» »

Odklep PSPja

Odklep PSPja

DeeCoy ::

OK, mene pa zanima, če je mogoče kakorkoli odklenit PSP 2000 slim.Kupil sm ga lani za 1.maja v NY.Ima pa naloženo verzijo 5.50. Mislim da sem ga enkrat upgradal. Začetne verzije ne vem, prav tako ne vem katero ploščo ima

Hvala

hojnikb ::

S tem ne morš nč ker ma ta88v3 plato pa še fw 5.50.
You're screwed.
#brezpodpisa

DeeCoy ::

ja.. sm si mislu... za kuk naj ga prodam?

hojnikb ::

Odvisn kulk je ohranjen.Tam ene ~100EUR.
#brezpodpisa

DeeCoy ::

Je črn, brez prask, ima 4GB sonyjevo kartico, 4 filme in demo iger... Kolko bi to blo?

hojnikb ::

Max 100-120EUR glede na to da je prejšnja generacija pspja,je "star" pa še odklenat se ga ne da in dejstvo da dobiš novo PSP3000ko za ~140EUR.
#brezpodpisa

DeeCoy ::

ja, to je res dejstvo.. a misliš da se ga bo kdaj dal odklenat?

hojnikb ::

Pomoje bolj malo verjetno... Zdej če kdo najde kak kernel level exploit v fw 5.50 ali višjem pol je kaka možnost za odklep.Sam čakat na to se ne splača...
#brezpodpisa

DeeCoy ::

a pol ga naj prodam za 100 EUR???

St235 ::

tega ti noben ni rekel. 100EUR je realna vrednost. Poglej mal na bolhi. PSPji se prodajajo tudi do 250 EUR, če ga kdo uspe za tolk prodat je pa druga zgodba. Lahko se pač sprijazniš, da boš mel zaklenjen PSP.

Glede na to, da je blo v celi zgodovini pspja 5-6 dobrih iger to niti ni taka škoda. Jaz sem 80% časa igral FF Dissidia preden sem PSP prodal.

DeeCoy ::

ja, samo edini problem je, ker jaz ne mislim kupovat originalnih igrc... Probal ga bom prodat za ene 130 EUR... Upam da mi bo ratal...

St235 ::

razumljivo, hotel sem ti sam povedat da če boš igral samo kake 3-4 igre, jih pač nabaviš rabljene in te bo prišlo ceneje kot če tega prodaš za 100 EUR in kupiš odklenjenega za 150.

DeeCoy ::

newem če se mi še sploh splača imet PSP.. pred kratkim sem si kupil prenosnika in ima veliko več funkcij kot pa PSP, pa še lažje je vse delat, lahko pa ga nesem kamorkoli, tako da mislim da se bom odločil za prodajo.. če kdo kupi naj kar pove...


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PSP - pomoč

Oddelek: Konzole
463962 (1414) hojnikb
»

Psp odklep (strani: 1 2 3 4 5 6 )

Oddelek: Konzole
25646645 (19009) Peter6
»

PSP GTA San Andreas

Oddelek: Konzole
332164 (1373) Davor2
»

PSP Odklep OFW 6.10

Oddelek: Konzole
112353 (2230) -THX-
»

PSP(Nimam Pojma) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Konzole
11211231 (9969) ZaOstali

Več podobnih tem