» »

kubuntu in wlan

kubuntu in wlan

tey007 ::

zdravo. zanima me, če kdo ve, kako na kubuntu 9.10 vzpostavim brezžično povezavo? sam se matram in matram pa mi kr ne uspe. najde mi ga že, mi je kazalo kok močan je signal, samo ni mi ratalo vzpostavit povezave... help pls?

bluefish ::

Boš moral biti pa malo manj skrivnosten. Katero mrežno uporabljaš? Kako zaščito uporabljaš? Si poskusil povezavo brez le te? ...

tey007 ::

mrežna: Intel PRO/Wireless 3945ABG Network Connection
laptop: HP 6710s
zaščita: wpa

brez zaščite nisem probal, bom pa probal sedaj. čudno mi je, zakaj mi najde omrežje in kaže, kako močan signal je, vzpostavit povezave pa noče... poskusil sem tudi brez zaščite, vendar vseeno ni vzpostavil povezave. 3x je odprl okno, kjer sem moral določiti vrsto zaščite, 3x sem dal isto in OK (v primeru, ko sem dal brez zaščite), a vseeno ni hotel vzpostaviti. najde ga, signal tudi pokaže, povezati pa noče... any solution?

tey007 ::

woohooo :D. sem poštimal. moral sem channel na routerju dat na 1 in potem je delalo :).

tey007 ::

btw. a kdo ve če je kanal 1 dovoljen v SLO? en frend mi je rekel, da naj bi bil prepovedan. če je to res, ne bi rad imel problemov.. tako da, če kdo ve, bi lepo prosil, če lahko pove.. hvala :)

5er--> ::

Kanal 1 je dovoljen.

tey007 ::

ok. hvala :). kateri pa so prepovedani?

5er--> ::

Evropa ne mara 14, Severna Amerika 12,13,14, na Japonskem je pa vse dovoljeno. Ampak ne verjamem, da bi imel probleme, če bi uporabljal 14.

tey007 ::

ubistvu. u čem je sploh fora tega? mislm. zakaj so nekateri kanali prepovedani? sry ne da se mi iskat po netu ker mi daje že linux ogromno dela xD. tako da če se ti da bi te prosil če na kratko razložiš :)

5er--> ::

Misliš, da sem jaz vedel stvar na pamet? Ne zgooglal sem. ;)
Zdaj se mi pa sry ne da iskat po netu, ker mi daje že farmakologija ogromno dela.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

WiFi in android

Oddelek: Omrežja in internet
3212534 (9612) Anaa1
»

Samsung smart TV in WiFi problem

Oddelek: Omrežja in internet
123652 (3385) Han
»

Wireless težave

Oddelek: Omrežja in internet
142006 (1714) greencorn
»

Sinope 568+ kot router (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Omrežja in internet
11951107 (22857) simone
»

kabelski internet..vzpostavitev wireless povezave neuspešno

Oddelek: Omrežja in internet
172429 (2251) BigSexy

Več podobnih tem