» »

Kako navit titanium 200

Kako navit titanium 200

cst ::

Mam Leadkovo geforce 3 titanium 200. Kak naj jo navijem oz. s katerim programom? Pa bi prosil za bolj podroben opis, ker nisem delal še 0 takega.:\
The way...

the_unborn ::

Ce imas instaliran WinFox, poisci nek "runner" funkcijo in zvisaj frekvenco. Natancnega postopka ne poznam, ker sem ta program zbrisal. Lahko pa uporabis CoolBits, ki ga najdes na 3DChipset in nato zvisujes frekvenco direktno pod driverji.
GPU loh navijes vsaj na 250, rame pa vsaj na 500.
Veliko srece.

cst ::

Pa rabiš kakšno dodatno hlajenje? Pa, če rabiš koga rama al proc. na grafični?:\
The way...

SkyNet ::

cst: ZAKAJ BI SPLOH NAVIJAL TAKO MOČNO GRAFIČNO???
right minus opens, into bump easy left, flat out right, into mcdrive 3 bigmacs

the_unborn ::

odgovor: da bi bila se mocnejsa :D

AtaStrumf ::

Zato ker lahko tako zastonj pride do kartice, ki je ekvivalentna stari GF3, ki je stala 100.000 SIT, njegova pa le cca 60.000 SIT. Ta kartica kar prosi da jo naviješ in bi bil res neumen če jo nebi.

Za navijanje poskusi z Power Strip, za hlajenje pa mislim da ti ni treba skrbeti ker imajo vse te nove kartice že serijsko gor ventilatoje na procu in hladilna rebra na RAMčkih. Če nisi siguren odpri kišto pa poglej ali pa poišči kako sliko svoje grafične na internetu.

Zgodovina sprememb…

mobisuxguru01 ::

najprej še povej kakšn proc maš, ker če nimaš enga hudga, se ti navijanje ne splača

Krofojed ::

Cudno je, da jaz RAMa pri Herculesovemu Ti200 ne morem naviti na 500 MHZ (no, lahko ga, samo po zaslonu se zacno pojavljati cudni zmazki), ceprav proizvajalec trdi, da gre do toliko in na RAMu so hladilniki. Procesor se pa navije do 240 MHz. Za navijanje uporabljam NVmax, ki ga toplo priporocam (ne spomnim se pa, kje ga najti).

_Xavier_ ::

jest sm svojga leadteka winfast geforce 3 ti 200 navil na 237/540 z navadnim serijskim hlajenjem (ena kurčeva rebra čez proc) pa mi je normalno delu sam ga mslm zdej fajn ohladit pa spedenat pa upam da bo šou še več naviju sm pa z geforce tweak utility k ga najdeš http://www.3dchipset.com/utilities/nvid...:\

cst ::

No do kolk bi pol lohk pršou z zelo dobrim hlajenjem (crystal orb, termalna pasta, rebra na ramu). Zdaj pridem do 240/525, mogoč še mal več. Mam pa samo hlad. na procesorju. Pa uporabljam vinfox al ka je že za navijanje.
The way...

snow ::

_Xavier_ ::

jest sm naviju z geforce tweak utility :\:\

franci ::

Kaj pa voltage mod se splaca?
Jst sem probal na kyrotu2 pa se je poznalo...sem ga navil na 206Mhz
Zdej mam pa Gf2 Ti pa ga navijem na 295/520. Pa nevem če se mi splača voltage mod naredit.
Kaj predlagate?
Hello, hello, hello, how low?

Janus ::

Kaj sploh je voltage mod ?

franci ::

Prispajkaš upor na grafično, in pride na grafični čip večja napetost.
Hello, hello, hello, how low?

kuglvinkl ::

Franci: dej mi povej od kat. proizvajalca maš ti GeF2 Ti in če si kaj limal reže gor? Predvsem pa, koliko se ti pozna pri špilih?
Your focus determines your reallity

franci ::

imam leadtek winfast 2Ti.
Če karto navijem na 295/505 se pozna
v 1600x1200x32 18FPS. Pod kartico mam pa en 80mm ventilator.
Mogoče kdo ve kako izvest voltage mod na moji karti???
Hello, hello, hello, how low?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Radeon 9000

Oddelek: Navijanje
391328 (1067) The B
»

navijanje Gf2MX

Oddelek: Navijanje
431896 (1153) racaMIT
»

GF4 Ti4400 samo 8800 pik v 3D Marku 2001

Oddelek: Strojna oprema
211376 (968) AtaStrumf
»

3d prophet 4500- overclock

Oddelek: Navijanje
141043 (854) sirotka
»

Kaj rabim za hlajenje titaniuma 200

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
10887 (726) _Xavier_

Več podobnih tem