» »

Katere igre za otroke starosti do 7 let predlagate?

Katere igre za otroke starosti do 7 let predlagate?

Stepni Volk ::

Tu sta predvsem dve kategoriji:
- za punčke do 7 let
- za fantke do 7 let

Vsem, ki boste predlagali nekrvave igre, se vnaprej zahvaljujem za spisek.
neobjavljeno.blogspot.com

Nande ::

Torej, jaz bi predlagal igre na igralih (šolska igrišča, igrišča vrtcev), igre z žogo, igre s kockami, za fantke "obvezno" igra z avtomobilčki...;)

Če pa že mora biti računalo, potem pa mogoče Chainz, Gold Rush, Mah Jong Quest, Snail Mail...

Lp!

Shagrath ::

Moj bratranec je star 7 let in je nor na igro croc in lego racers8-)

Vesoljc ::

pong :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Gr0unD Zer0 ::

moj brat je star 7 let, pa špila devil may cry , metal gear solid ter LOTR: Return of the King.>:D

brez krvi bi pa predlagal kake bionicle... pa še lego kocke so.
ali pa loco roco za psp, kaki yoshi za gba/ds... mario kart :D
za kompjuter: kaki nfs mu daj za vozit(po moznosti novejši)>:D
za punčko pa kaki nintendogs
(p.s. menda naštel 3/4 iger za brezveze, ker nisi povedal za kateri sistem rabis:D )

edit: fantke bi znal kaki avtek na daljinsko zanimat...

Zgodovina sprememb…

Evil mind ::

Super Mario
lego star wars

Sami ::

Hugo:D
970A-UD3P,AMD FX 8350,16GB DDR3\1600,RX480 8GB,Tt 750W

;-) ::

A govorimo o špilih za komp?:

Moj 7 letni brat je nor na NFS je...Drugače pa igra Tocca Race driver 03, Moto GP, GTA San Andreas, GTA Vice City, Fifa 07, TMN (rank preko neta ima pod 30.000-za info. za tiste k igrate>:D )...

OldSkul ::

Jazz Jackrabbit 2, super igra, veliko zabave. Pa Re-Volt, to je tud super.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: OldSkul ()

Shagrath ::

Pang

nevone ::

Za punčke je mogoče tole zanimivo. Mi imamo sicer fantke, pa se je eden kar nekaj časa zabaval s tem oblačenjem. Drugače pa lahko še kaj poguglaš na temo dress-up-games-for-girls.

o+ nevone
Either we will eat the Space or Space will eat us.

veteran ::

Snowy Puzzle Islands
Snowy Space Trip
Foxy Jumper

Tr0n ::

NFS (oz. na splosno vse take bolj arkadne dirkacine), Lego Star Wars, stevilne Flash igre, ki jih imas na netu na tone, Tomb Raider ipd...

Pesimist ::

ce hoces da postanejo mamaboysi le to kaj predlagajo. Ce pa ces met ordnig dede pa cim bolj krvave. Tak bodo tudi klet zaceli prej :D

Vesoljc ::

edini pameten razlog da das majhni mulariji za igrat igre, je to da razvijajo motoricne sposobnosti, koordinacijo gibov, reflekse, logiko ipd...

v tako skupno iger pa ful pasejo razne ploscadne zadevscine. ala mario :)
Abnormal behavior of abnormal brain makes me normal...

Stepni Volk ::

Preiščimo možganske kapacitete posamzenih odgovorov v tej temi.

Ime foruma je Slo-tech, oddelek PROGRAMSKA OPREMA / IGRE. Opis oddelka IGRE se glasi:
"Iger in kruha. Vse o vaši najljubši računalniški igri."

Računalniška igra torej. Igrica, ki se igra na osebnih računalnikih. Pc-jih. Ni govora o konzolah, ker te niso računalniki.
Glede nato, da je 90% + vseh iger mišljenih ali preseljenih na Microsoft... kar vedno znova ne pozabljate v temah Linux vs. Microsoft... bi bilo fino, če tudi tu tega ne pozabite.

Poleg tega so igre na plezalih krvave... prej ali slej :)
neobjavljeno.blogspot.com

tomaz- ::

volkec, sej nimaš kej sfalit:

Moj tamau je star sedem let, neumen je pa na vse, kar je v zvezi z bionicli in ta lahkimi online igricami...

Drugač imaš pa igrice v stilu:

Detektiv v šoli
detektiv na kmetiji
čebelica maja
štejem in razvrščam
polžkovi prvi koraki

ipd

Vse te igrce so sinhro v SLO, jaz pa jih v Kamniku dobim zastonj v knjižnici za sposodit, tako da....

jih je pa še nekaj, neki čudoviti podvodni svet, al kaj je že, pa se zdele ne spomnim...

ZLOky ::

Stepni Volk: Mislim, da se tudi reče, "Hvala", ja.

Drugače pa beri moj podpis!

No, da ti malo olajšam delo: Igre za Otroke in Igre za otroke od 4-8 let, ali pa Tukaj.
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Keyser Soze ::

Ojoj, brez iger na plezalih bodo pa otroci popolnoma štorasti in čisto ubogi.

Sami smo rastli gor ne na plezalih, temveč na smrekah, kozolcih, strmih bregovih, ipd. pa smo še vsi živi, pa tudi malo bolj zdravi kot kolegi, ki so se ajali v varnem zavetju domov in se na koncu bali vsake žoge, ki je priletela proti njim.

Poleg tega, dejstvo, da je ta tema v dotičnem oddelku še zdaleč ne pomeni da se MORA smtrati, da so za Win platformo. :\

P.S.: Jazz Jackrabit je bila res ena fajn igrica ob kateri sem preživel veliko časa kot "otrok". Samo je nasilna.:\ Šment.. Samo otroci jo imajo še vedno zelo radi. Razne dirkačine so tudi zanimive. Pa igrice z kakšnimi junaki iz risank. Ala Asterix & Obelix. Če ti pa rata pripravit otroka do igranja kakšnih Age of Empires ipd. pa še toliko bolje.:D
OM, F, G!

@LOL ::

moj brat je star 7 let, pa špila devil may cry , metal gear solid ter LOTR: Return of the King.

Preprosto CAR

;-) ::

Sven je tudi zelo poučna in dobra igra za otroke od 3 let dalje.

ZLOky ::

Jaz svojemu ne bom dovolil več kot 1 uro igranja iger/igric na abakusu na dan. Pa je lahko to 7 ur v enem dnevu pa ostalih 6 dni nič in jovo na novo naslednji teden, i basta. Izobrževanje pa ja. Ampak to tudi ne preveč ur. Ne bi rad, da ima predebele špegle8-O.


Ven na zrak pa migat!!!
http://www.google.com/ dela čudeže!!!

Stepni Volk ::

Za pametne naslove sem se zahvalil že v uvodnem sporočilu teme in se lahko vedno znova.

Glede nato, da otroci, ki jim bodo igre namenjene do sedaj še niso igrali računalniških iger, ni bojazni za njihove motorične sposobnosti.
Zima ja žal čas, ko te vreme bolj pogosto prisili v to, da moraš biti notri. Računalniške igre pa omogočajo na zabaven način spoznavanje, črk, tujih jezikov, HMIja... je pa hec, kako hitro znajo ravnati z miško. Tipkovnica je hujši zalogaj. Najtežje se je podpisati v "Scores"
Hčer je sicer pri 5ih letih nekaj dni igrala "Barbie Mermaid Adventure", a ji je potem kmalu postalo dolgočasno. Sedaj pri 6-ih ji spet postaja zanimivo. Najbolj igre tipa oblačenja iz Neovoninega predloga.

Vprašanje je kaj, še svet pounja... predvsem bi bile zanimive tudi poučne stvari... kot jih imajo angleško govoreča področja... ala "Ready to read with Pooh".

Pobijati zna vsak. Stopiš ven pred hišo in hodiš po mravljah...
neobjavljeno.blogspot.com

Zgodovina sprememb…

jeti51 ::

Bolj napredni jih cvrejo s povečevalnim steklom ter se s tem mimogrede spoznavajo tudi z osnovami optike.>:D

opeter ::

Poglej Volk, jaz bi ti predlagal, da si stakneš DosBOX in ScummVM, pa si nekako priskrbiš (abandonware - dolpoteg, ali pa kupiš kje, če se še prodajajo - recimo Mantis, 3D Svet, ipd.) sledeči softver:

Freddy the Fish serija
Fatty Bear serija
ipd. klasične avanturice za otroke.

Da o raznih izobraževalnih programov in igric za otroke za stari DOS, Windows 3.xx, AMIGA-o, pa za Macintosh-a sploh ne govorim.
Hrabri mišek (od 2015 nova serija!) -> http://tinyurl.com/na7r54l
18. november 2011 - Umrl je Mark Hall, "oče" Hrabrega miška
RTVSLO: http://tinyurl.com/74r9n7j

Gr0unD Zer0 ::

Preprosto CAR

Preprosto caR

billgates ::

moj brat je star osem let pa špila americas army, call of duty, FIFA 07, BiA:EiB, prince of persia... u glavnem skor vse kar igram jest(tist skor je samo doom 3 pa kak F.E.A.R)

Steinkauz ::

Moj nečak je star 4 leta pa igra gta: sam amdreas, call of duty, tony hawks pro skater. Jajaja sej vem nasilne igre, bla bla bla,... Edino kar sm jst opazu, da se izjemno razvija. Npr. ne se prjavt pod temle, k tle ni save gamov, se morš pod drugim računom pa take 8-O
Nasilen ni nč bol k drugi, no ja ninqe želve mu grejo po glavi bolj k špili :D

d0rK ::

Koga briga kaj vasi bratje spilajo. =)


Stepni, kaj pa The Sims? Kul igra...Sicer ga lahka zazges, pa seksa se tut...Ampak je vse bl prikrito. =)

Heavy ::

Mogoče Lula3D:D

DOOM_er ::

lego kocke za mulce pa fuzbal udzun
Robots will steal your job. But that's OK

MEDENA ::

igre do konca osnovne šole prepovedat!!!!

Gr0unD Zer0 ::

zakaj pa je to dobro?

bozjak ::

moje mnenje je da ju ne spustis za racunalo... Je zadost druzabnih iger ki ne potrebujejo racunalnika... Lp
http://upor.blogec.si
http://bozjak.deviantart.com

DOOM_er ::

zato da otroc ne ratajo neumni al pa jih prsilt k igranju myst serije
Robots will steal your job. But that's OK

Gr0unD Zer0 ::

igranje iger pri meni ni vplivalo na šolski uspeh...
dokler mulo ne zapostavlja obveznosti v šoli(domače naloge itd), ne vidim razloga za tako radikalno in skrajno bedasto prepoved

DOOM_er ::

tako kot filmi igre poneumlajo in ti vzame RL (mmorpg => WoW and stuff) pa še uči si kvarjo... lego kocke so zakon... spodbujajo ustvarjalnost kar je igre ne in lego kocke ne napeljujejo k nasilju kot je to v igrah, mal poglej filčke kva 14 letni mulci delajo (RL DM) pa to, moje mnenje je da se do 15 leta usem otrokom ukinejo igre naj razmišlajo z glavo in postajajo ustvarjalni, hvaležen sem staršem da mi do 15 leta niso pustil novga računalnika tko da sm mogu trpet na 486 ampak vseeno sem jim hvaležen ker sem mel zelo ustvarjalno polno otroštvo, zdej sm str 17 in ni več tko fletn :D
Robots will steal your job. But that's OK

R33D3M33R ::

Za oba spola bo primeren Super Mario. Obstaja v premnogo inačicah in je zelo zabaven. Res priporočam!
Moja domača stran: http://andrej.mernik.eu
Na spletu že od junija 2002 ;)
:(){ :|:& };:

koyotee ::

Ce ze mora bir pred eno skatlo naj gleda risanke na tv v tujem jeziku, zelo koristno!
Tako sem se jaz od 6ga leta naprej naucil anglescine s cartoonnetworka in nemscine s PRO7 ko sm gledu simpsonove >:D
Rear DVD collector!
JTD power!
Coming soon: bigger E-penis & new internet friendzzz!

zcetrt ::

Sam sem pri teh letih igral le TETRIS, ki verjetno kar pozitivno vpliva na prostorsko predstavo. Zanimiv je tudi TRYPTICH, ki je želejčkasto-barvna verzija tetrisa. Za oba hkrati pa priporočam Blobby Volleyball (še ena z želeji... Ne, ne maram Haribo bonbonov!).

Transport Taycoon in Sim City2000 ali 3000 pa znajo biti še morda prezahtevne.

Uf, še ena res zabavna in nedolžna: Wild Board Games! Skoraj kamorkoli klikneš se zgodi kakšen smeše pripetljaj, igre pa so od najenostavnejših Tic Tac Toe do šaha, ki ga igraš z zajcem na podstrešju, na vrtu, v kuhinji... Toplo priporočam!

Upam, da sem bil v pomoč... Sicer pa sem star 21 let pa že igram Chicken Invaders!
4.

jeryslo ::

priporočam Doom 3, The Suffering pa mogoče še Manhunt za povrh;)

mtjz33 ::

Ja jeryslo, jest ti dam pa 100$ oz. tistemu, ki bi te zapru v ZOO, k eni od divjih zveri. Žival si lahko izbereš sam. V primeru kakršnih koli podobnosti (med tabo in khm..), ne bi bil čisto nič presenečen.

Ne vem če je bila Pony Girl že omenjena, ker sem kmalu prenehal z branjem. Za kateri spol je igra primerna, mi seveda ni treba pisati.

norcuron ::

Moj tamali je dobil pri psihologinji uno igrco v slovenščini s Čebelco Majo. Je kr fajn. Mal za gruntat, mal za motoriko, vsakega nekaj.
Great are mysteries of the mind ... or not?

SodVina ::

Kaj pa recimo feeding frenzy ali kaka druga igra od popcap-a?

Sicer pa "nasi" punci igrata bubble bobble in(kot je ze nekdo prej predlagal) snowy space trip. Sta pa stari tam 10 (mislim).

lp,
SodVina

jeryslo ::

lol mtjz33 to je bilo mišljeno kot hec, saj se že iz naslovov vidi da ni to to:)

BozidarB ::

se popolnoma strinjam z tabo DOOM_er in tudi sam mislim da igrice do 14 leta niso primerne. mogoce kaksnem forum, muska, filmi, kaksna risanka, nikakor pa ne igrice. se posebno sem pa proti gameboyu ker to se posebno poneumlja mlade otroke v najbol ustvarjalnih letih. se pa NE strinjam z mojmu fotram, ki misli da so igre za otroke in ne zame ker sem starejsi (sam tu pa tam igram kaksno igro za sprostitev). veliko bolse je ce igrajo igre 16-letniki in starejsi (sevedane prevec). se pa tudi NE strijam z temu da nekateri pravijo na r-soft spodbuja k nasilju in zaradi tega nisem smel kupiti puske (fotr ne dovol:P). jst vse to vzamem samo za neko sprostitev, rekreacijo, adrenalin.
lp

jeryslo ::

Pri nas v Slo. itak velja na splošno da igre samo poneumljajo, čeprav je že bilo dokazano da nekatere zelo spodbujajo način razmišljanja (razen kaki Postal....) in ne verjamem da bo pri nas kmalu kaj drugače|O .

Da ne bom čist off-topic, TETRIS je tudi dobra izbira:)

BozidarB ::

mogoce edina ki neponeumlja:D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

PS3 igre za otroke (5 let)

Oddelek: Igre
224469 (4221) Pinturicchio
»

Katere računalniške igrice za otroke 5-6 let (strani: 1 2 )

Oddelek: Igre
5916754 (15537) Unknown_001
»

Igre za otroke 4,5,6 let

Oddelek: Igre
179707 (8191) GoldRakun
»

igre za malo mlajše?

Oddelek: Igre
215284 (4918) ffka
»

Igre za 12letnike

Oddelek: Igre
193001 (2522) opeter

Več podobnih tem