vidim če je to zame. delal bi techno, trance in pa hardstyle glasbo. hvala vsem za pomoč že vnaprej!

GT-Turbo ::

FL Studio 9 al pa 8 za hardstyle direkt!

boziceklol ::

GT-Turbo je izjavil:

FL Studio 9 al pa 8 za hardstyle direkt!



jz mam demo pa se nc ne da gor delat!!

bluefish ::

In kako si zamišljaš, da boš delal muziko?
Pred leti so bili sicer popularni programi (imam enega še na CD-ju, samo se mi ga ne da iskati), ki so vključevali en kup samplov, ki si jih le zmetal na trak in nato upal, da se ti je posrečilo dobiti kaj uporabnega. Samo je ta način dela daleč od pravega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: bluefish ()

detroit ::

dance ejay je bilo neki podobnga, sm če hočeš resno so redrum, protraktor (ne me za jaja če ni pravo ime), reason ( tega še nekak poznam), pa še mal bl plehki kot so fruity loops. Večina teh sicer ni free...po naravi:)
Skero

bluefish ::

Ja, ejay v raznoraznih oblikah sem imel prej v mislih.

Sicer bo morda izpadlo napol zatiralsko, vendar ustvarjanje glasbe pač ni le obvladanje programa, je potrebno poznati še vsaj malo teorije, znanje kakega instrumenta pa tudi ne škodi.
V vsakem programu lahko skupaj zmečeš efekte in nato ugotoviš, da je vse skupaj brez ritma in navaden cigumigu, ki v ničemer ne izstopa od tisočerih drugih cinglanj, ki jih najdeš na YouTube ipd.

boziceklol ::

bluefish je izjavil:

Ja, ejay v raznoraznih oblikah sem imel prej v mislih.

Sicer bo morda izpadlo napol zatiralsko, vendar ustvarjanje glasbe pač ni le obvladanje programa, je potrebno poznati še vsaj malo teorije, znanje kakega instrumenta pa tudi ne škodi.
V vsakem programu lahko skupaj zmečeš efekte in nato ugotoviš, da je vse skupaj brez ritma in navaden cigumigu, ki v ničemer ne izstopa od tisočerih drugih cinglanj, ki jih najdeš na YouTube ipd.



delal bi predvsem techno, trance in pa hardstyle glasbo.spodaj dam link.

kaj takega sem mislil. sicer jaz imam ta program ki je na videu, samo je demo tko da se nic ne da delat gor!

System ::

Ja če nimaš original neboš mogel kaj dosti delat, ti pa povem, da z tem programom lahko dobro muziko nardiš, drugače ga tudi veliko profesionalnih DJ-ev uporablja za studio muzike kot so Benny Bennasi, David Guetta, Armin Van Buuren,...Je pa res, da rezultatov nebo čez noč...Jaz ga uporabljam 4 leta bolj kot hobi in moram reči, da sem se šele zadnjo leto približal profesionalcem, ker potem tudi, ko začneš neko kvalitetno muziko delat moreš še vokale upeljat noter, za vsako noto nastavit zvok, potem rabiš pa še en kup pluginov z katerimi boš sploh lahko kaj naredil (drugače jih je že kar veliko dodanih v program), ampak saj boš videl kaj mislim, ko boš moral sam začeti izdeloval plugine.Ne obupaj pa bo šlo, vso srečo;)

boziceklol ::

System je izjavil:

Ja če nimaš original neboš mogel kaj dosti delat, ti pa povem, da z tem programom lahko dobro muziko nardiš, drugače ga tudi veliko profesionalnih DJ-ev uporablja za studio muzike kot so Benny Bennasi, David Guetta, Armin Van Buuren,...Je pa res, da rezultatov nebo čez noč...Jaz ga uporabljam 4 leta bolj kot hobi in moram reči, da sem se šele zadnjo leto približal profesionalcem, ker potem tudi, ko začneš neko kvalitetno muziko delat moreš še vokale upeljat noter, za vsako noto nastavit zvok, potem rabiš pa še en kup pluginov z katerimi boš sploh lahko kaj naredil (drugače jih je že kar veliko dodanih v program), ampak saj boš videl kaj mislim, ko boš moral sam začeti izdeloval plugine.Ne obupaj pa bo šlo, vso srečo;)


jaz isto to mislim mal za hobby delat, ker igrc na compu sm se za mal navelicu pa bi rad probu kj nouga. kj koristenga xD

brodul ::

Za Windows ne poznam programov. Na Linux imam Rosegarden in Ardour.

Na Windows lahko probaš LMMS, čeprav je to Linux Multimedia Studio deluje tudi na Win. Nisem pa poskušal še, zgleda obetajoče.

http://lmms.sourceforge.net/

All our code are belong to you
Pretending to be a mature adult is so exhausting.

boziceklol ::

sam sem se ze odločil za nakup fl studio 9 fruity edition!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Iščem program za izdelovanje glasbe

Oddelek: Programska oprema
215821 (3707) Wolfox
»

A pozna kdo DJ Tiesto?

Oddelek: Sedem umetnosti
343408 (2160) Volta
»

ustvarjanje MUSKE ...kakrsn kol nasvet

Oddelek: Pomoč in nasveti
81556 (1429) zile
»

Po Madonni še Metallica

Oddelek: Novice / Avtorsko pravo
442480 (2480) l_jst
»

Ejay(play your music loud!)

Oddelek: Zvok in slika
151301 (1059) tec

Več podobnih tem