» »

Status LCD pomoč

Status LCD pomoč

helsing ::

Dober večer

Imam računalnik z ohišjem:
http://www.pointofview-online.com/showr...

..na katerem je status lcd display. Med igranjem srednje zahtevne igre (bioshock2) sem zaslišal piskanje iz računalnika. Piskanje je bilo podobno nekakšni sireni in ni bilo enako tistemu ki ga povzroči previsoka temparatura (na grafični kartici npr.). Ko sem pogledal na status lcd sem opazil da mi pod besedo "power" utripa žarnica(ne spomnim se da bi že prej utripala, ampak je možno)-(noben drug znak ali beseda/številka ne utripa). Hitro sem shranil in hotel zapustiti igro, a je bilo prepozno saj se mi je PC ugasnil. Nato sem ga prižgal še 1x in hotel pogledati na internet kaj bi to utripanje oz. takšno piskanje pomenilo... seveda brez uspeha.
Najprej ti prodajo neko "uporabno" stvar potem pa ni načina da bi ugotovil kaj pomeni in kako se uporablja....

Nato sem PC ugasnil in posesal ven nekaj prahu (kompresorja trenutno nimam pri sebi). Ko sem PC še 1x prižgal se mi je čez 5 sec zopet vgasnil. Počakal sem kakšno minuto in ga zopet prižgal.. zdaj deluje normalno, vendar ne upam pognat nobene igre.

Zdaj bi se pa obrnil na uporabnike slo-techa in vas vprašal če ima kdo enako oz. podobno ohišje oz. če bi mi znal povedat kaj bi naj to uptripanje in piskanje pomenilo. Tudi kakšna navodila za uporabo tega status displaya bi bila zelo dobrodošla (zraven pcja nisem dobil kakšnih posebnih navodil razen ene nalepke ki pa jo trenutno ne najdem; tudi na internetu ne najdem nikakršnih navodil).

Za vsako pomoč se že v naprej zahvaljujem.


P.S.

Karakterisike mojega pcja:
intel q9300
geforce gtx285 1gb
8gb ram

mislim da je tukaj relevantno:
napajalnik 550W


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Rabim pomoc obvezno - PC ne dela

Oddelek: Pomoč in nasveti
332480 (1422) Gagatronix
»

Popravilo LCD zaslona (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
7214874 (11715) Telbanc
»

Težave z matično ploščo in novo grafično kartico

Oddelek: Pomoč in nasveti
102406 (1963) Mitch
»

Sestavljanje računalnika (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
689852 (8314) Helena123
»

nadlezna "pametna" elektronika

Oddelek: Loža
232185 (1561) Tear_DR0P

Več podobnih tem