» »

ruter z umts

ruter z umts

LordTado ::

lp

Ali ve kdo za kaki ruter ki bi podpiral dve liniji se pravi žično preko providerja in umts preko sim kartice?
Tako da bi ob izpadu ene delovala druga?

lp

Scorpia ::

Za wl500 gp, to podpira če umts ali obratno crkne se poveže na adsl/umts. Ampak to šele z modificiranim firmwarom. Je pa res da moreš kupiti še dodatno umts modem, sam še tega nisem probal, ker imam samo umts.
////

LordTado ::

kak pa dela umts?
je bolj stabilen kot linijski internet?

Ti je kdaj že crknil?

Ice-Heki ::

UMTS dela odvisno od signala. Bolj ko si oddaljene od centrale, slabše vleče. Ponekod UMTS signala ni, in tam ti ostane samo še GPRS / EDGE (kar je zelo počasi).

iCon modem se včasih usuje in ga je treba izključiti in ponovno priključiti, pa dela potem spet nekaj časa.

Scorpia ::

Pri meni v službi umts od t2, kjer imamo zelo slab signal, vleče tudi 50 kb/s. Medtem ko simobil kljub temu da je umts, ali prekine ali se sploh noče povezat. Pri mobitelu je malenkost boljše, kot pri simobilu.
V okolici medvodah imam še kar ok signal, imam čez noč tudi do 5 mega, čez dan nekaj manj. Edino kar je ping visok, nikakor se ne spomnem iti do bazne postaje, da bi videl kolk bi tam imel ping. Precej niha z kvalitetom signala.
Na začetku sem imel manjše težave da se mi ni hotel povezat na umts, od takrat ko sem rešil vse te začetne težave, mi nikakor do zdej ni crknil. Pa 3 računalniki dostopajo naenkrat, pa se ne obesi. Modem je pa huawei, ki naj bi bil najslabši. V mojem primeru, pa odlično opravlja svoje delo.
////

LordTado ::

pa ima tudi linijsko povezavo za dsl?
in shera ti dve povezavi?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

T.Neomej.Klicni vs. T.Isdn vs. M.Inst.Paket

Oddelek: Omrežja in internet
192686 (2343) jerriho
»

Rabim internet. Kako do njega?

Oddelek: Omrežja in internet
331781 (1781) Ibex
»

UMTS frekvenca

Oddelek: Mobilne tehnologije
61647 (1451) Sputnik59
»

Internet v rovtah=) (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
736537 (4336) Duke Nukem
»

Ker Kekec bo plaču 15.000 sit /mesec za UMTS (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
867212 (5593) CaqKa

Več podobnih tem