» »

Slike mojega modificiranjega ohisja!

Slike mojega modificiranjega ohisja!

Jebiveter ::

Koncno mi je ratalo uploadat nekaj slik mojega ohisja. Slikce Jebiveter's Cube ->TUKAJ!

Gre za vecletni prijekt, ki izvira se iz casov ko se je S-T sele rojeval in ko so se zaceli tudi prvi slovenski h2o projekti.
Po nekaj letih mi je koncno uspelo koncati projet. (no, nekaj malega stvari je se za nardit a nic bistvenega)

Se nekaj kar nisem napisal na strani.
Ohisje je sestavljeno iz dveh identicnih ohisji prisravfanih na leseno podlogo z kolescki.

Komentarji in vprasanja dobrodosli!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

ru7 ::

Zanimivo za pogledat, kako pa to, da ti Cel 500 ne gre na več?? (just Q)

bostjan11s ::

mene to tudi zanima se spomnim da sem imel 600 na BX mastru(odlična plošča res) komot na 930 pa ni nic stekalo hja pa takrat smo meli še intel(R) hladilnike nic modifikacij....:\
to so bli overclocki za 50-60%, ze dolgo ne uporabljam celerona pa ma zanima če to še gre z novimi modeli??

Paramedic ::

Vse OK, ampak kaj ko bi dal link na slo-tech namest na teme zadnjih 24 ur, link direkt na to stran? :D
End transmission.

Boeing ::

zlo zanimiv projekt ;)
Ko segaš po zvezdah ne skrbi, če kakšno zgrešiš... Morebiti ujameš Luno...
R50e AS355n, T-Rex600FBL, T-Rex500FBL, T-Rex450FBL, Futura + JetCat 200SX

-The Hero- ::

Res ql ohisje. Mene sam zanima kako si nrdil tista stikala oz . kje se jih da dobit?

Hvala za odgovor

Lp, Blaž

Airskull ::

taka stikala dobiš v vsaki štacuni z elektroniko, recimo IC elektronika al pa HTE
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Jebiveter ::

Hvala vsem!

Paramedic: tnx za opozorilo. Sem ze mislu popravit a sem pozabil, zdej pa me 2 dni sploh ni blo doma.

C500@625 pa sem napisal zato, ker je to v tistem trenutku bla 100% stabilna frekvenca, se pravi preverjeno. Visje fekvence se testiram a zaenkrat kaze dobro. Problem je v tem ker ne morem temp odcitavat in ne vem koliko se procesor sploh greje!:(
Naj opozorim C500 je se P2 Celeron in nima Coppermine jedra tako kot 600+. Zato se tudi manj navija. Moj cilj je (ce bo ratalo) pripeljat ga na recimo 700MHz z spodobno temp. A si morem se malo ustimat temp reading!:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Fury ::

Lepo :)

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Fury ()

||_^_|| ::

link ne dela:(

Jebiveter ::

Ja, vem. Vseeno hvala za opozorilo. Fora je v tem, da mi nikoli ne rata pravocasno placat modronebo.net ker zmeri dobim prepozno dnar.!:\ Se bom mogu kej znemit za prestavit datum.:\
Bom jutr placal pa bo. Hang on...

Btw: a kdo ve zakaj se ne morm prjavit na voljin ftp? (using SmartFTP)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

morphling1 ::

Cool projekt, tist blok je bil pa pomoje moj prvi po naročilu narejen in prodan blok, lepo da je še v akciji :D
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Water chiller!!! (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
23419376 (13013) steev
»

c400@672, bodo PCI komp. zdržale?

Oddelek: Navijanje
321345 (1003) burekar
»

A se splača OC????

Oddelek: Navijanje
221946 (1631) FireSnake
»

Konec OC-janja!!! (za mene)

Oddelek: Navijanje
192368 (2078) alien-w
»

Kaj vse ste nardil z Abakom?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
263158 (2726) iCe

Več podobnih tem