» »

Neonke/halogenke

Neonke/halogenke

DrSergioDJ ::

rabim ene dve-tri neonke. pa vas prosim, da poveste, kere so kul, za v ohisje, pa kje se jih dobi. pa ne napisat v stilu ''probaj po avto stacunah'', ker sm ze itaq skor celo lj pregledu, tko da bi prosu za bolj tocne naslove. hvala:D:D
...

asteroidk ::

I would need them too :P
pa da se cimmn segrevajo :D:D:D:D
Vse se da, le potruditi se je potrebno!

TESKAn ::

Pejta v Conrada, pa majo tam neonsko luč za v avto, 2 žarnici, tam nekje 4W. Deluje čist lepo prklopleno na napajalnik.
Uf! Uf! Je rekel Vinetou in se skril za skalo,
ki jo je prav v ta namen nosil s seboj.

andro ::

Če hočeš met kaj posebnega jih majo v trgovini za male živali take, ki svetijo florescentno. Mislim da delajo na 220V.
To have no errors, woud be life without meaning . No strugle no joy!

Bucbuc ::

Probej z akvarijsko lučko,al pa STOP lampo za avto(LED diode)-tuki snameš rdeco plastiko, pa še 12 V je.Kr dobr zgleda,mam sam tko.8-O8-O:D
Bucbuc

Mate ::

Hmm... drgac so modre LEDdiode tud kr dost mocna stvar... jest mam dve na ohisju in je glih tko k da bi mi polna luna v sobo svetla

msmiha ::

Pri Conradu so manjše nekje 600 SIT komat (tako mam jas v ohišju za lučko power in mi tisto oranžno zraven za disk čist osvetli. Tako, da se pol fudober vidi ko se še ona za disk vklopi>:D Aja večje so pa okol 1.200 in tudi svetijo še bolj močno:D>:D
Edini način, da odkrijemo meje mogočega je, da jih prestopimo in se znajdemo v nemogočem.

Filo ::

In kje je ta Conard? Nisem lih iz ljubljane.

Filo ::

Sorrči Conrad:8)

Caboose ::

kje bi pa dobil tiste mehke za pod tipke??? -RADIACTIVE tipkovnica.........:D
If you can't explain it simple, than you dont know it good enough.

Filo ::

kul sem ze zvedu ---------Emporium -- klet-- (neki tazga):D

Can ::

Conrad je v kleti Emporium-a (Lj), v Novem Mestu, sedež pa imajo v Idriji. Vse lahko naročiš tudi po pošti. Vendar pozor!
Conrad ima cene cca. 20-40% višje od ostalih trgovin z elektronskimi komponentami (IC,IR,High-tech,Just,...) En samcat upor, ki ima običajno ceno cca 2 SIT, stane V Conradu 10 SIT. Podobno je tudi z ostalimi artikli.
Najprej preveri ostale štacune, če ni druge greš v Conrad. Vsaj jaz se držim tega!

Filo ::

Kje pa so še kje te štacune ?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

zice za protoboard

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
152512 (2302) Nummy
»

Diode v ohišju

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
191842 (1555) TESKAn
»

Neon Light

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
61130 (1017) OZZY
»

Namaz termalne paste

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181677 (1295) Opkow
»

Modifikacije ohišja

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
181409 (1156) levak

Več podobnih tem