» »

problem z raÄunalnikom ;)

problem z raÄunalnikom ;)

prilagoditev ::

živjo

temo odpiram samo zaradi nekakšnih skrbi ki mi jih povzroča moj nov računalnik...skratka v task manegerju (takoj ko ga zaženem) mi uporabo CPU-ja pribije do kraja(100-90%) z rdečim za ene 1-2 sec.
potlej pa se vrne na normalno delovanje 0-3% z zeleno barvo.
če ima kdo kakšnekoli ideje zakaj se to pojavlja naj mi plisss pove...nekako nebi rad takoj skuru komp ker sem ga ravno kupil..

še podatki o računalniku:
-intel core i7 860
-Sapphire Radeon HD 5850 "Game Edition
-disk 1tb predpomnilnik 32mb
-plata Gigabyte GA-P55-UD3
-spomin DDR3 4GB 1600MHz CL9 Corsair KIT (2x 2GB )

pregreva se mi ne proc je max. 36 stopinj grafa pa 50 stopinj

probu bi še slike dat zravn ( print screen ) sm jih neznam dat

tnx za pomoč pa tut to bi blo dobrodošlo d mi poveste kko dam sliko gor ;);)

Highlag ::

Ja ob zagonu operacijski sitem počne kar nekaj stvari in rabi cpu. Par sekund boš pa že počakal, da odmelje svoje...
Never trust a computer you can't throw out a window

BALAST ::

Task manager ti prebere vse programe, ki laufajo na računalniku, tako da prebere iz registra in 2 sek polne obremenitve je normalno, ker je register zašifriran in stisnjen na minimalni prostor.

Drugače imaš pa res hudo močno zverino, ampak ko poženeš kakšen dešifrirni program kot je ZIP ali RAR, ti bo procesor tudi deloval na polno, medtem ko pri igranju iger to ne bo nikoli dosegel.


Prej boš skuril računalnik zaradi slabe električne napeljave, kot pa če bo procesor eno uro na 100%.

prilagoditev ::

vem vem da operaciski sistem na začetku dela malo počasnej ker se še zalaufuje ... ampak tega ni bilo do danes ... učeraj tega ni kazalo, na everestu gledam temperature ter na task manegerju pa uporabo CPU usake pol urce tko d vem d učer tega še ni blo.... dons nism počel nč posebnga vem pa d mi je že eneparkat friznu... friznu je samo na windows XP-ju na win 7 pa ne... zdj če mate kšne ideje da formatiram kopm pa dam win 7 gor al pa da defragmentiram diske al pa kj podobnga je dobrodošlo...tnx za repleye

BALAST ::

A ti veš koliko popravkov je prišlo še za WIN XP, na tisoče in vsak zahteva kakšno milisekundo daljše zaganjanje ter antivirusni, antispyware programi se tudi zaganjajo kar nekaj časa.

prilagoditev ::

problem najden... u task manegerju, pod zavihek "view" sem mel obklukano "show kernel times" ... ko sm odklukal kaže normalno..zdj bi prosu d mi en razloži kaj pomen "show karnel timer"

supr :D:D:D;);)

naj admini zbrisejo temo!

Zgodovina sprememb…

bluefish ::

A ti veš koliko popravkov je prišlo še za WIN XP, na tisoče in vsak zahteva kakšno milisekundo daljše zaganjanje ter antivirusni, antispyware programi se tudi zaganjajo kar nekaj časa.
Se motiš, na srečo.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

svchost.exe

Oddelek: Programska oprema
164374 (4193) ABX
»

Vdiranje v uporabniški račun

Oddelek: Informacijska varnost
224120 (3299) blackbfm
»

Virus ali kaj?

Oddelek: Pomoč in nasveti
7823 (823) pizdarija1
»

Pomoč pri svchost.exe

Oddelek: Programska oprema
81852 (1782) Fizikalko
»

spyware problem

Oddelek: Omrežja in internet
71146 (963) dorian

Več podobnih tem