» »

Se res splača kupiti Golden Orba?

Se res splača kupiti Golden Orba?

undefined ::

Poglejte si tole:

http://www.overclockers.com.au/techstuf...

Spodaj pa si poglejte graf. V bistvu je Intelov default cooler boljši od GOrba. WTF?!

JLP ::

Mal čudn ja.
Men se zdi da se splača. Mam ChromeOrba na Thunderbirdu 900 pa mislm da dobr hladi. Če odklopm SETI@Home k drgač dela 24/7 zlo hit ohladi procesor na normalno temperaturo.
Bol k pa nč je zihr.
Live long and prosper!

alien-w ::

hmm nevem no, men je gorb kar precej ohladu proca. iz 50°c na tm okrog 42°C

OrlyTM ::

Ja ne vem no ... jest mam na svoji gajbi gorba in mi lepo hladi proc ... pIII650@866 ne gre nikol več kt 35 stopinj ... je pa res, da mam na drugmu compu celerona 600@900 z običnim kulerjem in tut ni nobenih problemov ... če druzga ne je gorb zlo kul za pogledat :)))

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

mravla ::

jaz mam P550@671 in gor orba in mi vredu hladi, ne pride čez 28 stopinj. pa poglej obrate od starega ventilatorja in sedaj od orba, boš videl veliko razliko. men je stari delal z 2800, orb pa zdaj z 4700.:O
če ga poženeš, bo letel

andro ::

Meni pomaga iz 37° C mi hladi na 28°C:D
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

HEKO ::

Vodno hlajenje rules all the way! Kosa se lahko samo freonsko (ampak je malo predrago 2000DM :)):)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

branko_bm ::

jaz mam Corba, pa sem vec kot zadovoljen z njim, normalno mam D600@800 pa mam 30 st C, prej pa da nem govoril... slo je tudi cez 50 (max 57 st pri 900Mhz) z Corbom sem ga spravil tudi na 1Ghz, prej si tega nisem upal, oz. sploh ni slo ker je bilo prevroce...(http://www.geocities.com/branko_bm/drob...:)

branko_bm ::

Edina slaba lastnost Corba je ta, da je malo glasen 29dB:(

alien-w ::

nasploh se mi zdijo orbi precej glasni, samo ce mas zaprto ohisje, pol je cist OK.

Asso ::

Zadeva je taka, po mojem je Orb vredu zadeva. Za tisto ceno boš dobil dober cooler,ki sigurno dela boljše svoje delo od default ventilatorja. Jaz imam ALPHO na Celeronu in dela ko šus je pa cena ubijala (~12ksit).;)

Medved ::

zdej sm kupu pri Mlacomu supergorba, ta res hladi, ma dva venta, sam mal je glasn, ampak hladi, durona 600 pri 900 ohladi na 40 stopinj kr dobr a ne?:)

alien-w ::

TomCat: dej ta zgorn vent ven, pa bo se vedno bolje hladil kot chrome orb.

singular ::

bom se jst nabavu, superorba..:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Crom Orb crkne

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
13922 (759) msmiha
»

vulcano 2 in celeron 2

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
311080 (813) Boško
»

Celeron2 600@900?

Oddelek: Navijanje
352436 (1831) FireSnake
»

Abit KT7 Raid + krom orb ali super orb

Oddelek: Strojna oprema
151556 (1303) Yohan del Sud
»

Kateri ventilatorji so najbloljši? (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
574551 (3938) Lucio

Več podobnih tem