» »

PayPal in Visa Electron

PayPal in Visa Electron

Poloncek ::

Zdravo,

Že cel večer berem teme o Visi Electron od Abanke, ampak se mi zdi, da se komentarji precej razlikujejo, zato ne vem kaj je prav in kaj ne..

Skrat pred dnevi dobila sem Viso Electron in se z njo prijavila v PayPal..

1.) Vpisala sem 16-mestno številko.. ne vem pa kera številka je CSC.. So to zadnje 3, kjer je podpis. Tam je 7 številk. ?!
2.) Zanima me, če je možno osebno dobiti paypal verifikacijo, ker nekaj rabim nabavit takoj in ne čez 3 tedne. Mogoče osebno pri okencu ?
3.) Kaj so tiste 4 številke pod 16 mestno številko (so manjše od ostalih, ampak debelejše).
4.) Kako je z limitom.. Tole mi napiše pod "send money" Amount (Sending Limit: €100.00 EUR. Lift limit).. Potrebujem okoli 300€.. Več ne gre ?
5.) Je potrebno denar prednaložiti na paypal, ali avtomatsko trga iz kartice ?

Hvala lepa za odgovore!

Polona

mihec87 ::

1. ja zadnje tri zadaj tam kjer se podpišeš(saj je pri paypal kjer vpisuješ narisano oz obkroženo).
2. ja na bančnem okencu dobiš, nekaj malega gre kupiti tudi brez verifikacije
5. denar avtomatsko trga iz kartice

jan01 ::

A nisi vzel še abaneta(spletnega bančništva? Tab bi lahko hitro prebral številko...

neres ::

Če se prav spomnim so meni povedali tisto kodo kar po telefonu iz Visa centra..

mihec87 ::

Na abanki vem da po telefonu je ne dobiš zagotovo al pa morš met res prekleto srečo,sem klical v dve poslovalnici pa no go..

LuGi ::

Meni so jo kar po emailu poslali.. zahtevek sem oddal preko abanet-a

jan01 ::

@LuGi
Katera neumnost. Bil si logiran v abanet pa nisi znal pogledat za številko? Osebni račun->pregled prometa in prebereš cifro iz kolone namen poleg paypal...

Poloncek ::

Ok dobila vse potrebno, račun PP imam aktiviran, denarja je dovolj položenega na banki..

Pojavi pa se problem, ko želim zadevo kupiti:
"Sorry, your payment won't go through. To make it work, you'll need to add money to your account and pay with your PayPal balance.!

Zdaj pa ne vem, nekateri trdijo, da naj denar naložim na PP, nekateri pa, da avtomatsko trga iz računa..
Kaj zdaj ?
Zakaj ne gre transakcija skozi ?

Hvala vsem..

LuGi ::

@LuGi
Katera neumnost. Bil si logiran v abanet pa nisi znal pogledat za številko? Osebni račun->pregled prometa in prebereš cifro iz kolone namen poleg paypal...


Številka ni bila vidna samo paypal,.. so mi jo pa bp posredovali na mail.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LuGi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PayPal (strani: 1 2 3 473 74 75 76 )

Oddelek: Loža
3785737784 (20815) plusdzabaka1
»

Debetna Visa Elektron ABanka - Paypal (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Kaj kupiti
333106879 (33926) PINki
»

Abanet prva prijava

Oddelek: Pomoč in nasveti
198243 (7883) St235
»

Kaj nam bo paypal če nemoramo naložit denarja?

Oddelek: Loža
494874 (3623) hotlips
»

Paypal in slovenska davkarija

Oddelek: Loža
195889 (5120) turkx90

Več podobnih tem