» »

Platinum?

Platinum?

Stripy ::

Kaj za en vrag je ventilator za socket A, ki se mu rece Platinum. Zgleda kot chrome orb in kot takega ga prodajajo tudi v Mlacomu?

msmiha ::

Jaz ga mam. Mel sem pa tudi takega od TITANa pa morem povedat, da je vse skupaj eno in isto sranje!:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

luni ::

Platinum? Nikad cuo...
Artificial Intelligentia

HEKO ::

jaz tud ne..
Kak zgleda sljoh?
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Stripy ::

Zgleda popolnoma enako kot chrome orb. Na skatli pa pise Golden & Platinum. Veze. In prodajalec me je prepriceval, da je to chrome orb in da so jim take poslali zastopniki. Veze.:|

Opkow ::

Jst sm nabavu tak platinum orb pri Mlacomu.. In doseze max 4500 vrtljajev/min. Pri mojmu kolegu k je pa nabavu Titana pa, doseze 5500 vrtljajev/min... In verjemte moj je svinsko glasen... K da bi turbino przgau ... Ceprau od Titana po mojm ni nc bolsi glede na vrtljaje.. Nism su se k njemu poslusat ...

msmiha ::

Pri meni se vrti s 5200-5400 rmp pa je Platinum. Namaži ventilator z oljem jas sem tako pridobil 200 rmp pa še tišji je :D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

AMD 900 mhz pomoč

Oddelek: Pomoč in nasveti
6724 (648) OldSkul
»

Hladni procesorji

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
301883 (1504) S-T-M
»

Duron temparatura (drugič)

Oddelek: Pomoč in nasveti
141662 (1513) ||_^_||
»

Abit KT7 Raid + krom orb ali super orb

Oddelek: Strojna oprema
151556 (1303) Yohan del Sud
»

Se res splača kupiti Golden Orba?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
131827 (1574) singular

Več podobnih tem