» »

Monitor Samsung P2450

Monitor Samsung P2450

Gazi ::

Pozdravljeni,

pred kratkim sem kupil računalnik in monitor. Težavo imam z monitorjem, saj sem mi nenhano avtomatsko izklaplja, preklopil sem že med integrirano grafično in pa med HD5770. Nekako se mi to dogaja vedno ko prižgrem računalnik na 10-20 sekund, po nekih 10-15 minutah se zadeva umiri in stvar dela...

Je zelo neprijetno, zato prosim za rešitev, to pomeni da je ekran fuč oziroma gremo korsiti garancijo al je treba kaj v nastavitvah urejat (sem že dosti probawal- WIN7-enterprise).

Hvala za pomoč....

WSurfer ::

Pozdravljeni!

Tudi sam imam popolnoma enak problem s tem monitorjem... Zadeva se ugasne, kdaj se priže kar sama od sebe, drugič ga moram prižgati sam, tretjič se potem, ko se ugasne sploh noče takoj prižgati ampak moram počakati nekaj trenutkov,...

Isti problem sem imel z istim monitorjem približno 50 dni nazaj, ko sem ga trgovcu zavrnil, le ta po mi je po pretečenem garancijskem roku 45 dni poslal novega...

Računalnik sem posodobil z driverji za grafično kartico in driverji za monitor, ki sem jih dobil na uradni Samsungovi strani.

Uporabljam Win XP professional in intelovo on board grafično kartico. Poskusil sem tudi z izbiro onemogoči delovanje grafične kartice, tako da se je po zagonu računalnika resolucija povrnila na 800x600, vendar se je monitor ponovno izklopil sam od sebe. Opazil sem tudi, da se pogosteje ugaša takoj ko zaženem računalnik, nakar se nekako umiri, medtem ko se začne po dobri uri in ponovno izklapljat. Monitor imam povezan z računalnikom z klasičnim VGA kablom (digitalnega priklopa ta grafična kartica nima).

Je mogoče že kdo izvedel rešitev za to težavo?

Lep pozdrav,
Aleš

particle ::

Tole ni 100%, ampak kolega je imel identičen problem, ki je izginil, ko je izklopil funkcijo "Magic bright" na monitorju.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik težave - pojedel mi bo vse živce

Oddelek: Pomoč in nasveti
142839 (2232) 4ever
»

Kako ugotoviti zakaj se mi ugasne računalnik?

Oddelek: Pomoč in nasveti
153083 (2736) Jst
»

Grafična kartica - AGP ! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
13412946 (11318) ThomasSGS
»

Utripajoča lučka na monitorju

Oddelek: Pomoč in nasveti
292598 (2144) black soul
»

problemi z monitorjem

Oddelek: Pomoč in nasveti
81437 (1320) AngelOfDeath

Več podobnih tem