» »

Super Nintendo

Super Nintendo

batista bomb ::

Mene zanima če bi se še kje dalo kupit to konzolo. Iskal sem po googlu in nisem ničesar našel o tej konzoli ki bi se kje prodajala.


Mislim pa na to konzolo

5er--> ::

Edino rabljeno. Jaz na njej še vedno preigram kakšen Super Mario AllStars. :)

batista bomb ::

Kaj pa street fighter II World warrior

5er--> ::

Verjetno obstaja tudi ta "kaseta", samo jaz je nimam.
Bi ga rad kupil samo zaradi te igre? Drugače se to da igrat tudi na računalniku.

batista bomb ::

Ne zaradi te ene igre ga nebi kupil

opeter ::

Se ne splača. Raje emuliram.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Infinity ::

js ti prodam NES konzolo z igrcama Super Mario Bros in The Jungle Book

PS: konzola je iz mojega otroštva

opeter ::

NES in SNES ni isto...
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Infinity ::

no shit sherlock... ja vem da ni isto. js sm mu ponudu nes ker ima praktično iste rezultate ima iste igrice(le druge kasete) in še malo bol retro je. drugače pa in nes in snes konzole zelo težko dobil še težje pa igrice.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Infinity ()

IceIceBaby ::

Kupi Nintendo Wii, lahko v njihovi spletni trgovini kupuješ igre za SNES. Jaz sem na Wiiju preigral street fighterja pa zeldo pa super mario bros itd :)

Imaš pa tudi za Sega Megadrive, N64, NES in še nekaj drugih konzol.

llamma ::

Ni to to(emuliranje mislim), tudi sam sem si želel pred časom kupiti NES ali SNES... Infinity, mi lahko na privat malo opišeš, kaj točno prodajaš in za koliko? Sem zainteresiran. :)

morke ::

tudi jaz iščem povsod konzolo za nakup , saj imam polno disket doma vendar konzola je prekurjena zaradi novih adaptorjev ki imajo nastavljive volte -.-'

še vedno me daje nostalgija ker emulatorji niso toliko zabavni

LuGi ::

Dwight ::

da neodpiram nove teme

sem iskal na internetu, natančneje na e-bay za family computer konzolo, podobna zadeva, vendar malo drugačne diskete




vendar iskanje ni bilo uspešno. mi gdo zna pomagati?

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Dwight ()

xxxgeekxxx ::

Jaz imam SNES ampak ga žal ne prodam>:D
Ke te češ

mato2002 ::

Dwight: ta zadeva je ponaredek od SNES-a in igrice niso tako dobre kot na original nintendotu.
V utroštvu sem imel prav tak ponaredek in kasneje isto stvar samo da je bila oblike PS1.

Alamar ::

xxxgeekxxx ::

110EUR!? :O

Te moram jaz tak 200EUR najmanj dobit, če je kot novi, 2 kontrolerja pa 8 original iger? :D
Ke te češ

Alamar ::

Nekaj je prodajna cena, drugo pa realna vrednost in kolikor bo dobil zanj. Roko na srce, na bolhi je 95% cen prenavitih

detroit ::

to smo še ko sm bil v bangu prodajal ta 8bitna skorpucala za par tisoč:) hmm no ja mogoče je snes že 16 bog si gavedi, vredno svojga časa samo za nostalgike:)
Skero

mojsterleo ::

Dwight je izjavil:

sem iskal na internetu, natančneje na e-bay za family computer konzolo, podobna zadeva, vendar malo drugačne diskete
to mam jaz doma + par iger. drugac je pa to ubistvu NES konzola, tako da najdi emulator na pcju pa si downloadi igre pa igraj.

Dwight ::

če bi imel voljo igrat na emulatorjih potem takem nebi težil za nakup konzole, se ti nezdi MojsterLeo?
nekateri neznate pač cenit starih konzol to je to

mojsterleo ::

ce se ti tolk gre za retro obcutek, potem upam da si bos zraven konzole nabavil se en star katodni televizor. priporocam riz zagreb. hec na stran, zakaj bi iz omare vlekel konzolo in par iger, ce pa imam na pcju emulator na voljo z enim klikom, ter vse igre ki si jih pozelim. pa se joypad je boljsi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

SNES Classic Mini (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
8516179 (9539) hojnikb
»

Nintendo Classic Mini NES (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Konzole
16028162 (19091) Hakai
»

Cene iger za konzole v 90ih ? (strani: 1 2 )

Oddelek: Konzole
6013228 (10661) bambam20
»

E3: Sony vs. Nintendo (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Konzole
539989 (8688) PrimozR
»

Kje dobiti super mario(original)?

Oddelek: Igre
212423 (2022) Bob Rock

Več podobnih tem