» »

cenzura

cenzura

USS Liberty ::

Zakaj je zakjenjena tema o bullmastifih?
Nisem videl, da bi bila tam razprava kaj na drugačnem nivoju in manj argumentirana kot pri katerikoli drugi temi...

A mogoče tudi na ta portal, tako kot na skoraj vse ostale, pristiskajo kakšni "ugledneži", da bi se vse pospravilo pod preprogo???
http://en.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29
  • zaklenil: hamax ()

zee ::

IMHO se je tema zaprla zato, ker se je samo nabijalo na temo, kaj se je dogajalo tisti usodni vecer. Kot kredibilen vir se je navajala spletna stran persone, ki je znana po svojem "preverjanju dejstev".

Ker debata posledicno ni bila konstruktivna in argumentirana, se je tema zaprla.
zee
Linux: Be Root, Windows: Re Boot
Giant Amazon and Google Compute Cloud in the Sky.

Pšenični ::

"Ker debata posledicno ni bila konstruktivna in argumentirana, se je tema zaprla."

To ni res. Ponovo se je brisala podobna tema v kateri sem izpostavil cenzuro na slo techu. Lahko začnemo s tem, kakšne bodo posledice tega, da je verjetno služba državne varnosti nekej pedenala.

Snohman ::

Hm, kam pa je izginila tema od @Alencice?

Pšenični ::

To je ta tema. Čim sem nekaj napisal je bilo vse brisano. Komplet.

Izi ::

Kolikor vem so teme v Loži namenjene splošnemu podajanju osebnih mnenj. Ni potrebno biti posebno argumentiran.
Po mojem mnenju gre za očitno cenzuro, kar je opaziti po celotnem slovenskem internetu, kjer so neznano kam poniknile prav vse teme o Bulmastiffih.

PacificBlue ::

Kolikor vem so teme v Loži namenjene splošnemu podajanju osebnih mnenj. Ni potrebno biti posebno argumentiran.
Po mojem mnenju gre za očitno cenzuro, kar je opaziti po celotnem slovenskem internetu, kjer so neznano kam poniknile prav vse teme o Bulmastiffih.


Se popolnoma strinjam. In sem tudi po eni strani šokiran, da se to dogaja tudi na Slo-techu.
Kripto nasveti žal niso več zastonj!
0.0005 $BTC per advice!
bc1qj2hpx76zdq45kkv0vq0z4u690egrt0r8qurrl6

PaX_MaN ::

Izi je izjavil:

Kolikor vem so teme v Loži namenjene splošnemu podajanju osebnih mnenj. Ni potrebno biti posebno argumentiran.
Po mojem mnenju gre za očitno cenzuro, kar je opaziti po celotnem slovenskem internetu, kjer so neznano kam poniknile prav vse teme o Bulmastiffih.

Evo, primer neargumentirane debate.

dzinks63 ::

Zadeva je bila v loži. Tam je kar precej razumevanja in toleranc za razna ugotavljanja, ugibanja, celo nakladanja in se le malokdaj zaklepajo teme. Vse to si seveda lahko razlagamo tako ali drugače, vendar kot je že bilo ugotovljeno, je res nekaj na cenzuri tudi tukaj na SloTechu in tudi po vseh drugih medijih v celi sloveniji. Duh je ušel iz steklenice in tega se bo zelo težko zaprlo nazaj. Bolj kot se bo stvar cenzurirala, bolj bodo ljudje mislili, da je precej dosedaj podanih informacij resničnih. Če tega v katerikolih medijih ne bo, se bo pač o tem govorilo po privat forumih, na ulici, v gostilnah, šolah , v službi in še vsepovsod drugod, kjer se bodo zbirali ljudje. Vse skupaj bo imelo zelo hude posledice in rep bo zamahnil na naslednjih volitvah in to hudo, politična scena se zna zelo spremeniti.

Pšenični ::

"Vse skupaj bo imelo zelo hude posledice in rep bo zamahnil na naslednjih volitvah in to hudo, politična scena se zna zelo spremeniti."

Posledice bodo hude, zaupanje v medije se bo znižalo. V bistvu je prav da se je to zgodilo, smo vsaj videli v kakšni državi živimo. Je pa to kar se je zgodilo spet odprlo novo vprašanje.

Kdo si je to privoščil, kdo ima tako moč? Kdo je to ukazal. Menda so se na posamezne strani izvajali tud "dos napadi". Ko v vojni.


Dejstvo je, da kdor si lahko privošči takšen izpad, lahko tud npr. prikrije dokaze, vpliva na akterje, na sodstvo....regulira medije...
Pravna država postaja ob takih dogodkih le še utopija.

Izi ::

dzinks63 je izjavil:

Vse skupaj bo imelo zelo hude posledice in rep bo zamahnil na naslednjih volitvah in to hudo, politična scena se zna zelo spremeniti.

Se strinjam, zato pa je med politiki zavladala taka panika in v paniki ljudje vlečejo napačne poteze.

Snohman ::

No, bom naglas povezal pikice, ki jih nekateri očitno nočejo vidt; opozarjam, da so to samo moja predvidevanja in za nekatere stvari nimam druge osnove, kot lastnih misli;

Baričeviča so raztrgali, ubili psi. Policisti so našli dildo, na psih pa so bile vidne sledi zlorabe. Govorilo se je celo o tem, da bi kadavre psov zamenjali, da se to ne bi razvedelo, pa se je.
Da je pse dobil nazaj, je posredoval Senica, s pomočjo Bukovčeve na ministrtvu za kmetijstvo. VURS je sicer že po prvem napadu leta 06 odločil, da je treba pse usmrtiti, a je ustavno sodišče to 3x preprečilo(dajte no, ustavno sodišče so bo ukvarjalo s psi? Pajade, ne v normalni državi).
Z Baričevičem se pozna pol ''elite''. Razlog, zakaj se je vse skupaj tako elegantno čez vikend pometlo pod preprogo, se najbrž skriva v tem, da je še kdo drug hodil na razne živalske seanse k njemu...

Če bi se cela afera vrtela samo o nepravilnem postopku vračanja psov lastniku, preko vez na ministrstvu, to sploh ne bi bila nikakršna afera.

Izbris; 3,2,1, zdaj!

hamax ::

Slo-tech ima za pritožbe namensko temo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nesramni odgovori - *Puntajmo se!*

Oddelek: Slo-Tech
131395 (1019) alien-w
»

odgovor Branetu2

Oddelek: Loža
161311 (992) totimato
»

Thomas, vaša modrost, (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
684842 (3794) Thomas
»

Pravila obnašanja!?

Oddelek: Loža
142136 (1752) Yohan del Sud

Več podobnih tem