» »

winamp3 sux?

winamp3 sux?

Blade ::

Yo,
ravnokar sem doldal winampa3 in moram rect, da mi zadeva ni prov vsec.
Manjka vse polno stvari, npr.: ne mores nastimat refres-rejta osciloskopa in spektralnega analizatorja:); manjka vse polno bliznjic (alt+s je samo ena od njih), da ne omenjam najboljsega dela WinAmpa JUMP funkcije. Ta je nadomescena z enmu bednmu searchem, ki men sploh ne dela. Napises ime komada, stisnes enter, zgodi pa se ...nic (no komad se prestavi na drug del playlista - Playlist Selection, kar je krneki).
Skratka winamp3 men smrdi!

Mah, ... no razlog zakaj sem naredu ta topic, je pa ta, da mal vidm kaksna so vasa mnenja o novem winampu.

Highlag ::

Ker ponavadi winamp samo zaženem in nato stisnem play, me pomanjkanje bližnic in podobnih zadev niti ne moti preveč.

Me pa moti, da Winamp3 med poslušanjem "preskakuje".
Ko da bi poslušal kak spraskan CD. Vse nastavitve za predpomnilnik sem dal na maximum pa še vedno preskakuje. Winamp 2.8 špila brez problemov.

Dusko ::

Napaka je tudi ta recimo da stiskaš tipko Next in med 900 ali pa 1000 komadi zbira samo do 100,200.
Še večja napaka je pa ta pri pritiskanju tipke previous ko jo dvakrat pritisneš se pol pri vsakem naslednjem kliku izmenjavata samo pesmi izbrani pri prvem in drugem kliku na previous. V bistvu neke vrste zanka se pol nardi.

spacejam ::

fantje ne vvem kje v najdete te napake ki meni dela vse kot je treba razen nekaj me moti in sicer to da ima en kup teh dodatkov ki ne nucajo npr: za gledat avi in mpg datoteke...to je prog. za muziko ne za gledanje filmov !!! so malo preslli meje ! res da je AMP sami uni M bi lahko skinli

Space-jam Team & Co.

Tr0n ::

Prevec resourcev porabi ze za samo predvajanje glasbe.

JLP ::

Men tud ta verzije bl kt ne smrdi. Je kr dost počasnej kt 2.x, odpira se tud preveč dolg, k bi se mogla tko instantno kt 2.x. Pa vse skup deluje nekam preveč bloatast kt kak WMP al pa RealOne. Pol funkcij manka ša še te k so so mal čudne. Nč Jest bom kr pr 2.x ostov za musko za filme pa Zoom Player pa BSPlayer.
Live long and prosper!

Predator ::

winamp3 sux, in isto meni večina folka na www.downloads.com; stvar je prepočasna, naserje neumne linke, preveč porabi sistema... ;((

jaz ostajam na 2.8x

bostjan11s ::

se cist strinjam
hm naj mi kdo pove kak spremenim velikost pisave v playlisti...(W3)

Sergio ::

men winamp3 tut ne potegne. danes sem si DLjal 2.81 in uzivam nadalje z (po mojem mnenju) enim najbolj uporabnih mp3 playerjev sploh.

s trojko so pa zakompliciral. majo neki dobrih for, ampak ne odtehta. je enostavno prepocasen.

pa se po forumih od winampa sem brskal. editorial je OBLJUBIL, da bo JumpToFile vprogramiran v winamp3, a se to ni zgodilo. mah, nej ga majo. ostajam pri 2.xx :D

(nekak se mi pa dozdeva, da se bo ponovil zgodba Coca-Cola izpred 20 let. :D)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.

Exilian ::

bah, če mene vprašate je winamp 3 na pravi poti da doseže uspeh svojega predhodnika, res da je še mal hroščat ampak snemte si dol prvo verzijo dvojke in jo primerjite z trojko...........

Tr0n ::

Where did the 'jump' feature go?

The 'jump' feature is still available in the Playlist Editor Window. Simply use the "Select" bar, in the playlist window's left pane. Enter what you want to search for and press enter. The selections matching will be displayed in the right hand pane, in the playlist sidecar called "Playlist Selection". You may hide the "Select" bar by hitting F3 in the Playlist Editor or clicking on the checkbox on the select bar.

Sergio ::

ja, tr0n, ampak se moreš strinjat, da to še vedno ni to.

jaz sem si v winamp dvojki mappiral jump okno na keystroke ctrl+j iz kateregakoli programa. tako sem imel jumptofile dosegljiv iz prve roke. tega ni vec.
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zakaj winamp šteka??

Oddelek: Pomoč in nasveti
161108 (893) matrix2
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597304 (7304) Avalonis
»

Nov WinAMP

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
273105 (3105) Fury
»

Winamp 2.81

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
222739 (2739) CaqKa
»

Winamp3 Final Build 488

Oddelek: Novice / --Nerazporejeno--
142330 (2330) freejack

Več podobnih tem