» »

HTC Nexus One - 3G v Sloveniji?

HTC Nexus One - 3G v Sloveniji?

medobear ::

Pozdravljeni,

nisem preveč vešč v mobile svetu, zato na hitro eno vprašanje preden storim neumnost:
V planu imam kupit HTC Nexus One (Google phone), ki naj bi deloval v vseh omrežjih. Omenjeno pa je tudi, da 3G deluje na T-mobile, ne pa na AT&T. A to pomeni, da 3G deluje samo in le na T-mobile, ali bo deloval tudi na mojem Mobitel Džabest paketu?

Hvala lepa, če kdo pozna odgovor :)
  • spremenil: medobear ()

MKrmec ::

Jest mam nexusa in trenutno 3G ne deluje kej preveč dobr... k se mu sprdne zalaufa pa dela k nor nizki pingi itd. večino časa ne deluje in si obsojen na EDGE.

To je napaka v SOFTwareu telefona in ne v omrežjih, ampak moraš tudi računat da so 3G omrežja popolno preobremenjena v velikih mestih po sloveniji. In je včasih slaba povezava tudi zaradi tega. Google bo software popravil v nakrajšem času tko da za to ni treba tok skrbet.

In ja, če kupiš odklenjeno verzijo ki se jo dobi za okoli 500evrov z takso telefon deluje na vseh operaterjih!! ne dat več kokr 500 dolarjev za telefon!! Kupi ga preko ebaya in sicer tistih ki prodajajo samo v ameriko. Prijavi se na strani Borderlinx.com.. oni ponujajo naslov v ameriki na katerga lahko naročiš blago in ti ga potem posredujejo naprej. potem pa še 20% za uvozno takso pa si na okol 500evrov mogoče malo več.

medobear ::

Hvala, potem glede tega ne rabim skrbet. Upam da telefon dobim iz Nemcije po zelo nizki ceni, ce pa ne, ga bom pa seveda kupil preko eBaya, bodisi ameriskega ali nemskega :)

Hvala za odgovor in nasvete!

LuGi ::

medobear ::

Ne sej za splosne softwerske tezave s 3G vem, mene je samo na hitro zanimalo, ce se da priklopit na mobitelov 3G, sm tolk da sem ziher.

Lion29 ::

a kdo ve, kdaj bo nexus one pr nas na prodaj? mobitel/simobil/tusmobil?
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

overlord_tm ::

Cez kako leto? Ce bomo imel sreco :) Verjetno pa nikoli

JayKay ::

v evropi ga bo tržil vodafone, tako da bo najverjetno pri simobilu, cena okrog 150EUR z 24m naročnino. prihod maj 2010

Lion29 ::

overlord_tm je izjavil:

Cez kako leto? Ce bomo imel sreco :) Verjetno pa nikoli


really? why not?

omfg
Founder and CTO @ Article-Fatctory.ai

LapD ::

JayKay je izjavil:

v evropi ga bo tržil vodafone, tako da bo najverjetno pri simobilu, cena okrog 150EUR z 24m naročnino. prihod maj 2010


Ne vem če so tolk nori da bi ponovili zgodbo s tatujem ... cena bo pomojem vsaj dvakrat toliko kot praviš, za 150€ pa kupim dva, enga za zjutraj enga za popoldne :)
web&motion designer

JayKay ::

ja, samo bo naročnina visoka. sicer pa pride kmalu v UK, pa vam bom povedal :)

Iatromantis ::

Do maja bomo pa že počakali in držali pesti.. 500 efrof je nekam preveč :)

BaRtMaN ::

Jaz bom vesel, če bodo magica spustil na 200EUR in nexusa uvedli pri 350EUR (za cenejše naročnine).

dureslavc ::

Živjo!!
Imam nexusa one ampak se nikakor ne morem povazati na 3g omrežje pri uporabniku Mobitel??

mogoče kdo ve za kako rešitev??

Keyser Soze ::

Iz kje si ga pa dobil? Nastavitve si preveril dvakrat? (bolje kot enkrat:))
OM, F, G!

dureslavc ::

Preko amerike v slovenija, ja pri nastavitvah ni kaj dost za nastavlat sm mal po googlu po brsku, prav da nej automatsko poiščem opareterja in da nej bi potem sam zaznal 3g ce ga oparater podpira, valda da ga Mobitel podpira!!

sam za enkrat mi se nc ne dela je pa res da sm ga dubu sele ucer in sm se cist zgublen glede na to da sm meu prej nokio N97!

hvala za vso pomoč, komerkoli sam nej mi pomaga ta 3gs nastavt, aja pa mmse tud ne znam naštimat, prosm prosm!!

kopernik ::

A tiste klasične nastavitve apn-ja ti ne delajo (proxy, username, pwd) ? Mislim tole.

dureslavc ::

dela dela vse dela hvala kopernik fulll

debil ::

Dejte mal napisat kako prit do google phona in po kakšni ceni

Law_Enforcer ::

debil je izjavil:

Dejte mal napisat kako prit do google phona in po kakšni ceni

Ebay. Najboljše od kakšnega Angleža kupit, ker potem nimaš problemov s plačilom DDV.

LuGi ::

debil ::

Hvala za to. Kdaj pa naj bi drugače v evropo prišel, uradno?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

HTC Desire (strani: 1 2 3 452 53 54 55 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
2733458843 (201129) Rupa
»

kateri telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
231806 (1361) hojnikb

Nakup telefona iz Kitajske? (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7431492 (27432) Lonsarg
»

Iščem nov telefon do 120€

Oddelek: Mobilne tehnologije
313123 (2397) sthep
»

Google Nexus S

Oddelek: Mobilne tehnologije
293832 (2345) Zeberdee

Več podobnih tem