» »

problem z intelovim wlanom

problem z intelovim wlanom

benx ::

Probleme mi povzroča intelov pro/wireless 2200BG wlan v hpjevem prenosniku. Plata je prav tako intelov alviso-g i915gm, OS - Windows XP professional SP3.
ko naložim driverje vse deluje ok, najde domače omrežje, vpišem geslo, začne povezovati kar traja nekaj minut nato pa sporoči da se ne more povezati. kaj bi lahko bil problem? probal sem že tri različice gonilnikov, brez uspehov. Dopoldne pred formatiranjem diska je zadeva delovala brez problemov.
Kakršne koli ideje so dobrodošle.

amigo_no1 ::

Uporabljaš wep/ wpa (tkip/aes) ?

benx ::

WPA-PSK
AES

jan01 ::

Kater router?

benx ::

Buffalo G standard.

jan01 ::

Še bolj skop z imenom? Vprašal sem, ker so problemi s driverji na routerjih(stari nezdružljivi s intelov 2200...

benx ::

Buffalo WHR-HP-G54.

Bakunin ::

izklopi power saving na wifi kartici

amigo_no1 ::

Kako dela brez kodiranja ?

benx ::

Nisem testiral, ker je leptop ki povzroča probleme od kolega, tako da mu ga bom najbrž kar dal naj ga na domačem omrežju stestira in bomo potem videli če bo potrebno nadaljno reševanje težav.

jan01 ::

Pozabi na vse prejšnje poste
Rešitev znanega problema s intel 2200: flashaj na tomato firmware( OBVEZNO na tako verzijo s novejšimi wireless driverji!). Flashat rabiš s tftp načinom....

TOREJ:
Zloadej http://www.mediafire.com/download.php?n... odraraj klikni na instal.bat in sledi navodilom(nastavi svoj ip,...
Ne pozabi po uspešnem flashanju narediti hard reset http://www.dd-wrt.com/wiki/index.php/Re...

benx ::

Hehe, hvala za pomoč, problem je že odpravljen, z prekomernim jebanjem s driverji, ki sem jih na koncu preko Device managerja unnistalov in začuda se je pri enem od unnistalov računalnik čez nekaj sekund priklopil na omrežje in priklopljen tudi ostal:)

Še enkrat hvala vsem za odgovore!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

wifi ne dela, dd-wrt (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
514434 (3936) BorutK-73
»

Kronično vdiranje v router - problem. (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
7416616 (14110) Vanadium
»

Linksys wrt54gl wireless se sesuje ob IPTV prometu

Oddelek: Omrežja in internet
408696 (6254) aiko
»

Router ne določi IP prenosniku z Visto

Oddelek: Omrežja in internet
131426 (1244) amigo_no1
»

Windows vista in wireles router

Oddelek: Omrežja in internet
151220 (1041) 5er-->

Več podobnih tem