» »

PsP odklep pomoč :D

PsP odklep pomoč :D

Briozaver ::

Zdravo

V glavnem mam verzijo 6.20 :S. Sam pa sm psp kupil pred unim oktobrom v glavnem psp je star 2 leti približno jaz pa bi rad vedel kako naj si psp odklenim ker mi skorajda denar primankuje za igre... če se da najbolj enostavno sam program ali kako?

Hvala in Lp

dottor ::

Pandoras Batery in Magic MS. Če tega nimaš pa na bolhi najdi nekoga ki to zna. Če si z obale povej ;)

Briozaver ::

magic ms kako pa to naredim? neki sm vidu ko jo spremeniš da potem piratske igre ne delaljo...?

dottor ::

Magic MS rabiš za odklenit PSP. Vse se programsko spremeni tako baterijo kot kartico. Stem da če kej zgrešiš lahko primeš PSP in ga vržeš v smeti :8)
Je kar nekaj vodičel na jutubu in če poguglaš malo tudi najdeš. Samo te opozarjam da PAZI KAJ DELAŠ!
Na njo lahko še vedno nalagaš igre in bo delalo, samo formatirat je ne smeš. Jz v ta namen sm si nabavu eno kartico od 512MB in jo imam samo za to8-)

Briozaver ::

sem si že zaribo ... pa so mi popravli uni z bigbanga.. ka ti veš kako točno se to naredi bi mogoče prek kameri mi pomagu enkrat????

dottor ::

To sm si jz naredu ene 2 leti nazaj in se žal ne spovnem več postopka :'(

Briozaver ::

mogoče kdo drug*???

hojnikb ::

Če si ga briknu ga še vedno lahko unbrickaš z pandoro.Najlaži je da kupiš že modano baterijo in mms nardiš z Rains UltraLite MMS Maker.Za softmod baterije boš pa rabu še en modan psp..
#brezpodpisa

dottor ::

Ja samo problem je ki se te beterij ein MS ne da kr kako kupit :|

Briozaver ::

mislim da bom kr to kupo pa je vse not

http://www.bolha.com/oglas382611851/pla...

da me nebi slučajno prehitel :D

dottor ::

Kr ugodno zgleda. Se ti kr splača ;)

hojnikb ::

Lej zaka bi dau 15EUR več za neki kar si lahko sam narediš.
Pandoro kupiš klik
Magic memory stick pa narediš z tistim programom.
#brezpodpisa

dottor ::

Ja raje da 15EUR več pa dobi stvar ki dela, kot da sam pol kej pokvari :|

hojnikb ::

Em memroy sticka pa res ne morš pokvarit razn če :)) ga prelomiš al pa v mikrovalovko daš :)):))
#brezpodpisa

dottor ::

Ja samo pri delanju MMSja lahko kej PSP pokvariš :P

hojnikb ::

Pri delanju ziher ne ker lahko mms nardiš tud iz čitalca kartic.Res pa lahko brikaš psp ko uporabiš mms+pandora.
#brezpodpisa

dottor ::

Ja in če ga brikaš pol moreš dobit nekoga da ti ga unbrinka, raje kupiš neki ki dela pa nimaš teh skrbi :D

hojnikb ::

Sam morš bit res smotan da ga brikaš.Sploh pa če maš že enkrat mms pa pandoro pol tak ni problem nazaj unbrickat.
#brezpodpisa

dottor ::

Ja samo če nimaš...
Čuj vse je možno. Fališ en fumb pa si tam :P

hojnikb ::

Ja to je pa druga ...
#brezpodpisa

dottor ::

Raje kupiš neki kar že dela, kot da se neki igraš :P

xxxgeekxxx ::

Če ti primankuje denar za igre se pravi da igre kupuješ in da še maš malo denarja. Jaz bi na tvojem mestu namesto da še z preostalim denarjem igro kupim poiskal na bolho če ti ga lahko kdo upgrada, kar se lahko zrihta že za 10EUR
Ke te češ

tejcikaa ::

Jst bi nuuujno enga rabla za pomoč....prpraulena tut plačat... tmala si je psp updatala na verzijo 6.20 in bi rabla d se ga downgrada č kšn zna to prosm nj me na mail kontaktira (tea.stef@gmail.com)
Hvala.

hojnikb ::

@tejcikaa
Kir model pspja?
Če je tanov psp3000 pol žal ne moreš odklenat,ker se teh ne downgrada.Če maš pa fat (1004) al pa slim (2004) ko je bil kuplen pred oktobrom 08' pa lahko downgradaš z pandoro.
#brezpodpisa

tejcikaa ::

ja tnov 3000slim....:S sam na youtubu sem gledala da baje d se jih da zdj pa nwm:S k original igrc se mi pa res ne da kupovt...

hojnikb ::

Ne z PSP3000 zdele res nič ne moreš.Žal.
Tist na yt so sam fake videi al pa kaki game exploiti ki so še neuporabni.
#brezpodpisa

tejcikaa ::

:( no hvala za odgovor.

hojnikb ::

Ni problema 8-)
#brezpodpisa


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646690 (19054) Peter6
»

PSP "napaka"

Oddelek: Pomoč in nasveti
193545 (3284) hojnikb
»

PSP Odklep OFW 6.10

Oddelek: Konzole
112355 (2232) -THX-
»

Psp firmware Psp

Oddelek: Konzole
192647 (1826) BananaBoy
»

PSP

Oddelek: Konzole
222220 (1591) hojnikb

Več podobnih tem