» »

StarCraft II v beta stadiju

StarCraft II v beta stadiju

HotHardware - Mnogi ljubitelji strategij, sploh Blizzardovega StarCrafta, bodo nedvomno navdušeni nad podatkom, da je Starcraft II vstopil v beta fazo razvoja. Pri Blizzardu so tako zagnali prvi del programa zaprtega beta testiranja, kar pomeni, da so prvi (bodoči) uporabniki že dobili svoja povabila. Namen zaprtega beta testiranja Starcraft II: Wings of Liberty, kot je uradno ime naslednika kar 12 let starega StarCrafta, je najti potencialne težave v zmogljivostih posameznih ras, ki bi povzročile neuravnovešene boje, ter iskanje hroščev v Battle.net, spletnem servisu za StarCraft, StarCraft II, World of Warcraft in vse bodoče Blizzardove igre. Battle.net bo očitno nekoliko predelan in v takšni obliki javnosti predstavljen skupaj z izidiom StarCraft II. Za možnost pridružitve beta testu StarCraft II boste potrebovali Battle.net račun.

35 komentarjev

givos ::

Ta špil bom pa kupu za zihr :)

BALAST ::

Nas je kar nekaj takih.:D

xyxyxyxy ::

Tole pa Diablo 3, pa sem dober za nekaj let, haha. :D

MajorM ::

Can't come soon enough! :)

Diablo III bo pa sploh FTW.

snow ::

Need more APM!
Random mutation plus nonrandom cumulative natural selection - Richard Dawkins

jlpktnst ::

Sem se že pred časom prijavil, pa sem bil zdej čist zmeden ko je email taken :D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: jlpktnst ()

opeter ::

Komaj čakam. Je še kje kakšen podoben video?
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

CrustyDOD ::

Kako pa lula pa kaka, če so ga notr zašvasal?

jakaspaka ::

Izšel pa bo novembra 2008. Hm, nazadnje ko sem pogledal koledar smo 2010. Blizzard, klasično. Špili zamujajo po par let ;)

strictom ::

Če lahk cigaro kadi v čeladi, brez da bi se zagiftu, bo pa še sral pa scal skoz eno cevko...
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

nekikr ::

Jakaspaka: bolje zamuda dveh let in en špil iz serije na 10 let, kot pa blamaža ala. NFS/NHL/FIFA/NBA.... vsako leto. Dvakrat.

Griffith ::

CrustyDOD je izjavil:

Kako pa lula pa kaka, če so ga notr zašvasal?


Ne rab, ker itak umre. :D

morbo ::

CrustyDOD je izjavil:

Kako pa lula pa kaka, če so ga notr zašvasal?

Supreme Commander 2 ga bo peljal lulat pa kakat 8-)

Berserker ::

Ma supreme commander je zakon , samo dvojka nekako temelji na bojih podobnim onim iz demigoda, se pravi mapa na kateri se vse tri strani tepejo dokler ena ne odplakne druge.

opeter ::

Ne, Starcraft nima konkurence. Razen Warcraft. Ampak tisto je v drugem času.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

iceph03n1x ::

Ta Starcraft2 bo itak se ena neumna "uber mirco" kvazi strategija, pri katero bos igral kot kaksen Conterstrike, brez uklopit mozganov.
Starcraft1 je pa itak oh in sploh za nrvozne 15 letnike. Bistvo je da letis z misko gor in dol, ker je okrnjen interface in da se zaradi tega mores neki jebat z vsako enoto posebaj. Mislim .... v temu ne vidim strategije.

Total Annihilation in Supreme Commander sta res strategije. Ne pa ta starcraft, neke risanke k se streljajo ... pateticno...

Tr0n ::

opeter je izjavil:

Komaj čakam. Je še kje kakšen podoben video?

http://www.giantbomb.com/news/giant-bom...

haiku ::

iceph03n1x je izjavil:

Ta Starcraft2 bo itak se ena neumna "uber mirco" kvazi strategija, pri katero bos igral kot kaksen Conterstrike, brez uklopit mozganov.
Starcraft1 je pa itak oh in sploh za nrvozne 15 letnike. Bistvo je da letis z misko gor in dol, ker je okrnjen interface in da se zaradi tega mores neki jebat z vsako enoto posebaj. Mislim .... v temu ne vidim strategije.

Total Annihilation in Supreme Commander sta res strategije. Ne pa ta starcraft, neke risanke k se streljajo ... pateticno...

Stvar okusa... nekateri ljubijo pizzo, druge sili na bruhanje, kdo bi sodil? Zadevo dela Blizzard, verjamem, da se bodo potrudili. Ima pa, kot zaenkrat vsi ostali špili, en velik plus, namreč kupi jo kdor jo želi, nihče ni k temu zavezan.
Je pa tule še druga plat zgodbe. Poskusite obrniti igro, kadar na nasprotni strani igra človek, po možnosti korejec - Zerg, pa da vidimo junaka, ki mu igra ne bo izziv. :))
(\__/) This is Bunny. Copy and paste bunny
(='.'=) into your signature to help him gain
(")_(") world domination.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: haiku ()

Zheegec ::

Tole pa čakam že zeloo dolgo. Nadaljevanje najboljše strategije vseh časov, kako ne bi bil razburjen!! Se še vedno spomnim kako zakon je bil Starcraft leta 1998... In je še praktično edini špil, katerega še igram trenutno. Še sreča, da imam dvojedrni procesor in 4GB RAM ter hudo grafično kartico - za Starcraft1 na 640x480 ločljivosti :)
"božja zapoved pravi; <Spoštuj očeta in mater>,
ne govori pa o spoštovanju sodstva."
Janez Janša, 29.04.2014

iceph03n1x ::

iceph03n1x je izjavil:

Poskusite obrniti igro, kadar na nasprotni strani igra človek, po možnosti korejec - Zerg, pa da vidimo junaka, ki mu igra ne bo izziv. :))


Ma recimo Jaedonga (MSL prvak in igra z zergi) bi tako ubil recimo: z terrani bi se zazidal 15cc, turrete pol pa mass M&M in ko ubranis njegov mulaling napad k itak druzga ne zna swapas na bio-mec in gg .... z protosi ga pa samo pofukas z speed shuttlom in rever rushom+ mass crossair. ZvZ pa nebi igral proti njemu ker baje ima mozicek 300-400 apm o_O

Sem jst igral oboje :D na "pro nivoju" in komot lahko recem da Supreme Commander dobesedno povozi ta pateticen Starcraft.

Starcraft je pa dosti bolsi od Suprema samo v SINGLE PLAYER.......... gg no_0bs

joebanana ::



Ma recimo Jaedonga (MSL prvak in igra z zergi) bi tako ubil recimo: z terrani bi se zazidal 15cc, turrete pol pa mass M&M in ko ubranis njegov mulaling napad k itak druzga ne zna swapas na bio-mec in gg .... z protosi ga pa samo pofukas z speed shuttlom in rever rushom+ mass crossair. ZvZ pa nebi igral proti njemu ker baje ima mozicek 300-400 apm o_O

Sem jst igral oboje :D na "pro nivoju" in komot lahko recem da Supreme Commander dobesedno povozi ta pateticen Starcraft.

Starcraft je pa dosti bolsi od Suprema samo v SINGLE PLAYER.......... gg no_0bs


Lepo. Kak nick si mel na bnetu? Sam načrt ma par pomanjkljivost... muta so sam začetni haras, če greš pol mass MM se komot z muta skavta, pol bi te pa z lurki zazidu pa se ekspandu. Definitivno je nekje meja kjer MM prebijejo mutaling, sam pa nisi neki jači pro če ne računaš na to in ne spustiš kontre. Vse niti ni tako simpl, tuki ni mass vs mass, tuki je bl skavtanje pa rock, paper, scissors + dodatki pravilnega micro, makro meneđmenta... sicer pa sej to veš ker si pro.

Bi pa z veseljem šel kako igro s tabo... tko mal da se mal naučim od najboljših. ;)

Masamune ::

Slin slin!
Pred par meseci sem pobrisal prah z wc3:tft, ga zinštaliral in skoraj vsaki dan zaigram kakšno 4v4! Dinamika fenomenalna, igralnost odlična... IMO najboljša strategija in upam da bo SC2 šla še korak dlje.
lp, j

ahac ::

iceph03n1x: A si v Koreji kaj igral tud? Če si tak pro, so te sigurno povabil! :))
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

iceph03n1x ::

@joebanana: i luv funny people, prej kot bi ti imel lurke za contain bi mel jst siege tanke + SV. verjemi z comsati bi te skavtal. ko pride irradiate u igro je skor gg za zerge. ubit SS z scurge ki lepo letijo nad MM je kr precej prevec zahtevno. late game je pa itak za zerge ziv obup dark swarm + ultra + cracklingi ... prow res pateticno

bistvo usega tega je, ni strategije ... je samo ce gre on eno gres ti pac drugo pol on bo sow treteje ti cetrto ... totalno brezveze
a ni nezanimivo ze na zacetku igre zvedet kako se bo koncala?

zdej sem snel dol starcarft 2 beto. nimam cd-keya ampak so ga screckali da se da gledat replaye
http://botdev.org/doku.php?id=tutorials
stvar dela ampak igra zgleda se bol obuno "v zivo" kot so zgledali tisti battlereporti

joebanana ::

Hahaa. Torej le spreminjaš strategijo. Nebi vstrajal na samo na MM. Pohvalno. Vidm da se ti je SC nekako zameril... Sam če pogledaš kar ti govoriš je strateško načrtovanje. What-if analiza je glavni del vsake dobre igre in vsakega dobrega podjetja!! Potem moraš še utežiti exspanziranje, tehnologijo pa vojsko. Seveda moraš skavtati in glede tega prilagoditi zgornje parametre. Če tuki ne vidš strateških elementov pejt igrat age of empires.

Res pa je da obstajajo splošni vzorci vojske - kontrov, mutaling, MM, MM-tanki-sv, MM-DS, G-T,...idt., , s čimer za moje pojme ni nič narobe. Sej rabš "škarje", če ma nasprotnik "papir".

+mam protiprimer tvoji trditvi: Letos je blo 50% MSL igralcev pri vrhu zergov. Če bi jih z terrani tok komot ownal bi procenti kazali drugače.

+nasvet: če tok razturaš se prijav na turnir, verjamm da ti kak miljončk € nebi škodil

+SS je tut super.

Zgodovina sprememb…

XsenO ::

@iceph03n1x: mi bi lahko dal linke do kakšnih profesionalnih ali vsaj kvazi profesionalnih posnetkov supreme commander partiji, da vidim če je res tako velika razlika :)
1 + 1 = 1

iceph03n1x ::

@joebanana: spreminjam strategijo? lol ko vidim da ima on papir, jst uporabim skarje, a je to zate strategija? OMFG!!!!!
to je isto kot da bi reku, sem pro v šahu in gledam samo za eno potezo naprej... zalostno. TO NI STRATEGIJA.
in ja 50% zergov je oh in sploh ... za ta starcraft res "normalno" igrat, bi rabu ene 1000 apm imho kar ni zmozen nobeden. kje je fora da reces, imam 500 apm samo zato k interfejsa od igrce niso prov nrdili in so meli 10 let za ga popravit ampak ga niso... se pa strinjam high apm trening pride zelo prov pri m4sturb4ciji :) ne zalim nbenga

@XsenO: youtube.com/*

Zgodovina sprememb…

XsenO ::

@iceph03n1x: Že pogledal in našel le take kjer zmaga tisti, ki posere čimveč enot v čimkrajšem času v glavnem nobenih finec
1 + 1 = 1

ahac ::

Jasno, da vsak fanboy vidi največ strategije v igri, ki jo on igra.

Sicer pa ni vse v tem, da je igra komplicirana. V bistvu mora bit enostavna, ampak hkrati mora imet veliko možnosti za tiste, ki obvladajo. Easy to learn, hard to master.

Sej, če ti hočeš igrat igro kot je šah... good for you.
Ampak nekdo, ki se hoče samo zabavat, bo šel pa rajše igrat Monopoly, Katance ali pa celo Človek ne jezi se.

Isto velja za šport in za "e-šport". Kolk ljudi pa spremlja šah? Samo tisti, ki ga resno igrajo.
Kdo pa spremlja fuzbal, F1, smučanje, ...? Vsi. Kaj imajo ti športi skupnega? To, da so enostavni za razumet.
Točno zaradi tega neka igra, ki hoče bit esports tudi ne sme biti preveč zapletena.
In glede na popularnost Starcraft tekmovanj po več 10 letih od izzida (sploh v Koreji) bi reku, da jim je uspelo najdt tisto pravo ravnotežje med strategijo in dostopnostjo in to je tisto, kar naredi Starcraft za tako dobro igro kot je.
Slo-Tech Discord - https://discord.gg/ppCtzMW

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ahac ()

qblizt ::

@iceph03n1x haha ti pa si zanimiv patron. Me zanima ce bi ti koga premagal ce bi mel sam mechanical skill pr starcraftu. Ti ne vids da je pri usakem BO-ju drugacna strategija + na vsaka razlicna mapa lahko spremeni strategijo BO. Me zanima ta tvoj "pro" level :) iccup id?? no poleg tega pa me je zmotu tale komentar "Ne pa ta starcraft, neke risanke k se streljajo ... pateticno..." hahaha kaj je potem takem npr Supreme Commander. Razlika med sci-fi RTS igro in med sci-fi RTS igro je res neverjetno velika .... (
tole pa nikakor ni risanka v kateri se streljajo)

Zgodovina sprememb…

  • zavarovalo slike: gzibret ()

Andr3 ::

Kaj če bi rajš odigrali kakšen game na ICCUP-u namesto, da se samo govori ? :D
Actions speak louder than words :F

qblizt ::

:) a greva eno ?

_ShiNiGaMi_ ::

Nwm očitno ni noben opazu da ne delajo dobrih igrc več delajo fun igrce da ni treba nobenmu razmišlat.Poneumljajo gamerski narod.

Zdj pa narobe je govort ta game sucks ta je zakon to ni strategija in ostalo.
Jst naprimer bom igrov SC2,zakaj?Zato ker igram še zdj SC1 in bom tud igrou D3,zakaj?ker sm igrou D1 in D2
Igrou sm tud Supreme Comanderja,zakaj? ker sm igrou TA in mi je biu kul game sam Supreme Comander mi ni biu ušeč pa ne zato ker bi biu zanč špil in ker ni biu "strategija" ampak mi pač ni biu ušeč.Simple matter of taste.

Nobena strategija ni popolna usaka ma svoje fore in potrebna znanja.Kot naprimer nemorš primerjat TW serije z Age of empires ker pr usaki so potrebni drugi skili za igrt pa sta obe strategiji.

Kar se pa tiče Blizzarda pa lah sam date mir ker so po moje edini game designer k usaj dajo kj na svoje produkte in če bo trajal še dve leti za SC2 bo pa trajal usaj veš da nebo potrebnih 100+ patchov predn boš lah normaln igrou.

Lah mi pa poveste kok je kj Supreme Comander balanced?Aja pa pjte u trgovino pa poglejte za kašno ceno se prodajajo Blizz produkti kot je SC,Diablo in WoW pa kok stane bogi Supreme.To ti lahko pove mau o kvaliteti izdelkov.

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

Aja pa pjte u trgovino pa poglejte za kašno ceno se prodajajo Blizz produkti kot je SC,Diablo in WoW pa kok stane bogi Supreme.To ti lahko pove mau o kvaliteti izdelkov.
Ne, to ti pove, koliko je kaka igra popularna in bolj za maso.

49106 ::

Blizzard je znan po tem da dodobra izpili igre


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Industrija reinkarnacij: V 4K ločljivosti se vrača legendarni StarCraft

Oddelek: Novice / Igre
369606 (4752) opeter
»

StarCraft 2: Best of Slovenia #1

Oddelek: Igre
243195 (1918) def0r
»

Blizzard zahteva prava imena na svojem forumu

Oddelek: Novice / Zasebnost
367520 (5920) spamer
»

StarCraft II prihaja julija (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
6419732 (17744) ahac

Več podobnih tem