» »

Poučne igre za otroke (6 let)

Poučne igre za otroke (6 let)

c0dehunter ::

Iščem poučne igre za mojo nečakinjo, ki je stara 6 let. Rabim naslove takih iger, če se spomne kdo kaj, vendar more bit igra v Slovenščini.
Jaz se trenutno recimo spomnem Kako pa to deluje in Zvonko Telefonko.
I do not agree with what you have to say,
but I'll defend to the death your right to say it.

mtosev ::

Hugo. poucen verjetno ni ampak jih bo 100% vsec.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro,
Enermax Platimax 1700W | moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

Outsajder ::

Mario brothers:D sam ni ravno poucen:)

kmetek ::

igre za otroke niso nikoli poučne (morda se motim), daj mu/ji raje lego konce, da razmišlja, ko sestavlja več različnih stvari itd.....računalnik ni za otroke pred vsaj 3-4-5 razredom OS. ;)

Guzzy ::

Ne. jaz pa sem igral Igrivo šolo matematike kot nor ko sem bil majhen. Probaj, bilo zlo zanimivo

slowie ::

Halo!

Če si lahko sposodim tole temo (hvala :) ), bi vprašal tole: pozna kdo kakšno igro za otroke, sinhronizirano v slovenščino, ki bi bila v stilu Monkey Island?

Hvala!
Slowie
"... So let's give our children a chance, okay?" [Douglas Adams]

dfajt ::

Moja otroka (5 in 7) precej rada preigravata igre malo starejšega datuma:
- Moje prvo raziskovanje Zgodovine: morda za malo večje, a se otroci hitro znajdejo
- Moje prvo raziskovanje Sveta: enako kot zgodovina
- Moje sijajno človeško telo: na to igrico sta nora, otrok spozna delovanje človeškega telesa
- Stavnica: črke in besede
- Balonar oskar (mislim, da jih obstaja več, jaz imam Raziskovanje kmetije)
- Timi v živalskem vrtu: spoznavanje živali, okolja

To, da igre ne morejo biti poučne ni res, ker se je moj 5 letni sin bil prisiljen naučiti brati ravno zaradi iger. Pa tudi o starem Egiptu, Rimljanih in Grkih bi znal kaj povedati... Je pa res, da vsaka igra ni poučna, zato jih je treba izbirati res previdno in omejiti čas igranja.

g. Oden ::

Preko računalniških iger se lahko tudi naučiš tujega jezika oz. lahko pomaga pri učenju. Iz tega vidika so igre na računalniku zelo dobrodošle.

Kkmardigrce ::

Halo!

Če si lahko sposodim tole temo (hvala :) ), bi vprašal tole: pozna kdo kakšno igro za otroke, sinhronizirano v slovenščino, ki bi bila v stilu Monkey Island?

Hvala!

Se bojim, da tega ni. Edina tako obširna zadeva, sinhronizirana v Slovenščino, so Windowsi in Office. Pa še za te smo najmanjši narod na svetu, ki jih ima sinhronizirane.

c00L3r ::

Preko računalniških iger se lahko tudi naučiš tujega jezika oz. lahko pomaga pri učenju. Iz tega vidika so igre na računalniku zelo dobrodošle.

Se strinjam.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sinhroniziran film na kanalu a....fuj fej (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
548111 (6477) jeanmike
»

Igre za 12letnike

Oddelek: Igre
193058 (2579) opeter
»

Igre za otroka (7+let)

Oddelek: Igre
274857 (4459) jype
»

Katere igre za otroke starosti do 7 let predlagate?

Oddelek: Igre
477557 (6778) BozidarB
»

Igrice za otroke

Oddelek: Igre
72866 (2765) Gh0st

Več podobnih tem