» »

Lahko kdo prosim prevede?

Lahko kdo prosim prevede?

Arnidus ::

Torej, zanima me kaj mi je storiti. Prek mylemona sm neki naroču, zdej pa ne vem kok pa kej. Vem sam da morm pod nekim sklicem nakazat denar na račun.

Sie haben bei Ihrer Bestellung die Zahlungsart Vorkasse ausgewählt.

Sobald wir den Zahlungseingang Ihrer Überweisung feststellen können, wird der Versand der von Ihnen bestellten Ware erfolgen. Bitte geben Sie auf Ihrem Überweisungsträger als Verwendungszweck die folgende Zahl an "216242". So wird gewährleistet, dass unsere Buchhaltung Ihre Überweisung reibungslos zuordnen kann.

Bitte überweisen Sie den Gesamtbetrag von EUR 237,39 an den Empfänger Lemon Technologies GmbH über folgende Bankdaten :

Steiermärkische Sparkasse
Kontonummer:27300014563
BLZ:20815
IBAN:AT072081527300014563
BIC:STSPAT2G

Verwendungszweck (unbedingt erforderlich!): 216242

Geben Sie den exakten Rechnungsbetrag an. Vermeiden Sie beispielsweise bei einem Betrag von EUR 69,95 einen aufgerundeten Betrag von EUR 70.

Se da kermu razložit postopek?

lp in hvala :)

korpi ::

Zdravo!

Izbral si plačilo preko računa. S temi podatki lahko nakažeš denar mylemonu. Pod namen moraš vpisati 216242 in nič drugega. In nakažeš točen znesek.

Kako to narediš - BankaNet - enostavno od doma, drugače pa greš na banko s vsemi podatki in daš tam teti/stricu za izpolnit, pojasniš, da moraš nakazat znesek na ta račun in namen nakazila je 216242 in to je to (te pa to stane nekaj EUR zraven). Oni ti bodo poslali takoj, ko dobijo denar od tebe oz. če jim pošlješ skenirano potrdilo o plačilu.

LP
"Življenje je vse preveč pomembno, da bi resno razmišljali o njem."; Oscar Wilde

BlaY0 ::

Kaj pa če bi v Google translator vrgel? Jaz ne vem da se folk dandanes čisto nič ne znajde sam...

Postopek je pa sledeč... prek SEPA naloga nakažeš omenjen znesek z omenjenim sklicom na omenjen račun omenjene firme pri omenjeni banki.

Popolnoma enako kot plačaš položnico za Mobitel, s tem da so v tem primeru podatki že izpolnjeni.

Rikec ::

Nočem biti nesramen, ampak me vseeno zanima, zakaj kupuješ nekje, česar ne razumeš??? :|

BlaY0 ::

Najbrž zato, ker vse zgleda tako enostavno:P

boogie_xlr ::

in ker je ceneeejeeee

BlaY0 ::

Pocen kupu, dvakrat kupu... pravjo tastar:P

Arnidus ::

Najlepša hvala za odgovore. Razumem, princip mi je popolnoma jasen. Sam s papirologijo se nasplošno ne razumem najbolj ker sm razvajena piz**. Nočem pa zajeb**, zatorej raj vprašam. Kakorkoli že... RIKEC,ob tem naročilu sm pršparu cca 20EUR napram cenam v Slo. Če ne razumem nemško pa še ne pomeni da tam neb smeu nakupovat. Zato smo ljudje izuml forume na katerih ljudje kot je KORPI pomagajo. Še enkrat hvala.

BlaY0 ::

Ja ampak ti si zgrešu bistvo vsega (nauk). Preden greš čez led se najprej prepričaš ali te bo zdržal in šele potem greš. Ne pa da skočiš gor, se ti udre, potem pa jokaš ljudem po forumih kaj ti je storiti...

Najprej 3x prebrat, koga vprašat, potem 2x premislit in šele potem se odločiš ne pa ko kura brez glave letat zaradi tistih ubogih 20 EUR.

In če ti nekdo tukaj tega ne bi povedal, bi isto ali podobno napako ponovil že čez en mesec in bi spet tukaj jokal.

Potem se vprašam kdo je boljši "učitelj"... tisti ki ti ribo prinese na krožniku ali tisti ki te nauči jih loviti.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: BlaY0 ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Mastercard številke

Oddelek: Loža
86275 (5235) St235
»

hoh.de nakazilo preko SEPA ali UPN?

Oddelek: Kaj kupiti
77029 (6874) Zvezdica27
»

eBay - prosim za pravni nasvet (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
5210586 (8752) mn
»

Placevanje preko banke v tujino?

Oddelek: Loža
293202 (2643) OldSkul
»

A mi lahko prevedete neki iz Nem. v Slo.

Oddelek: Loža
81401 (1109) Caligula

Več podobnih tem