» »

FEEL V mods

FEEL V mods

IceIceBaby ::

A ma kdo mogoče FEEL V ohišje pa je že kej stranice probal rezat. Jaz imam srebrno verzijo pa me skrbi da bi se barva začela luščit če bi z vbodno žago rezal. Ma kdo kakšne izkušnje.

Dobrodošli so tudi komentarji tistih ki so kakšne druge že pobarvane kište rezali.

alien-w ::

Ni se ti treba bati, da bi se barva luščila, ker je žgana gor oziroma je kvalitetna barva, ki je industrijsko gor dana. Edina stvar je, da moras zadevo dobro zascititi, ko bos rezal.

username ::

kst (in alien, če imaš tudi ti isto ohišje), daj povej mi prosim ali je to tvoje ohišje kaj glasno (mislim napajalnik). jaz imam komp s tem ohišjem pa sem precej razočaran zaradi hrupa, ki (se mi zdi) izvira prav iz napajalnika. a je normalno da se tako dere? in kaj bi se dalo ukreniti glede tega?

I've got a solution for the rainforest: napalm the lot. (Jeremy Clarkson)

IceIceBaby ::

Moj je bil tudi FUL glasen ko sem ga kupil. Nenormalno glasen ventilator je bil v napajalniku. Jaz sem problem rešil tako da sem zamenjal ventilator in ga dal na 7v. Vse druge ventilatorje sem ven pometal in jih po svoje razporedil. Kar se tega tiče ni najbolj kvalitetna ta kišta.

Alien_w kaj morm zaščitit ? Kako ?

Matek ::

celo površino prelepi s papirnatim tesa trakom, pol pa si gor nariši kje boš rezal, pa eno fajn podlago si dobi, najbolš je kr z enim lesom spodaj rezat, al pa kako široko cev dobi nekje, podporo moraš met, da se ti ne bo vse skup zvilo, pa obvezno s tistim trakom polep, pa skoz njega reži, tak je ponavadi v člankih napisano.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

IceIceBaby ::

Ok, kišta uspešno porezana z vbodno žagco in na fino pobrušena z dremelom. Tuki je 0.4.23 verzija, sam tolk da se vid oblika oknčka.

Slikca

alien-w ::

Ok, vidim da ti je ze MMMato povedal kako naresti in ti je izgleda tudi ratalo...

Mr.B ::

A ima gdo težave s tistim ventilatorjem uzadi , men je začel ropotati tako da sem ga mogu isklopiti ?
France Rejects Genocide Accusations Against Israel in Gaza,
To accuse the Jewish state of genocide is to cross a moral threshold

Smaug ::

Jaz sem v svojem Feel IV že zamenjal vent za Zalmana. Originalni ventilator je začel ružit po približno pol leta. Ni bilo za zdržat:D
True Multitasking = 3 PCs and a chair with wheels!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rezanje laminata

Oddelek: Loža
145276 (4936) noraguta
»

Kje kupiti pleksi steklo?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
3823404 (22563) flameir
»

kje ti zrežejo ohišje?!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
231940 (1502) mazy
»

Izrezavaje v ohišju!!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61108 (908) alien-w
»

Modifikacija

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
172069 (1611) webcreator

Več podobnih tem