» »

Nakup 42"-50" TV

Nakup 42"-50" TV

Johny231 ::

Pozdravljeni

Sam sem se odločil da bom kupil nov TV.

TV bom montiral na steno gledal jo bom pa iz 3m. Gor pa bom gledal TV, imel ga kot večji zaslon za moj comp, in filme. Zdej pa ne vem al nej vzamem LCD (42") ali pa PLASMO (50"). Ker ko sem gledal po forumu sem videl, da se pri plazmi slika vžge pa to sam je blo napisan 2004 tko da ne vem al so plazme zdej kej bolj al ne.

LED LCD:


http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...

http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...


LCD:

http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...


PLASMA:

http://www.ceneje.si/avdio-video/televi...


Če pa vi veste še kakšnega pa kar napište.

LP

OK.d ::

panasonic plazma tx-p42x10y -v sparu za 519EUR, naj ti drugi povejo o kvaliteti slike
LPOK.d

Invictus ::

Plazmi se nič več ne zažiga slika. To je pase kot DOS (čeprav kot povsod, nekateri še vedno vztrajajo na starih dejstvih).

Kupi si Full HD plazmo, pa pazi.

Večina poceni, velikih plazm ima ločljivost 1024x768.

Drugače pa si poglej nove Samsung plazme.

LP I.

mihco ::

Sam sem se odlocal med 42lh5000(750EUR), 42lh7000(770EUR) in na koncu izbral 42sl9500 za 930EU, ki je LED tv in vem da ne bom obzaloval cez 2 leti.Glede tv-ja nimam nobenih pripomb. Zgleda odlicno(borderless design), predvaja vse zivo kar preko USB-ja(tudi podnapise z sumniki!) Sam nebi plasme izbral nikoli, ker razen rahlo nizje cene nima vec nobenih prednosti proti LED lcd-ju. Kontrastno razmerje je enako, odzivnost pa zelo blizu plasmi. Edino opozorilo glede trgovca: pri pcgiga.si so sicer cene najnizje kar jih najde v slo, ampak je tip ki si lasti to internetno trgovino idiot, ki nima rad denarja. Podobno mnenje ima veliko ljudi, ki so "probali" kupiti kaj od njega. MOCNO ODSVETUJEM!! Kupil sem na koncu od makspro.si, kjer mi je tip dostavil tv 2uri po narocilu :O iz LJ v MB brezplacno!! Pohvalno.

kixs ::

Glede na to, da bos gledal iz 3 metrov, je 50" prakticno edina izbira.

Johny231 ::

mihco je izjavil:

Sam sem se odlocal med 42lh5000(750EUR), 42lh7000(770EUR) in na koncu izbral 42sl9500 za 930EU, ki je LED tv in vem da ne bom obzaloval cez 2 leti.Glede tv-ja nimam nobenih pripomb. Zgleda odlicno(borderless design), predvaja vse zivo kar preko USB-ja(tudi podnapise z sumniki!) Sam nebi plasme izbral nikoli, ker razen rahlo nizje cene nima vec nobenih prednosti proti LED lcd-ju. Kontrastno razmerje je enako, odzivnost pa zelo blizu plasmi. Edino opozorilo glede trgovca: pri pcgiga.si so sicer cene najnizje kar jih najde v slo, ampak je tip ki si lasti to internetno trgovino idiot, ki nima rad denarja. Podobno mnenje ima veliko ljudi, ki so "probali" kupiti kaj od njega. MOCNO ODSVETUJEM!! Kupil sem na koncu od makspro.si, kjer mi je tip dostavil tv 2uri po narocilu :O iz LJ v MB brezplacno!! Pohvalno.


Tudi jst razmišlam o tem LCD-ju.

hvala

P.S. bom raj še mal pobrsku preden se odločim.

Invictus je izjavil:

Plazmi se nič več ne zažiga slika. To je pase kot DOS (čeprav kot povsod, nekateri še vedno vztrajajo na starih dejstvih).

Kupi si Full HD plazmo, pa pazi.

Večina poceni, velikih plazm ima ločljivost 1024x768.

Drugače pa si poglej nove Samsung plazme.

LP I.



A so res Samsung pa Panasonic tolk dobre???? Ker jih vsi hvaljo kok so dobre.

Sony, Samsung, Panasonic so nekje v vrhu kukr sm slišu po forumih.

Pol sta LG pa Philips (čeprav ne vem zakaj?) ker se mi zdi da imata več vseh teh filtrov pa tega.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Johny231 ()

Johny231 ::

Edino opozorilo glede trgovca: pri pcgiga.si so sicer cene najnizje kar jih najde v slo, ampak je tip ki si lasti to internetno trgovino idiot, ki nima rad denarja. Podobno mnenje ima veliko ljudi, ki so "probali" kupiti kaj od njega



Isto je z trgovino SOLO. lansko leto oktobra sem naročil slušalke logitech. Čakal naj bi samo 15 dni. v resnici pa čakam še danes. 5 mesecev namesto 15 dni.

Johny231 ::

Nekako sem se odloču za 2

LG 42 SL9000

in

PHILIPS 42PFL8404H

Danes sem kupil LG 42 SL9000. Javim kakšen je

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Johny231 ()

mihco ::

Dobra izbira...mislim da ne bos obzaloval. Samsunge mogoce res hvalijo ampak za malo boljso crno barvo(prakticno edina prednost pred LGjem) bos placal 300eur vec:S dobil pa bos slabsi zvok in bolj puste menije, poleg tega pa nisem preprican ce samsung predvaja iz USBja tudi slovenske podnapise.

Johny231 ::

Z omenjenim model sem zlo zadovoljen. (Še dobr da sm 42" uzel ker drgač bi bil premajhen) Drugače pa super slika (mam še preko antene, k T-2 pride letos al pa drug let. Zlo zlo dobra slika pa je iz antene. kaj šele optika.

Super je res. Če bi še enkrat mogu kupt bi istga vzel


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kateri lcd tv

Oddelek: Kaj kupiti
478169 (5243) simic12
»

Plazma ali LED LCD (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5228592 (25517) gorann
»

Kateri LCD LED TV?? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
10069417 (55549) seljo
»

Kateri LCD Tv do 800€?

Oddelek: Kaj kupiti
294454 (3566) libreus
»

Izbira med konkretnimi modeli LCD TV

Oddelek: Zvok in slika
183657 (3058) podtalje

Več podobnih tem