» »

DVB-T digitalni sprejemniki

DVB-T digitalni sprejemniki

Valvoline ::

Začela se je digitalizacija. Ponudba dvb-t sprejemnikov zaenkrat slaba.Standardni dvb-t sprejemnik:
http://antene-zupancic.si/trgovina/cata...
Vprašanje za poznavalce,ali obstaja digitalni sprejemnik,z možnostjo sprejema vseh programov naenkrat,le da izhod ima moduliran antenski VHF ali UHF z poljubno razporeditev kanalov,podobno kot KTV. Nisem nič takega zasledil pr ponudnikih.
Fora je da bi z enim digitalnim sprejemnikom uporabljali 4 tv-je,ki bi potem normalno delovali kot da so priklopljeni na standardno TV anteno,oz ktv priključek.
Hvala vnaprej za vsak info.

All ::

nak..tole pa ne bo šlo...
En ja..več ne. Edino če bi imel za vsak kanal svoj sprejemnik in modulator.

simnov ::

Http://antene-zupancic.si/trgovina/cata...

No jaz imam tega im imam zdaj rtv 1, 2, 3, kanal a, pop tv, tv pika, viasat tv3. Nekaj časa nazaj so mi delovali tudi nova tv rtl... Hrvaški programi zdaj mi teh ne najde več ali so jih odstranili ali so potrebne kakšne nastavitve, da najde tudi te hrvaške.

Zgodovina sprememb…

  • polepsal: Brane2 ()

wragec-mb ::

Jaz imam homecast t3100 in dela super, imam vse slovenske in vse hrvaške programe, slika pa je čista

simnov ::

Samo ali moram nastavit kakšne nastavitve , da bi našlo tudi hrvaške programe. Pa glede programa Vaš kanal kdaj bo ta.

wragec-mb ::

Jaz nisem nič nastavljal sem samo dal samodejno iskanje in mi najde vse. Od kje pa si da si imel prej hrvaške zdaj pa nimaš več.

simnov ::

polhov gradec.Pač imel sem jih samo nekaj časa kot ,da bi jih samo poskusno dodali v multipleks A.

RuN ::

Kaj pa če probaš ročno poiskat.

Hrvati oddajajo na 642MHz MPEG-2, mi pa na 666MHz MPEG-4.

*edit: Typo

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: RuN ()

simnov ::

Ravno to mi je čudno ker ni nobenih nastavitev za Mpeg2.

Alexius Heristalski ::

Na katerem kanalu si lovil hrvaške programe? Mogoče je ta signal oslabel in jih zato ne dobiš več. V našem multipleksu jih zagotovo ni bilo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

simnov ::

Na katerem kanalu nimam pojma

simnov ::

Ali se dobi samo kakšen vmesnik namesto sprejemnika tako ,da mi nebi bilo potrebno vklopiti tv prestaviti na hdmi in še enkrat vklopiti sprejemnik.

Fantocci ::

Http://antene-zupancic.si/trgovina/cata...

No jaz imam tega im imam zdaj rtv 1, 2, 3, kanal a, pop tv, tv pika, viasat tv3. Nekaj časa nazaj so mi delovali tudi nova tv rtl... Hrvaški programi zdaj mi teh ne najde več ali so jih odstranili ali so potrebne kakšne nastavitve, da najde tudi te hrvaške.


Mogoče si prej hrvate sprejemal na K27, sedaj pa so to prestavili na K48 (Sljeme):
http://www.sat-multimedia.hr/digitalna-...

Sicer pa priporočam Denver DMB105-HD sprejemnik, ki ga pri najboljšem sosedu dobiš za okoli 80 Eur, pa omogoča tudi PVR - snemanje na USB ključ.
http://www.denver-electronics.com/pages...
Velika večina drugih imajo USB samo za predvajanje ali firmware upgrade.

drejko78 ::

kakšen meni pa ima tale Denver DMB-105HD? Je tudi slovenski? Kaj pa predvajanje iz USB? Kaki Divx filmi bi šli ali je mišljeno le bolj v stilu filmčkov iz fotoaparatov in podobno? Podnapisi za Divx???


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

DTV signal na Krku (HR)

Oddelek: Pomoč in nasveti
122894 (2493) Frenckie
»

združitev dvb-t in kabelske

Oddelek: Zvok in slika
195914 (4681) Daniel
»

DVB-T antena in

Oddelek: Zvok in slika
97306 (6579) adolnicar
»

Dvb-t sprejemnik

Oddelek: Kaj kupiti
51359 (1244) simnov
»

Total TV (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
5113557 (11655) fulgur

Več podobnih tem