» »

Motor City Online

Motor City Online

Dj-Prah ::

Potegnil sem igro Motor City Online Beta.Instaliram,preberam instrukcije,si grem napravit account(uporabnisko ime in geslo za igranje)na koncu prijave pa moram vnest registracijsko kodo.V instrukcijah pise da za kodo moram poslati email na mcobetareg@ea.com z naslovom "registration code".Poslem email,da bi dobil to kodo,ampak pride mail in mi rece da ta email mcobetareg@ea.com ne obstaja vec.

Kaj zdaj? Kje bi se lahko dobila koda??
Sem poslal sporocilo na ea.comov center pa so mi odgovorili naj pogledam kjuc na ovitku od cdja?????(jest sem pa downloadal spil):\

Recem jim da sem ta spil downloadal oni so pa rekli da mi ne morejo pomagat.Ne mislim ej kakve teleta so to.Oni mislijo da imam piratsko verzijo,sem jo pa potegnil z neta.;((

Ali mogoce ve kdo kako bi se dalo porihtat??

Hvala lepa za odgovore.
:)
LP
Intel Celeron 1000Mhz@1400Mhz-Vulcano 9,Hercules 3D Prophet 8500LE 128MB DDR TV/DVI,512MB SDRAM,Asus CUSL2-C Black Pearl

Prjatu ::

He he, tale je pa huda, tale tvoja beta je stara že več kot eno leto, ko je špil izšel je beta prenehala delovat oz. so nehal pošiljat kode, tko da lahko do kode prideš le tako da špil kupiš (BTW, jst mam enga naprodaj :D , original, še zapakiran)
Something else is controlling me!

Predator ::

legalno se tega ne da; kupit moraš igro

Hux ::

Dj-Prag ja zaj si pa dobro v drek stopo lol :D :D :D
btw. To je spil za katerega moras mesecno placevat. Jaz sem takrat probal beto in jo nasledni dan ze kr zbrisal. Zanic je. Nabavi si reje Nascar 2002. Vruum Vruum vcera sem spet zmagal v mojem leaguju lol.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tom Clancy's The Division (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
29844211 (2245) oo7
»

Titanfall (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Igre
39378854 (4094) oo7
»

Battlefield 1 (Battlefield 5) (strani: 1 2 3 437 38 39 40 )

Oddelek: Igre
1996288934 (52965) opeter
»

Red Alert 3 (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
17319343 (4729) Bezukhoff
»

Star Wars: Battlefront (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Igre
28540567 (21888) opeter

Več podobnih tem