» »

SiOL optika

SiOL optika

hailstorm99 ::

Pozdravljeni,

zanima me kako je kaj s kakovostjo slike pri SiOL na optiki (IPTV). Sem bral po forumih ampak je vse staro eno leto. A se je kaj izboljšalo ali je situacija ista? Je kaj težav s kockanjem?
Izbiram med SiOL in Turnšek (Celje) kabelsko digitalno TV. Ima mogoče kdo izkušnje z obema?
Pri SiOLu mi je predvsem zanimivo 20/20 internet ker delam velik od doma.

Hvala!

Wox ::

Opažam da se kvaliteta slike IPTV na optiki izboljšuje zadnje cajte. STB vmesnik pa je še vedno srednja žalost.

x.sci ::

Siol ima tudi kabelsko, ki je dokaj poceni (ce imas moznost). Kolega se ne pritozuje.

Frgazor ::

Jaz sem zamenjal iptv s kabelsko... neprimerno boljša slika. Pa zdaj celo kdaj prešaltam še na kaj drugega kot na tv slo, ker ne rabim iskat drugega daljinca. Pogrešam edino EPG.

hailstorm99 ::

Hvala vsem za odgovore.
SiOL kabelska mi ni glih najbolj OK. Ni HD programov.
Bom verjetno pristal pri lokalnem kabelskem operaterju. Sem primerjal TV sheme in med SiOLom in kablašem ni bistvene razlike razen da ima Turnšek več HD programov in to brez doplačila.

Mare3 ::

Sam imam Siol optiko 20/20 približno 2 leti in do sedaj nisem imel nobenih problemov. Če živiš v mestu potem po mojem mnenju ne rabiš skrbet da bo opravljal delo dobro. Kako je pa s televizijo pa ne vem ker doma ne gledamo veliko TV-ja in smo na navadni kabelski.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Katerega ponudnika izbrati (TV, Internet, Telefon)?

Oddelek: Omrežja in internet
2713009 (10775) jurehaup
»

SiOL TV - slika & zvok na optiki

Oddelek: Zvok in slika
242776 (2338) Okapi
»

kdaj bo Siol začel v optiko pošiljat boljši iptv signal?

Oddelek: Omrežja in internet
303273 (2254) Pesimist
»

Siol tv in kakovost slike

Oddelek: Omrežja in internet
496377 (4841) Tilen
»

SIOL TV VS. T-2 TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Omrežja in internet
559333 (8145) antireal

Več podobnih tem