» »

zakaj winamp šteka??

zakaj winamp šteka??

matrix2 ::

karkoli delam na mašini mi winamp šteka in cuka. Mašina je zadnji krik mode, Barton 3ghz, audigy2, RAM-DDR400 - 0,5Gb.... Tako da moči je dovolj v čem je potem problem?

ERGY ::

DMA mas izkloplen!!! spet ga ukluci pa bi moralo delat.:))

LP ERGY

matrix2 ::

kje ga najdit?

McHusch ::

Kateri OS imaš?

matrix2 ::

Win XP, če prav mislim je ergy govoril o vključitvi DMA-ja, ker je mislil da imama vključen PIO mode. Tukaj iz te moke ne bo kruha, to že imam nastavljeno kot je potrebno, mislim da bo drugje finta. Isto vprašanje sem že postavil en teden nazaj, pa mi na slo-tech-u nobede ni znal pomagati.

Prišli smo do IRQ souporabe, ko pa sem postavil vprašanje kako nastavit oz. ugotovit kateri IRQ bi naj bil v souporabi je nastal sončev mrk:D

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matrix2 ()

ERGY ::

Pa imas zadnji driver za chipset? Te je treba tud redno posodabljat.:)


LP ERGY

matrix2 ::

čisto tazadnje ravno nimam, so pa bolj novi. A naredim kakšno zmedo, če stare unistal in nove gor, ker vem da je najbolje na začetko, ko je system še nedolžen takoj driverje za cipshet, pa potem VGA.....

A ima mogoče gdo podobne težave z audigy in Geforce2 chipsetom, platka je Gigabyte GA-7N400-L

kihc ::

hmmm, jaz imam/sem imel isti problem. Ko sem probal winamp5 mi je med ircanjem muzika štekala. Stvar sem rešil tako da sem winamp5 odinštalirav >:D in uporabljam trojko.
x

matrix2 ::

kihc a veš da imaš prav, večmesečna težava je rešena, namestil sem winamp3.0 in sedaj dela kot grom.

A to pomeni, da je winamp 5.0 poln bugov, saj ima premnogo ljudctva te isto težavo....

McHusch ::

Instaliraj zadnjo 2.x verzijo. IMO je boljša.

Just a thought.

kihc ::

Ja, McHusch ma čist prav, trojka je nekam čudna, dvojka je full bolj hitra in pokur manj rama itd... samo meni nikoli ni bila kul, ker nima možnosti nastavljanja transparentnosti (playlist na 70% prosojnost je zakon).
Zdej sm probal še enkrat petko in zdej mi dela vredu.

Ne razumem v čem bi bila lahko fora?
x

kihc ::

Ok, zdej sm se jaz navdušu nad 5ko, sem dobu en skin ki je identičem defaultnem, samo da je bolj majhen (mislim da ga je celo naredu en hrvat).
Me pa neki zanima - kako se nastavi transparentnost? d:

p.s. ja offtopic je vem...
x

matrix2 ::

tale trojka ma res feler z play list, vsakič je drgač ko zaženeš winamp. No kako je sedaj ali dela al ne dela 5.0? Kakšna je ta nova verzija, je kdo pretestiral orng, men dela 3.0 vredu samo play lista je podn...

ripmork ::

imel Winamp dvojko-super zadevca.
potem trojka-nagajal Video(trga se,zlo počasi dela)
sedaj petka-bp.

izgleda vsakomur nekaj bolje dela:D

matrix2 ::

ravno testiram v5.0.3 PRO dela odlično, vendar me zelo moti, ker moraš posebej imet odprto okno za iskalnik in playlist. Bi rekel zelo okorno, ker v3.0 je imela to vgrajeno vse v osnoven skin. A kdo ve, če obstaja kakšna dobra verzija kot je v3.0, dela vse dobro razen tistega, kar najbolj potrebujem PLAYLISTA. Vsakič ko zaženem winamp se mi čisto ali saj deloma podrejo nastavitve playlist in potem ponovno od začetka, imam preko 30playlist in 2.000 kom.

Bom bolj natančen, zgodi se mi sledeče, ko shranim skupek komadov v playlist je vse ok, tam v mapi ostanejo ves čas nedotaknjene. Vendar ko ta playlist uvozim iz mape v winamp in ga poimenujem, se mi ob naslednjem zagonu skoraj vse poruši. A obstaja kakšna funkcija, ki shrani tudi vse playliste v eno ikono ali kakrkoli drugega za sejvat?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: matrix2 ()

Mavrik ::

Zakaj ne uporabiš vgrajeni library in tam delaš playliste?
The truth is rarely pure and never simple.

matrix2 ::

iščem pa ne najdem, a ima sploh v5.0.3 vgrajen library in kje to je? Če misliš tisto okno posebej, ki se prikaže to itak vem, ampak če si poskusil v3.0 ima spodaj takšen meni, ki se razpolovi seznam pesmi, polovica so fili druga polovica so playlisti, na dnu pa še iskalnik pesmi, zelo praktično....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Po 15 letih konec Winampa (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
13526285 (17262) Hayabusa
»

Alternativa Winampu 3 ?

Oddelek: Programska oprema
291920 (1527) IceIceBaby
»

Winamp 2 + Winamp 3 = Winamp 5 (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Igre
597190 (7190) Avalonis
»

Best Winamp plugin

Oddelek: Programska oprema
222119 (1664) pajac
»

Nov WinAMP

Oddelek: Novice / Ostala programska oprema
273051 (3051) Fury

Več podobnih tem