» »

Program za samodejno zavrnitev klica SE S500i

Program za samodejno zavrnitev klica SE S500i

strelajasna ::

Pozdravljeni.
Zanima me, če pozna kdo kakšno zastonj (ali pa tudi ne) aplikacijo za Sony Ericsson S500i, katera bi določene klice z izbranih številk kar sama zavrnila oz. da bi določenim št dala odgovor, kot da je telefon ugasnjen?

Najlepša hvala za pomoč!

DonMatejo ::

temu se reče preusmeritev, če ti pa kdo teži, se pa obrni na zato pristojne službe. Mobitel 0803141 ali obratno, SiMobil nimam pojma, še nisem imel takega problema.

LP

strelajasna ::

jaja..to s preusmeritvijo klicev poznam. Kolega ima na nokii 5800 xm aplikacijo,kjer lahko sam določi,katere klice naj mu avtomatično zavrne,pa me je zanimalo,če obstaja kaj podobnega za zgoraj omenjeni telefon?

LP

bluefish ::

To je možno le na telefonih s Symbian in podobnim sistemom.

strelajasna ::

aha.. Torej se na s500i na da tega dat gor..hvala za odgovor ;)

Scorpia ::

Moj stari sony ericcson (še iz leta 2003) je omogočal, mislim da do 10 številk da ti zavrne. Ubistvu je naredil da je zasedeno. Tako da mal poglej. Če ne pa ti jutri sporočim kako, ker je še v delovanju, sam ne pri meni :)
////

markk1 ::

kak se pa na symbianu reče tej aplikaciji?

JanK ::

Nekaj taksnega obstaja PMSM ze na samem telefonu. Na mojem SE K610i (pa tudi na prejsnjih SE) se da nastaviti tako, da sprejemas klice samo dolocenih ljudi: gres v menu "Settings | Calls | Manage Calls | Accept Calls" in odkljukas moznost "Only from list". Spisek ljudi, katerih klice zelis sprejemati, pa nastavis v istem meniju (se pravi, "Only from list") z opcijo "Edit".

blaz87 ::

Ma klic forwardaš na neko številko, ki ne obstaja. Pa bo klicatelj parkrat še klical, pa rešeno.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Me spremlja policija / SOVA / mafija?

Oddelek: Mobilne tehnologije
4310191 (7585) kunigunda
»

Zalezovanje po telefonu (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
6413208 (11568) amigo_no1
»

Nadlegovanje

Oddelek: Loža
192463 (2018) Gray_Warden
»

Pri vsej tehnologiji...A se res ne da? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
548487 (6537) mitkos
»

nadlegovanje po telefonu

Oddelek: Loža
476726 (5236) Nejc Pintar

Več podobnih tem