» »

Fsb ne gre vec kot 151mhz

Fsb ne gre vec kot 151mhz

Bacilio ::

Mam plato Msi KT3 ultra, proc 1800xp (zaklenjen ker sm neki zajebu pa sm vesel sam da dela). Voltazo dvignem na 1.968 V pa mi fsb se vedno ne gre cez 151Mhz Trenutno mam voltazo na 1.90V pa mi stabilno laufa na 151mhz sam cez ga pa ne spravm... Kaj bi lahko blo narobe... Jest sm upu saj na 166mhz aja pa temp mam okol 50-55 pri obremenjenemu sistemu! Pomoc PLS :8)

McHusch ::

za kakrsen koli resen overclock AMDja prek FSB enostavno moras imeti odklenjen proc, tak da

probas lahka se dvignat voltazo tam do 2.1V, upam da mas PC2700 DDR:\

s5cougar ::

Bacilio: Ker mam isto plato me zanima kako si naredil voltage mod.

Hvala!
Errare humanum est.

Golden eye ::

Teško boš spravil na več kot 151 ker bi ga moral odklent prej!!
Reč MALECKY-u ti ga bo on odlenu za 1500 SIT. Jest sem kupu od njega procesor AMD XP 1600+ (oznaka AGOIA) in mi ga je še odklenu pa mi dela na 9x200=1800 mgz al pa tud 50-100 mhz več. :D

Bacilio ::

Ma sm povedu da sm neki zajebu na procesorju in da ga tud malecky nav vec znal odklent... Ma to navijanje men ne gre prevec... JOJ drgac pa je voltage mod cist simpl. ce hoces natancno zvedt kaj pa kje povej pa ti posljem slikce na mail! Je pa cist simpl, sam jest sm delu voltage mod sam do 2V cez z zracnim hlajenjem ne bi glih probavu. Se pa baje da do 2.4v spravt napetost! Aja pa se to mam PC2700 ram sam mam full filling da je bedn in da se ne da kej vec iz njega stisnt! :'(

s5cougar ::

Bacilio: Prosim za slikce.

mail
Errare humanum est.

Golden eye ::

Ja zakaj pa nebi šel več kot 2 v Lahko greš tja do ene 2.150 V !:D !! Kakšen hladilnik pa maš:\

Bacilio ::

Mam volcanota 7+ na medium. Ma neumni so te windowsi xp kr skoz en glup blue screen!!! JOJ za popizdit. nc jest sm ga kr lepo odvil na 140Mhz pa ma da radi!

s5cougar ::

Pa še isti cooler maš kot jaz.

Mi lahko zdej tiste slikce pošlješ? Prosim...
Errare humanum est.

s5cougar ::

Mi lahko napišeš še mail (za par vprašanj)?
Errare humanum est.

Bacilio ::

logles@siol.net pa vprasi ti kr vprasi!

pin29 ::

Da nebom še ene teme odpiu...

Ve mogoč kdo kje dobit načrt za voltage mod ABIT VH6T . Vse sm že preisku pa nč najdu...
Hvala[:D

Fury ::

Jest recem tko.. za kakrsen kol resen overclock AMDja si kupis ABIT KX7!! :)

To mam jest pa PC2700 ram.. in je 1600+ brez dvigovanja voltaze lepo vesel na 2100+ (166x10.5->neodklenjen)

Malecky danke danke danke :)

Fury ::

BACILIO!!

Precekiri da nimas ram nastiman na FSB+33mhz.. ker pol ti gre ram krepko cez 166mhz.. kar je ze problem ce ni gut ram :)

Jest k mam abit morm dat v biosu na 133mhz ram pa fsb na 166mhz pa je ram tut na 166 pol dejansko :)

Bacilio ::

Grem kuj gledat! ;) upam da mam res ram +33mhz

Bacilio ::

Ma sm probu kar si reku znizat frekvenco ramu, ampak se vedno ne gre na vec k 151mhz men ni nc jasn! Ram vem da bi sou se velik vec, sam kurc k plata ne da vec k 151 mhz pa tud ce dam napetost na 2.1V ni spremembe! A bi se dal kksnga strokovnjaka iz lj dobit, da bi prsou do mene pa tole mal sprobu?

krucymucy ::

Ni plata tle dost kriva ... če ram dela, plata tud sigurno ... sam še proc je vprašanje!!
Ali pa mogoče druge komponente ne zdrzijo ....

Bacilio ::

A mislte da je kej graficna prepocasna? al kaj sej mam na plati sam mrezno pa graficno. Drgac pa zakaj nej bi bil pa procesor kriv, ce ma temp okol 44C pa tud vsem drugim gre full vec recimo nad 1800mhz men gre sam do 1742mhz. Joj a kdo kup ta proc pa da kksnga bolsga z mojim doplacilom?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Socket 462 (A) AMD Athlon 1800+

Oddelek: Navijanje
491801 (1305) tiborrr
»

Amd Sempron - ODKLEPANJE !

Oddelek: Navijanje
453195 (1619) Dr_M
»

Se splača menjat ram iz 512mb(266) na 512mb(400)

Oddelek: Strojna oprema
81005 (894) Goldee
»

Memory Benchmark @ Sandra

Oddelek: Navijanje
331725 (1019) pop
»

Athlon XP 1600+@1900+ MHz

Oddelek: Navijanje
7886 (693) Cako

Več podobnih tem