» »

GF3 Ti200 OC

GF3 Ti200 OC

exe ::

kok navit GF3 Ti200 (175/400) čez (220/500)?
na raznih forumih se tak važijo da so take kartice spravl čez 250/600 pa sm še jst reku da bom probu;) , sam ne gre

kartica je od Mr. Vision, in sicer z 128 MB 4ns rama.

plz help
Both Nietzche and God are dead.

LordWorm ::

Cuj res GF3 mas s 128MB?Kolko si dal?
Tko je js mam GainwardGF3ti200, ki ima 4ns ram(ponavadi imo Ti200 4,5ns) tako da naj bi navil lahko ram malo na vec.Poleg tega imam se crystal orb in silver3 pasto in imam 240/530.Samo imam obcutek da kljub dobremu hlajenju med vrocimi poletnimi dni freezne v spilih prav zaradi prenavitja.

exe ::

sej ni problem v hlajenju in stabilnosti, sej sm probu z Power Stripom overclockat pa mi dela na 233/533 stabilno, sam programsko več ne gre, ker mi kaže to kot maksimum
Both Nietzche and God are dead.

LordWorm ::

Cak mal, kaj si ti s tem mislil?Sej se dobijo programi kjer lahko navijes procesor na 500...

freejack ::

sej ni problem v hlajenju in stabilnosti, sej sm probu z Power Stripom overclockat pa mi dela na 233/533 stabilno, sam programsko več ne gre, ker mi kaže to kot maksimumTako sladkih besed pa že dolgo nisem slišal, kar se OCjanja tiče,.. :D pismo, jst pa gledam kako naj bo zadeva stabilna, ne da bi gledal do kam jo bom lahk spravil,..mam še GF2, ki trenutno dela stabilno na 220/440 (20%), + - par MHz, sam več se pa zaenkrat ne upam, ker karta nima primernega hlajenja (beri; tovaniški mini vent in boga hladilna rebra), pol še pa hlajenje v ohišju nimam tolk poštimano, da se mi še druga stran karte greje ko pas mat*r...no ja,..mislim, da bi s tem lahk priš do 230, ter se izenačil z Ultro, sam, bomo vidli, ko bo hlajenje,..powerstip, nvmax, coolbits, geforce tweaker, itd. z enim boš že prišel prek zgornje meje... :D

LordWorm ::

Vendar OPOZORILO ZA NAJSTNIKE:
NVmax v XPjih ne dela,pa brez zamere...;)

freejack ::

Hmm,..pol sn jst verjetno izjema, ker men namreč dela bp (no skoraj, pr zagonu mi mal flashne monitor, ko se nvmax vklop).. :D pa brez zamere :D non taken

LordWorm ::

Najbrz nisi najstnik ;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

overclockanje grafične !

Oddelek: Navijanje
321537 (979) Moonman
»

3D prophet FDX 8500 LE

Oddelek: Strojna oprema
401331 (1031) boštjan
»

Izbira med gf4 mx460, gf3 Ti200 in 8500LE

Oddelek: Kaj kupiti
291679 (1359) ChiefThunder
»

Kako navit titanium 200

Oddelek: Navijanje
161356 (998) franci
»

GeForce3 titanium 200

Oddelek: Kaj kupiti
181285 (757) ABX

Več podobnih tem