» »

kako izvedeti kdo se skriva za IP-jem

kako izvedeti kdo se skriva za IP-jem

bodom ::

zio.
a mi lohk kdo pove, kako izvem kdo se skriva za nekim dolocenim IP-jem. se da s cim to pogruntat?
hvala, LP

ali3n ::

...če nekdo dostopa s svojega serverja, lahko IP identificiraš na WHOIS Domenca
-če pa dostopa prek internet providerja (Siol, volja,....) pa ne morš zvedet, kdo je imel v tistem času določen IP oz. potrebuješ za tako sledenje IPja sodni nalog (verjetno ga nimaš:D )
- "Rozi vidm." "S psom!"
- "A vidš, to je pa že delirij... preveč piješ! Dec nemarn..."

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ali3n ()

Spajky ::

jest če opazim, da me nekdo non stop skenira z istega IP-ja in se kar neče ustavit; mu zašopam nazaj miniDOS napad /beri rafal pingov/, pol pa je ponavadi kr mir! 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

DMouse ::

Jest bi mu na tvojem mestu blokiral ip na firewallu pa je zadeva rešena

eland ::

Kako pa to narediš z pingi?
Ta varijanta je bolj zanimiva.

bodom ::

hmmm...tolk se spet ne spoznam, da bi mu kej vrnu...sam mi je dolocen osebek o katerem vem samo IP address pac dans zjutri na moji strani povzrocu zmedo na enem glasovanju. mi je model enih 100× glasoval in premesal vse rezultate. pa na tisti skripti zal nimam nastimano to, da bi lohk sam en glasoval enkrat, pac pa lohk glasuje nestetokrat (a bi lohk kdo povedu, kku nardit, da bi lohk glasoval sam 1×?).
LP

Spajky ::

eland, uporabljam program Sam Spade /traži Google/ za rafale do 99pingov; tudi če se skriva za firewallom, mu ta vsaj malo "poskoči" al pa vsaj zapaca log fajl.. :-) .. 8-)
"Bluzim na forumu, torej sem !" (še živ ) ...

Vanich ::

Kako/s čim je pa najboljše ugotovit, da te gdo skenira ?

Pohamoz ::

ah se opravičujem sem narobe prebral pa sem razumo anketo na mircu :D hehe no ja oprostite. Kar se pa cookejev tiče jih pač pobrišeš pa spet glasuješ to ni dobra rešitev čeprav jst ne poznam boljše.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Pohamoz ()

Old-Death ::

Za firewall je men najbols BlackIce defender, tm ti use lepo napiše kdo je pa kakšno metodo je uporabu pr teb.

bodom
Za anketo pa svetujem da obiskovalcu podtakneš cookie, ko bo glasoval, pred anketo pa napišeš pogojni stavek, ki bo na podlagi cookija določil ali lahko glasuješ ali ne.

AngelOfDeath ::

Spajky

men jih je 999 uspelo poslat >:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Norveška ukinja glasovanje prek interneta (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Novice / Omrežja / internet
14257866 (53448) BigWhale
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
597249 (5965) Jaffa
»

Nova anketa (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
777913 (6497) Poldi112
»

Nova anketa!

Oddelek: Novice / Ankete
352709 (2709) blabla
»

Anketa

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
191916 (1916) alien-w

Več podobnih tem