» »

Promise Raid in win2k problemi! Nujno!

Promise Raid in win2k problemi! Nujno!

Jebiveter ::

Torej, pri instalatici win2000 imam problem! Ko skopira neke fajle (cist na zacetku) na disk potem restarta comp, rajt? No, potem se zazene z diska in kao preveri hardware. Nato vprasa ce zelim instalirat 3rd party raid driverje (ki jih ni nikjer za dobit) gre dalje in spet kopira neke fajle na disk. Pol se nekaj casa vsatavi (vsa navidezno) kar je normalno, se zmeraj je blo tko. In potem vrze vn BSOD in dumpa memory ter napise naj probam odstranit nove HDDje. S katerimi pa ni nic narobe (2x IBM 15gb)! So prvic postavljeni v RAID 0 na FT66 (promise) in pred postavitvijo polja lowlevel formatirani in checkirani z IBM DriveFittnesom! A se komu sanja kaj bi lahko blo?
prosim, dejte pomagat, ker jes bom kmalu obupal!:( :O

Aja, konfiguracija:
C500@500
256MB
BXMaster
2x 15GB 7500rpm v RAID 0
TEAC 32x cd-rom
Lite-On 40x12x48x
......
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Matek ::

A je treba inštalirat 3rd party driverje? Jaz mam Raid kontroler (HPT370), pa tistega nikol ne zberem, kljub temu pa dela kontroler in winsi naloadajo driverje. Sicer nimam raid polja, mi pa dela en disk ki je na IDE3. Probaj torej NE izbrat 3rd party drivers, ampak daj da gre kr dalje.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Jebiveter ::

Sm resu stvar. Sicer z delno pomocjo Promise Supporta (ki je btw resil problem 10 minut po tistem ko sem poslal mail8-O ) a sem se, preden so mi lahko poslali drajverje, spolnil da jih nekje morem met, jih vrgu na disketo in pri instalaciji prtisnu F6. Potem se izbral drajver in instalacija se je normalno nadaljevala.8-)
Tnx, anyway MMM:D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kater IDE RAID kontroler?

Oddelek: Kaj kupiti
491885 (1215) bastadu
»

2xMaxtor 120GB(2MB) v RAID-0 *Nooro*! (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18414163 (9767) matrix2
»

Raid

Oddelek: Strojna oprema
7984 (818) pucvoler
»

Problemi pri instalaciji Win2k!

Oddelek: Operacijski sistemi
6700 (640) Jebiveter
»

RAID kontroler (abit kt7)

Oddelek: Strojna oprema
272055 (1856) Igor

Več podobnih tem